КАЛЕНДАР НОВИН
< Листопад 2017 >
П В С Ч П С Н

ОСТАННІ РІШЕННЯ

Перелік документів, необхідних для оформлення реєстрації \ перереєстрації місця проживання фізичної особи.

Оформлені у ВЖРЕП / БУ документи:

- заява встановленої форми,

- картка реєстрації особи, талони реєстрації.

Документ, до якого вносяться відомості про реєстрацію місця проживання : паспорт, свідоцтво про народження ( дітям до 16 років), тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне або тимчасове проживання в Україні, посвідчення біженця (для іноземців та осіб без громадянства), посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист.

Документи, що підтверджують право на проживання особи :

- в житловому приміщенні : ордер, свідоцтво про право власності, договір найму ( піднайму, оренди), рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщеням або права власності на нього, права на реєстрацію місця місця проживання, інші документи;

- в спеціалізованій соціальній установі, закладі: довідка про прийняття на обслуговування в спеціалізованій соціальній установі, закладі соціального обслуговування та соціального захисту особи;

- до військової частини ( крім військових строкової служби):довідка про проходження служби у військовій частині, видана командиром військової частини, довідка КЕЧ про дозвіл на реєстрацію до військової частини ( в разі реєстрації членів сім'ї особи, що проходить службу в даній військовій частині).

Військовий квиток або посвідчення про приписку ( для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку).

Квитанція про сплату адміністративного збору ( у випадку реєстрації місця проживання)

В разі подання заяви представником особи:

- зазначені вище документи;

- документ, що посвідчує особу представника : паспорт громадянина

України;

- документ, що посвідчує повноваження особи як представника :

довіреність завірена в установленому законом порядку.

Реєстрація місця проживання малолітньої особи здійснюється за заявою законного представника при обов'язковій письмовій згоді іншого законного представника.

Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support
ОПИТУВАННЯ
Куди депутати селищної ради повинні першочергово направляти бюджетні кошти?

ХТО НА САЙТІ
Зараз 1027 гостей онлайн