< | Лютий 2021 | > | ||||
П | В | С | Ч | П | С | Н |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
ОСТАННІ ПРОЕКТИ РІШЕНЬ
|
30-та сесія
ОПРЕЛЮДНЕНО 18.04.2013 р. У ПРОЕКТАХ 27-ої СЕСІЇ та 19.07.2013 р. у проектах 29-ої сесії
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
__ сесія селищної ради шостого скликання
від _________ 2013 року
Про розгляд листа Новогуйвинського ВЖРЕКП
щодо збільшення статутного фонду
Розглянувши листи Корзуна В.Г., начальника Новогуйвинського ВЖРЕКП щодо виділення коштів Новогуйвинському ВЖРЕКП на збільшення статутного фонду.
Обговоривши дане питання, керуючись п.23 ст.26, п.2 ст.64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
1. Виділити кошти з бюджету розвитку та збільшити статутний фонд Новогуйвинського ВЖРЕКП на суму ____________________
1.1. Затвердити зміни до Статуту Новогуйвинського ВЖРЕКП.
2. Контроль даного питання покласти на 1-го заступника селищного голови Даниленка В.О. та начальника Новогуйвинського ВЖРЕКП Корзуна В.Г.
Секретар селищної ради З.Г.Гончаренко
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
____та сесія селищної ради шостого скликання
від ________ 2013 року
Про затвердження Програми оздоровлення
території Новогуйвинської селищної ради
від сказу на 2013-2015рр.
Ознайомившись із листом надзвичайної протиепізоотичної комісії при Житомирській районній державній адміністрації за №10 від 20.02.2013р. щодо складної епізоотичної ситуації щодо сказу та з метою недопущення захворювання тварин та людей на дане невиліковне захворювання на території Новогуйвинської селищної ради, керуючись ст. _____Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити Програму оздоровлення території Новогуйвинської селищної ради від сказу на 2013-2015рр. (додається).
2. У зв’язку із недостатністю коштів в селищному бюджеті, звернутися до Житомирської районної державної адміністрації щодо надання допомоги у фінансуванні Програми оздоровлення території Новогуйвинської селищної ради від сказу на 2013-2015рр.
3. Контроль даного питання покласти на першого заступника селищного голови Даниленка В.О.
ПРОЕКТ
ЗАТВЕРДЖЕНО:
рішенням №_____
від «____» _______________ 2013р.
Новогуйвинської селищної ради
ПРОГРАМА
оздоровлення території Новогуйвинської селищної ради від сказу
на2013-2015рр.
І.Загальні положення
1.Сучасний стан проблеми
Сказ - особливо небезпечна гостра вірусна хвороба тварин і людини, яка характеризується ознаками поліенцефаломіеліту, паралічами і закінчується смертю. У відповідності до оцінки ВООЗ, вона входить у п'ятірку найбільш небезпечних зооантропонозів, що завдають величезні соціально-економічні збитки.
Збудник хвороби - вірус. Джерелом збудника є хворі тварини, які виділяють вірус головним чином Із слиною. За джерелом та резервуаром збудника розрізняють сказ міського типу - основними розповсюджувачами якого є собаки і сказ природного типу - що поширюється дикими м'ясоїдними (лисицями, єнотовидними собаками, вовками та ін.).
Поширення і підтримка осередків сказу є результатом взаємодії багаточисленних факторів, головним із яких є щільність популяції лисиць яка перед періодом розмноження не повинна перевищувати 0,5-1,0 гол. на 1000 га, а відстріл їх повинен бути не менше 70% від загальної чисельності лисиць.
Важливим екологічним фактором, що впливає на епізоотичний процес є чисельність мишовидних гризунів. Встановлено, що збільшення чисельності миловидних гризунів в осінній період супроводжується підйомом захворювання сказом в наступному році.
Зараження відбувається в основному через укуси чи внаслідок попадання слини хворої тварини на свіжі поранення шкіри або слизових оболонок.
Клінічні ознаки у всіх тварин в основному подібні. Головною ознакою захворювання диких тварин є зміна поведінки - втрата відчуття страху. Звірі втрачають обережність і вдень з'являються в населених пунктах, місцях випасу і утримання худоби, нападають на людей та тварин.
У зв'язку з стійкою циркуляцією вірусів серед диких тварин, особливе місце в системі заходів боротьби зі сказом природного типу повинна займати пероральна імунізація диких тварин, ефективність якої доведена світовим та європейським досвідом. Водночас проведення пероральної імунізації потребує систематизації та оптимізації дій з науково-методичним їх обгрунтуванням і визначенням термінів проведення, з урахуванням біологічних особливостей червоної лисиці, як основного резервуара і джерела сказу.
Напружена епізоотична ситуація щодо сказу серед диких, сільськогосподарських та особливо домашніх тварин (собак і котів) є реальною загрозою виникнення гідрофобії (сказу) серед людей. Щорічно в Україні понад 100 тис. осіб звертаються за медичною допомогою в лікувально-профілактичні заклади з приводу укусів дикими і домашніми тваринами. При цьому, понад 23 тис. осіб отримують курс антирабічних щеплень, з них більше 60% за безумовними ознаками.
Антропологічний (міський) тип сказу еволюціонує за рахунок неконтрольованого збільшення чисельності бродячих і безпритульних собак, частка яких у загальній кількості випадків сказу в 2008р. становила 37%, в 2009 р. - 20%, в 2010р. - 22%, в 2011 р. - 33%, а в 2012р. - 50%. Це зумовлено відсутністю чіткої нормативно-правової бази щодо розведення і утримання собак і котів, адміністративної та юридичної відповідальності їх власників, особливо у приміських зонах та сільських місцевості. Поряд з цим, проблемним є процес синантропізації лисиці, тобто наближення її популяції до населених пунктів, що сприятні контакту з безпритульними та бродячими собаками і котами. Неконтрольоване розмноженні цих тварин, відсутність для них системи притулків та утилізації трупів загиблих тварин ускладнюють епізоотичну ситуацію щодо сказу. Так в результаті синантропізації лисиці і 2012 році в Житомирській області було зафіксовано 8 випадків захворювання на сказ велико рогатої худоби (Андрушівський - 1, Любарський - 1, Попільнянський - 1, Новоград Волинський - 1, Володар-Волинський - 1, Червоноармійський -1) та 1 випадок захворюванні коня в Радомишльському районі.
Ключове значення в боротьбі зі сказом має своєчасна діагностика та імунопрофілактик: захворювання як серед домашніх і сільськогосподарських, так і серед диких тварин.
У зв'язку з стійкою циркуляцією вірусів серед диких тварин, особливе місце в систем заходів боротьби зі сказом природного типу повинна займати пероральна імунізація дики: тварин, ефективність якої доведена світовим та європейським досвідом. Водночас проведення пароральної імунізації потребує систематизації і оптимізації дій з науково-методичним ї: обґрунтуванням і визначенням термінів проведення, з урахуванням біологічних особливостей червоної лисиці як основного резервуара і джерела збудника сказу.
Отже, сказ є економічним тягарем для всієї країни у зв'язку з високого вартістю лікуванн. потерпілих, діагностики хвороби, епізоотичного нагляду, профілактичної імунізації тварин.
2. Причини виникнення проблеми
Складна епізоотична ситуація зі сказу в Житомирському районі та по сільській р^ зумовлена:
- особливістю епізоотичного процесу рабічної інфекції, що пов'язана з природне вогнищевим та антропологічним (міським) типами епізоотії;
- відсутністю міжвідомчої взаємодії органів державної ветеринарної медицини, охорон здоров'я, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, внутрішніх справ, житлове комунального, лісового і мисливського господарств спрямованих на ліквідацію сказу;
- недостатність фінансування з державного та місцевих бюджетів на профілактику дане інфекційно; хвороби.
- неадекватністю стану епізоотичної ситуації рівню заходів з моніторингу, діагностики профілактики сказу.
3. Основна мета програми
Основною метою програми є комплексне розв'язання проблеми захисту населенн та сільськогосподарських, домашніх і диких тварин від захворювання на сказ:
- дотримання вимог МЕБ щодо конкурентоспроможності експорту продукц тваринництва;
- стовідсоткове охоплення вакцинацією домашніх та сільськогосподарських тварин прот сказу;
- приведення до норми щільності популяцій лисиць на території району;
- облаштування притулків для утримання та стерилізації безпритульних тварин.
4. Шляхи і засоби розв'язання проблеми.
Досягнення зазначеної мети забезпечується шляхом здійснення за відповідної державної підтримки комплексу систематичних науково обґрунтованих організаційних, нормативне правових, протиепізоотичних, та інформаційно-просвітницьких заходів щодо ліквідації сказу
Основні засоби розв'язання проблеми, які потребують державної підтримки наступні: організація системи епізоотичного моніторингу сказу;профілактичні щеплення проти сказу собак і котів, сільськогосподарських тварин, а в зонах стійкого неблагополуччя всіх сприйнятливих тварин;
комплексне регулювання чисельності епізоотичного важливих видів диких тварин та пероральна їх імунізація;
організація та впровадження системи контролю ефективності засобів специфічної профілактики та лабораторної діагностики сказу;
серологічний контроль ефективності антирабічної вакцинації тварин;
вирішення проблеми бродячих та безпритульних тварин у селищах міського типу, селах та прилеглих до них територіях;
проведення широкомасштабної дератизації на значних територіях сільгоспугідь;
забезпечення широкої інформаційно-просвітницької роботи серед населення з питань профілактики сказу через засоби масової Інформації.
II. Завдання і заходи програми
Основними завданнями програми є організація і здійснення системи заходів, спрямованих на ліквідацію сказу на території району, яка базується на комплексі науково-методичного і нормативно-правового забезпечення та включає епізоотичний моніторинг, застосування сучасних засобів діагностики і профілактики, запровадження контролю їх ефективності та системну пероральну імунізацію диких та парентеральну вакцинацію свійських тварин проти сказу з імунологічним моніторингом ефективності.
1 .Епізоотичний моніторинг
Організація системи моніторингу сказу здійснюється шляхом епізоотологічного обстеження, своєчасного виявлення спалахів хвороби та аналізу епізоотичної ситуації в неблагополучних пунктах, науково обґрунтованого прогнозу виникнення захворювання. Система моніторингу сказу базується на:
функціонуванні Інформаційно-аналітичної системи моніторингу сказу, оцінки ризиків і прогнозування епізоотичного процесу захворювання на території району;
проведенні планових і оперативних рейдових перевірок стану дотримання громадянами І посадовими особами правил утримання, вигулу і перевезення домашніх тварин;
проведенні регулювання популяцій епізоотично вагомих видів диких тварин при виявленні сказу в масштабах неблагополучної території з обліком міграції диких тварин;
застосуванні заходів адміністративного впливу за порушення правил утримання реєстрації, вигулу домашніх тварин, особливо у випадках повторних порушень;
епізоотичній розвідці ретроспективного і поточного епідеміологічного стану зі сказ) в окремих нозоареалах даної хвороби;
Дослідженні популяції диких і синантропних м'ясоїдних в окремих нозоареалах сказу постійному аналізі особливостей окремих ситуації ( випадків сказу домашніх тварин).
2. Лабораторна діагностика та імунологічний моніторинг
Лабораторна діагностика сказу передбачає своєчасне диференційоване підтвердженні захворювання шляхом:
проведення комплексу лабораторних досліджень з використанням декількох методІї (імунофлюорисценції з моноклональними антитілами, виділення збудника в культурі клітин полімеразно-ланцюгової реакції, імуноферментного аналізу та ін..);
використання високочутливих експрес-тестів; запровадження у лабораторну діагностику сказу уніфікованих і стандартизованих засобів діагностики;
запровадження системи експрес-тестів для моніторингу вуличних ізоляторів вірусу сказу.
3. Система контролю якості засобів профілактики
Система контролю якості засобів специфічної профілактики передбачає:
постійний контроль всіх серій вакцини для пероральної імунізації, які застосовуються в Україні, згідно стандартів МЕБ і рекомендацій ВООЗ до їх застосування;
постійний контроль всіх серій вакцини для парентерального застосування , у відповідності до міжнародних вимог;
систематичний контроль засобів діагностики згідно міжнародних вимог.
4. Загальні протиепізоотичні заходи
Для організації і проведення протиепізоотичних заходів необхідно:
створення спеціальних бригад по відлову безпритульних (бродячих) домашніх тварин при органах місцевого самоврядування, визначивши їх склад, режим роботи та порядок відлову відповідно до діючих нормативно-правових актів;
забезпечити організацію і проведення стерилізації бездоглядних домашніх тварин, як найбільш ефективного методу регуляції їх чисельності;
посилити контроль за переміщенням тварин з видачею відповідних супровідних документів (включаючи домашню худобу, цирків, експериментальних та декоративних тварин) з урахуванням диференціації країн в залежності від епізоотичної ситуації зі сказу;
проводити регулювання чисельності лисиць, вовків, єнотовидних собак, бродячих собак і котів у стаціонарно неблагополучних на сказ місцевостях.
5. Організація імунопрофілактики тварин проти сказу
Імунопрофілактика здійснюється шляхом:
забезпечення відповідних установ високоякісними антирабічними імунобіологічними препаратами (вакцинами);
чіткої організації і забезпечення обов'язкової реєстрації І обліку домашніх тварин (в основному собак, котів) у сільських(селищної) радах за місцем проживання їх власників;
проведення тотальної вакцинації і ревакцинації проти сказу домашніх та сільськогосподарських тварин вакцинами, які забезпечують напружений імунітет вже після першого щеплення, у ветеринарних установах з оформленням відповідних документів;
проведення системної пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин (2 рази на рік) високо імуногенними, термостабільними вакцинами, які не містять живого вірусу сказу з щорічним визначенням територій для проведення щеплень та буферних зон з урахуванням ризиків;
забезпечення комп'ютерного обліку щеплення собак, котів і інших м'ясоїдних свійських тварин (з урахуванням реєстраційного номеру, дати взяття й зняття з обліку, багаторічних даних про щеплення).
6. Освітнє та інформаційно-просвітницьке забезпечення програми
З метою підготовки кадрів з питань боротьби зі сказом та проведення інформаційно-просвітницької роботи з населенням щодо його профілактики необхідно:
щорічно проводити відомчі та міжвідомчі науково-практичні семінари з питань боротьби зі сказом;- забезпечити інформування населення органами державної ветеринарної медицини щодо виконання заходів боротьби зі сказом, через галузеві та відомчі інформаційні системи т засоби масової інформації;
- забезпечити організацію спеціальних курсів для осіб, що займаються обслуговування! тварин та промисловим диких хижаків.
III. Матеріально-технічне забезпечення організаційних, протиепізоотичних заходів
Для ефективного виконання заходів Програми необхідно:
забезпечити державні установи ветеринарної медицини необхідною кількістю засобі діагностики та специфічної профілактики;
створення системи притулків та ізоляторів для утримання та стерилізація безпритульних тварин;
створення спеціальних бригад по відлову безпритульних (бродячих) домашні
тварин, визначення їх складу, режиму роботи та порядок відлову;
забезпечити проведення систематичної пероральної імунізації диких м'ясоїдни проти сказу;
забезпечення заходів по приведенню до норми щільності популяції лисиць, яка н повинна перевищувати 0,5-1,0 гол. на 1000 га угідь.
4. Очікувані результати, ефективність програми
У результаті виконання програми передбачається:
впровадження системи моніторингу, засобів діагностики і профілактики сказ
відповідно до регламентів МЕБ;
ліквідація небезпеки зараження людей, сільськогосподарських і домашніх тварин
особливо небезпечним антропозоонозом;
ліквідація активних природних і антропоургічних вогнищ сказу на території району.
IV. Заходи профілактики та ліквідації сказу.
№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальні за виконання
І. Організаційні заходи
2 Виносити питання щодо боротьби та профілактики сказу на розгляд органів державної виконавчої влади та на засідання державної надзвичайної проти епізоотичної комісії. Постійно Управління ветеринарної медицини в Житомирському районі спільно з ДП "Житомирське лісове господарство", міськрайрада УТМР.
3 Проводити підготовку та перепідготовку середнього медичного персоналу травматологічного відділення з питань профілактики сказу та надання аптирабічної допомоги з послідуючим прийняттям заліків На протязі року КУ "Центральна районна лікарня"
4 Контролювати своєчасність і повноту проведення семінарів і заліків з середнім медперсоналом та лікарями лікувально- Постійно Житомирське міськрайонне управління Головного управління
профілактичних закладів району державної санітарно-епідеміологічної служби в Житомирській області
5 Забезпечити лікувально-профілактичні заклади, на які покладено надання антирабічної допомоги, достатньою кількістю антирабічних препаратів для надання своєчасної допомоги потерпілим від укусів тваринами. Постійно КУ "Центральна районна лікарня", Житомирське міськрайонне управління Головного управління державної санітарно-епідеміологічної служби в Житомирській області
6 У кожному населеному пункті дотримуватись діючих правил утримання собак, котів і хижих тварин, проводити їх чітку реєстрацію та перереєстрацію відповідно до законодавчих актів і забезпечити контроль за їх виконанням. Проводити знешкодження бродячих тварин. На протязі року Виконком Новогуйвинської селищної ради; Управління ветеринарної медицини в Житомирському районі; районна державна лікарня ветеринарної медицини
II. Основні профілактичні заходи
1 Забезпечити в повному обсязі проведення щеплень собак та котів проти сказу у всіх населених пунктах району незалежно від форм власності, а в зонах стійкого неблагополуччя свійських тварин (ВРХ, коней, ДРХ та ін) На
протязі року Управління ветеринарної медицини в Житомирському районі; районна державна лікарня ветеринарної медицини
2 В разі виникнення покусів людей тваринами, своєчасно інформувати ветеринарну службу про встановлення карантинування тварин, що нанесли покуси. Постійно Житомирське міськрайонне управління Головного управління державної санітарно-епідеміологічної служби в Житомирській області
3 Контролювати своєчасність і повноту лікування осіб, що постраждали від покусів тваринами , а також своєчасність подачі термінових повідомлень та повноту їх заповнень. Постійно Житомирське міськрайонне управління Головного управління державної санітарно-епідеміологічної служби в Житомирській області
4 Забезпечити клінічний огляд та карантинування тварин, які покусали людей чи тварин. Своєчасно повідомляти санітарно-епідеміологічну службу про результати нагляду Постійно Управління ветеринарної медицини в Житомирському районі; районна державна лікарня ветеринарної медицини
5 Проводити кампанії по пероральній вакцинації диких м'ясоїдних тварин проти сказу У весняно-осінній періоди року Управління ветеринарної медицини в Житомирському районі; районна державна лікарня ветеринарної медицини ДП "Житомирське лісове господарство",
міськрайрада УТМР, МРК "Халзан"
6 Систематично обстежувати місця помешкання диких тварин, у випадку виявлення їх трупів з ознаками загибелі від інфекційних хвороб або виявлення живих тварин з підозрілою поведінкою негайно повідомити працівників державної служби ветеринарної медицини і надсилати матеріал у державну лабораторію ветеринарної медицини для дослідження на сказ Постійно ДП "Житомирське лісове господарство", міськрайрада УТМР, МРК "Халзан"
7 Проводити облік чисельності лисиць та планові заходи щодо підтримання популяції. У лисиць перед періодом розмноження щільність популяції не повинна перевищувати 0,5 - 1,0 голів на 1000 га угідь. Проводити боротьбу з безпритульними собаками та котами на мисливських угіддях включаючи зелені насадження Постійно ДП "Житомирське лісове господарство", міськрайрада УТМР, МРК "Халзан"
V. Загальна характеристика Програми оздоровлення території Новогуйвинської селищної ради від сказу на 2013-2015 роки
1. Ініціатор розроблення Програми Управління ветеринарної медицини в Житомирському районі
2. Розробник Програми Управління ветеринарної медицини в Житомирському районі, Новогуйвинська селищна рада.
3. Співрозробник Програми Житомирська міськрайрада УТМР
4. Відповідальний виконавець Управління ветеринарної медицини в Житомирському районі, Виконком Новогуйвинської селищної ради.
5 Співвиконавець Житомирська міськрайрада УТМР
6. Учасники Програми Житомирська міськрайрада УТМР, МРК "Халзан"
7. Термін реалізації Програми 2013-2015 роки
8. Етапи виконання Програми 2013-2015 роки
9. Загальний обсяг фінансових ресурсів необхідних для реалізації Програми: 2013 рік 2014 рік 2015 рік 3,5 тис. гривень 00 коп. 3,5 тис. гривень 00 коп. 3,5 тис. гривень 00 коп.
9.1 у тому числі бюджетних коштів 10,5 тис. гривень
10. Основні джерела фінансування Програми Місцевий бюджет
_
VI. Розрахунок коштів для фінансування
Програми оздоровлення території Новогуйвинської селищної ради від сказу
на2013-20І5роки
п Найменування заходів Виконавці Джерела фінансування Фінансу вання Всього тис. грн Фінансування по етапам (тис.грн.)
2013 р. 2014 2015 Р^
1 2 3 4 5 6 7 8
1. Матеріальне заохочення мисливців (відстріл лисиці з розрахунку 50 грн. за голову) Житомирська міськрайрада УТМР бюджет Новогуйвинської селищної ради. 3,0 1,0 1,0 1,0
3. Проведення знешкодження бродячих тварин Виконком
Новогуйвинської селищної ради -II- 3,0 1,0 1,0 1,0
4. Закупівля антирабічної вакцини Районна державна лікарня ветмедицини -II- 3,0 1,0 1,0 1,0
5. Закупівля деззасобів Районна
державна лікарня ветмедицини -II- 1,5 0,5 0,5 0,5
Секретар ради З.Г. Гончаренко
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
Проект
Р І Ш Е Н Н Я №
__ сесія селищної ради шостого скликання
від _________ 2013 року
Про розгляд листів
ФОП Зубова В.Г. та ЖРЦСС
Розглянувши листи ФОП Зубова В.Г. та ЖРЦСС дітей та молоді, які повідомляють, що внаслідок талої води було затоплено їхні орендовані приміщення, та просять зарахувати в рахунок орендної плати ремонт даних приміщень та вивчивши подані кошториси.
Обговоривши дане питання та керуючись п.23 ст.26, п.2 ст.64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, беручи до уваги висновки депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів, сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
1. Надати дозвіл на зарахування в рахунок орендної плати ремонту затоплених приміщень ФОП Зубова В.Г. та ЖРЦСС дітей та молоді в сумі_________
3. Контроль даного питання покласти на першого заступника селищного голови Даниленка В.О.
Секретар селищної ради З.Г.Гончаренко
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
проект
Р І Ш Е Н Н Я №
__ сесія селищної ради шостого скликання
від _________ 2013 року
Про розгляд листа директора ДНД та ПВІ
«НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ»
Вивчивши лист №53 від 11.03.2013року М.І.Виговського, директора державно-науково-дослідного та проектно-вишукувального інституту «НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ», щодо фінансування проектних робіт по скважинам смт.Новогуйвинське.
Обговоривши дане питання, керуючись п.23 ст.26, п.2 ст.64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, беручи до уваги висновки депутатської комісії з питань планування, бюджету та фінансів сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
1. Лист №53 від 11.03.2013року М.І.Виговського, директора державно-науково-дослідного та проектно-вишукувального інституту «НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ» - прийняти до відому.
2. При надплановому надходженні коштів до бюджету селищної ради – виділити для фінансування проектних робіт по скважинам смт.Новогуйвинське в сумі_________
Секретар селищної ради З.Г.Гончаренко
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
____ сесія селищної ради шостого скликання
від ________ 2013 року
Про затвердження заходів по виконанню
критичних зауважень висловлених виборцями
під час загальних зборів
населених пунктів селищної ради
Заслухавши інформацію секретаря селищної ради Гончаренко З.Г. про затвердження заходів по виконанню критичних зауважень висловлених виборцями під час громадських слухань та загальних зборів населених пунктів селищної ради, керуючись п.22 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити заходи (заходи додаються)
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників селищного голови та секретаря ради
Секретар селищної ради З.Г. Гончаренко
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ, ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ
РІШЕННЯ №
_ сесія селищної ради шостого скликання
від _________ 2013 року
Про підсумки роботи комунальних
підприємств по забезпеченню теплом
та підготовку селищ до наступного опалювального сезону.
Заслухавши керівників комунальних підприємств селищної ради: Новогуйвинського ВЖРЕКПКорзуна В.Г.., КП „Озерне” Горпенюка В.І., та БУ №3 смт.Озерне., щодо готовності комунальних підприємств селищної ради до опалювального сезону 2013-2014року, та керуючись пп.11 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
1. Інформацію керівників комунальних підприємств селищної ради: Новогуйвинського ВЖРЕКП Корзуна В.Г., КП „Озерне” Горпенюка В.І., та БУ №3 смт.Озерне щодо готовності комунальних підприємств селищної ради до опалювального сезону 2013-2014року - прийняти до відому.
2. Рекомендувати депутатам спільно з представниками комунальних підприємств та селищної ради активно проводити роз’яснювальну роботу з боржниками, щодо сплати боргів за комунальні послуги.
3. Новогуйвинському ВЖРЕКП та КП «Озерне» до 05.10.2013р. провести опре совку тепломереж
4. Контроль за виконанням покласти на першого заступника селищного голови Даниленка В.О.
Секретар ради З.Г.Гончаренко
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ, ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
___-та сесія селищної ради шостого скликання
від __________ 2013 року
Про затвердження середнього фактичного
розміру вартості харчування одного дітодня
в дошкільних навчальних закладах
Новогуйвинської селищної ради на квітень 2013р.
Заслухавши та обговоривши інформацію секретаря селищної ради Гончаренко З.Г., щодо затвердження середнього фактичного розміру вартості харчування одного дітодня в дошкільних навчальних закладах Новогуйвинської селищної ради на квітень 2013р., керуючись Постановою КМУ №1591 від 22.11.2004року "Про затвердження норм харчування у навчальних закладах", сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити слідуючу вартість харчування одного дітодня в
Новогуйвинському дитячому навчальному закладі „Дзвіночок":
- у віці до 3-х років:
квітень 2013р. – 10 грн.48 коп.
- у віці від 3-х до 8 років:
квітень 2013р. – 14 грн. 46 коп.
2. Затвердити слідуючу вартість харчування одного дітодня в Озерненському дитячому навчальному закладі „Сонячний теремок"
- у віці до 3-х років:
квітень 2013р. –32 грн. 12 коп.
- у віці від 3-х до 8 років:
квітень 2013р. – 17 грн. 51 коп.
Секретар селищної ради З.Г.Гончаренко
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
____та сесія селищної ради шостого скликання
від ________ 2013 року
Про затвердження плану роботи
Новогуйвинської селищної ради
на друге півріччя 2013 року
Заслухавши інформацію секретаря селищної ради Гончаренко З.Г. про план роботи Новогуйвинської селищної ради на друге півріччя 2013р, керуючись п.7 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні, сесія Новогуйвинської селищної ради
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити план роботи селищної ради на друге півріччя 2013 року (додається).
2. Головам постійних комісій, виконавчому комітету забезпечити своєчасну підготовку та виконання намічених заходів.
Секретар ради З.Г. Гончаренко
ПЛАН РОБОТИ
Новогуйвинської селищної ради
на друге півріччя 2013 року
ІІІ квартал
ЛИПЕНЬ-ВЕРЕСЕНЬ.
1. Звіт про виконання бюджету за перше півріччя 2013 року та уточнення бюджету на друге півріччя 2013 року.
Доповідач: Тарасюк Т.В.
2. Про затвердження середнього фактичного розміру вартості харчування одного дітодня в дошкільних навчальних закладах селищної ради
Доповідач: Гончаренко З.Г.
3. Про хід підготовки житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період.
Доповідач: Корзун В.Г.,Горпенюк В.І.
3. Розгляд заяв громадян.
ІV квартал
ЖОВТЕНЬ-ГРУДЕНЬ.
1. Про стан та шляхи покращення криміногенного стану та заходи по профілактичні роботі з питань боротьби з наркоманією, алкоголізмом, проституцією та запобігання торгівлі людьми.
Доповідач: начальник відділення міліції
2. Про затвердження середнього фактичного розміру вартості харчування одного дітодня в дошкільних навчальних закладах селищної ради
Доповідач: Гончаренко З.Г.
3. Про сплату в бюджет селищної ради орендної плати.
Доповідачі:
4.Про затвердження звіту про виконання бюджету за 9-ть місяців та уточнення бюджету
доповідач: Тарасюк Т.В.
5. Розгляд заяв громадян.
Секретар ради З.Г.Гончаренко
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ
РІШЕННЯ №
____ сесія ради шостого скликання
від ________2013 року
Про встановлення та
затвердження на території
Новогуйвинської селищної ради
місцевих податків та зборів
Заслухавши інформацію економіста селищної ради про встановлення місцевих податків та зборів, керуючись статтею 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", відповідно статті 7, статті 10, статті 12 статтей 265, 266, 267, 268 Податкового кодексу України та Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, Новогуйвинська селищна рада
Вирішила:
1. Встановити та затвердити на території Новогуйвинської селищної ради місцеві податки і збори згідно чинного законодавства, а саме:
- податок на нерухоме майно;
- єдиний податок;
- збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності;
- збір за місця для паркування транспортних засобів;
- про туристичний збір
2. Затвердити Положення про місцеві податки і збори згідно з додатками № 1-5.
3. Вважати такими, що втратили чинність з 01.01.2014р. рішення №320 18-ї сесії 6-го скликання «Про встановлення та затвердження місцевих податків і зборів» від.04.07.2012р.
4. Рішення набирає чинності з 1 січня 2014 року.
5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на І-го заступника селищного голови з питань житлово-комунального господарства та економіки.
Секретар ради З.Г. Гончаренко
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
__ сесія селищної ради шостого скликання
від _________ 2013 року
Про переміщення в інше місце КТП-10-04 №772
Заслухавши інформацію першого заступника селищного голови Даниленка В.О., щодо переміщення в смт.Гуйва в інше місце КТП-10-04 №772 у зв»язку з помилковим встановленням даного КТК на мережі волопостачання та з виниклою аварійною ситуацією водомереж.
Обговоривши дане питання, керуючись ___ Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
1. Надати дозвіл Зарічанському РЕМ переміщення в смт.Гуйва в інше місце КТП-10-04 №772 у зв»язку з помилковим встановленням даного КТК на мережі волопостачання та з виниклою аварійною ситуацією водомереж.
2. Контроль даного питання покласти на 1-го заступника селищного голови Даниленка В.О.
Секретар селищної ради З.Г.Гончаренко
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
___ сесія селищної ради шостого скликання
від ________ 2013 року
Про затвердження звіту за
1-й квартал 2013 року.
Заслухавши інформацію завідуючої відділом бухгалтерського обліку та звітності Тарасюк Т.В. про виконання бюджету за 1-й квартал 2013 року, керуючись. п.23 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, беручи до уваги висновки депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів,сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
Затвердити звіт про виконання селищного бюджету за 1-й квартал 2013 року (додається)
Секретар селищної ради З.Г.Гончаренко
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
___сесія селищної ради шостого скликання
від __________ 2013 року
Про уточнення селищного
бюджету на 2013 року.
Заслухавши інформацію завідуючої відділом бухгалтерського обліку та звітності Тарасюк Т.В. щодо уточнення селищного бюджету на 2013 та керуючись. п.23 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, беручи до уваги висновки депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів сесія Новогуйвинської селищної ради
ВИРІШИЛА:
1.Внести зміни до селищного бюджету на 2013р. а саме:
Секретар селищної ради З.Г.Гончаренко
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
МИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
Проект
РІШЕННЯ №
__сесія селищної ради шостого скликання
Від ______________ 2013 року
Про затвердження переліку земельних
ділянок, які пропонуються на земельні
торги по Новогуйвинській селищній раді
Заслухавши інформацію землевпорядника, враховуючи рекомендації постійної земельної комісії, обговоривши дане питання та керуючись п. 34, ст. 36 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про землеустрій", ст. 134, 135, 136,137, Земельного Кодексу України, Новогуйвинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити перелік земельних ділянок, щодо яких пропонується провести земельні торги, а саме:
- земельна ділянка на перехресті вулиць Комуністична та 9-ої П’ятирічки, орієнтовною площею 0,04 га.
- земельна ділянка по вулиці Червоноармійська, орієнтовною площею 0,20 га.
- земельна ділянка по вулиці Дружби народів навпроти гаражного кооперативу "Автомобіліст", орієнтовною площею 0,08 га.
- земельна ділянка по вулиці 9-ої П’ятирічки між будинками 9А та 11, орієнтовною площею 0,15 га.
- земельна ділянка по вулиці Дружби народів на центральній зупинці, орієнтовною площею 0,002 га.
- земельна ділянка по вулиці Авіаційній на кінцевій зупинці, орієнтовною площею 0,009 га.
- земельна ділянка в районі полігону, орієнтовною площею 0,10 га.
- ЗКП в смт.Гуйва площею орієнтовною площею 0,10га
- земельна ділянка на перехресті вулиць Дружби народів та Ветеранів, орієнтовною площею 0,03 га.
- земельна ділянка на перехресті вулиць Дружби народів та Моторна, орієнтовною площею 0,03 га.
- земельна ділянка по вул..9-ї П’ятирічки на углу будинку 12, орієнтовною площею 0,02 га.
- земельна ділянка по в.Дружби народів навпроти земельної ділянки Зінченко Ю.С., орієнтовною площею 0,03 га.
Секретар ради З.Г.Гончаренко
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
Проект
РІШЕННЯ №
_ сесія селищної ради шостого скликання
від _________ 2013 року
Про затвердження переліку об'єктів,
які підлягають відчудженню по
Новогуйвинській селищній раді
Заслухавши інформацію юриста селищної ради Приведьона В М., враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, економіки та підприємницької діяльності, обговоривши дане питання та керуючись ст. 36, 61 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Новогуйвинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити перелік об'єктів, які підлягають відчудженню, а саме:
- нежитлове приміщення площею 69,7 кв.м в будинку № 2 по вул. Бердичівській в смт.Гуйва
- нежитлове приміщення площею 61,1 кв.м в будинку № 2 по вул. Бердичівській в смт.Гуйва
2. Передати на утримання ________напівпідвальну складську будівлю площею 68,3 кв.м по вул. Житомирській,15-а в смт.Гуйва з метою збереження історичної пам»ятки.
Секретар ради З.Г.Гончаренко
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
__та сесія селищної ради шостого скликання
від __________ 2013 року
Про розгляд заяви ФОП Суліми Д.І.
Розглянувши заяву ФОП Суліми Дмитра Івановича, який просить зарахувати заміну вхідних дверей на суму 3730грн. в рахунок орендної плати орендованого приміщення площею 15,48м.кв., керуючись ч.5 ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, та беручи до уваги висновки депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів, сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш І Л А:
1. Надати дозвіл ФОП Сулімі Дмитру Івановичу на зарахування 3730грн. (три тисячі сімсот тридцять грн..) заміни вхідних дверей в рахунок орендної плати орендованого приміщення площею 15,48м.кв.
2. Контроль даного питання покласти на начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Тарасюк Т.В
Секретар ради З.Г.Гончаренко
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
-та сесія селищної ради шостого скликання
від _________ 2013 року
Про встановлення ліміту бензину на 2013рік
Заслухавши інформацію начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Новогуйвинської селищної ради Тарасюк Т.В. щодо встановлення ліміту бензину на 2013рік, беручи до уваги висновки депутатської комісії з питань планування, бюджету та фінансів, керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія Новогуйвинської селищної ради
ВИРІШИЛА:
1. Встановити на 2013рік ліміт бензину в розмірі 150 літрів у місяць
2. Виділити кошти для ремонту автомобіля в сумі________
3.Завідуючій відділом бухгалтерського обліку та звітності Тарасюк Т.В. контролювати використання встановленого ліміту бензину.
Секретар ради З.Г.Гончаренко
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
____та сесія селищної ради шостого скликання
від ________ 2013 року
Про затвердження програми
комунальних підприємств Новогуйвинської селищної ради
щодо зменшення споживання природного газу
Ознайомившись із програмою щодо зменшення споживання природного газу комунальних підприємств Новогуйвинської селищної ради, керуючись ст. _____Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити програму комунальних підприємств Новогуйвинської селищної ради щодо зменшення споживання природного газу (додається).
2. У зв’язку із недостатністю коштів в селищному бюджеті, звернутися до Житомирської обласної ради та Житомирської районної ради щодо надання допомоги у фінансуванні програми комунальних підприємств Новогуйвинської селищної ради щодо зменшення споживання природного газу
3.Контроль даного питання покласти на першого заступника селищного голови Даниленка В.О.
Секретар селищної ради З.Г.Гончаренко
ПРОГРАМА
комунальних підприємств Новогуйвинської селищної ради
щодо зменшення споживання природного газу
І. Загальна частина.
В умовах зростання цін на енергоносії, в т.ч. на природний газ, важливим являється питання розрахунків за використаний та скорочення споживання природного газу.
Протягом опалювального сезону комунальні підприємства Новогуйвинської селищної ради для забезпечення теплопостачання використовують біля 4,5 млн. м.куб. природного газу. Невідповідність діючих тарифів економічно обґрунтованим затратам та низький рівень сплати споживачів за надані комунальні послуги по теплопостачанню призводять до зростання заборгованості за спожитий природний газ.
На порядку денному стоїть питання скорочення обсягів споживання природного газу, переводу діючих котелень на використання альтернативних, місцевих видів палива та житлових будинків на індивідуальне опалення.
ІІ. Мета програми.
Програма щодо зменшення споживання природного газу спрямована на реконструкцію діючих котелень, шляхом становлення обладнання працюючого на альтернативних, місцевих видах палива, заміни застарілого газового обладнання на сучасне, економічно вигідне та на переведення житлових будинків на індивідуальне опалення.
ІІІ. Завдання та очікувані результати реалізації програми.
Програма передбачає:
- модернізацію котельні №2 смт Озерне з переведенням на альтернативні види палива;
- обладнання котельні №1 смт Озерне сучасним, економічно вигідним газовим обладнанням;
- реконструкцію теплових мереж смт Озерне та смт Новогуйвинське із застосуванням труб, попередньо ізольованих в заводських умовах;
- встановлення модульної котельні типу ТМ60-200кВт на котлах Аргус ТТ
- переведення групи житлових будинків на індивідуальне опалення в смт Новогуйвинське.
В результаті реалізації запланованих заходів передбачається скорочення обсягу споживання природного газу комунальними підприємствами Новогуйвинської селищної ради на 50%.
ІУ. Фінансове забезпечення програми,
організація управління і контролю її виконання.
Фінансування заходів програми здійснюється за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів, власних коштів підприємств, позабюджетних та інших фондів.
Секретар ради Гончаренко З.Г.
Додаток до програми
комунальних підприємств
Новогуйвинської селищної ради
щодо зменшення споживання
природного газу
Проведення модернізації об’єктів теплопостачання комунальних підприємств Новогуйвинської селищної ради,
в т.ч. переведення котелень на використання альтернативних видів палива
№
з/п Напрямок економічної діяльності, назва заходу з енергоефективності Місце впровадження проекту Виконавець та терміни виконання Орієнтований обсяг фінансування, тис.грн. Джерела фінансування за напрямками:
1-держбюджет;
2-місцевий бюджет;
3-власні кошти;
4-інвестиції;
5-інші джерела Розрахунковий економічний ефект від упровадження, тис.грн. Економія природного газу, тис.м.куб. Орієнтовний термін окупності, років
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Модернізація (реконструкція) котельні з переведенням на альтернативні види палива в смт Озерне Житомирського району. Котельня №2 смт Озерне, вул. Авіаційна, 69 ПП Будівельно-монтажна фірма «Майстер» 2013-2015рр. 8200,00 8200,00 Державний бюджет 2080.00 1175,4 3 роки
2 Заміна шести газових пальників на 2-х котлах Котельня №1 смт Озерне, вул. Авіаційна ПП Будівельно-монтажна фірма «Майстер» 2013-2015рр. 600 600 Місцевий бюджет 300 300 2 роки
3 Реконструкція магістральної тепломережі смт Озерне із застосуванням труб попередньої теплоізоляції Котельня №1 смт Озерне, вул. Авіаційна ПП Будівельно-монтажна фірма «Майстер» 2013-2015рр. 200 200 Місцевий бюджет 150 200 2 роки
4 Реконструкція теплових мереж в смт Новогуйвинське Теплові мережі по вул. 9 П’ятирічки, Дружби народів, Комуністичній смт Новогуйвинське підрядник 1762,2 1642,2
120,0 Державний бюджет
Місцевий бюджет 4055,7 194 4 роки
5 Встановлення модульної котельні типу ТМ60-200кВт на котлах Аргус ТТ Будівлі селищної ради, Будинок культури, житлові будинки смт Новогуйвинське: вул. Червоноармійська, №4,6, вул. Дружби народів №2,6 підрядник 850 650
200 Державний бюджет
Місцевий бюджет 962,9 734,8 2 роки
6 Переведення групи житлових будинків на індивідуальне опалення в смт Новогуйвинське Вул. 9 П’ятирічки, буд. 6, 6-а, 8-а, 8-б, 9-б; по вул. Комуністичній буд.18-а підрядник 2610,0 856,1 653,9 4 роки
Перехід групи житлових будинків на індивідуальне опалення. Враховуючи їх дійсний рівень переходу на індивідуальне опалення:
1. вул. Комуністична, буд.18-а (на індивідуальному опаленні 50% квартир);
2. вул. 9 П’ятирічки, буд. 6 (на індивідуальному опаленні 43% квартир);
3. вул. 9 П’ятирічки, буд. 6-а (на індивідуальному опаленні 45% квартир);
4. вул. 9 П’ятирічки, буд. 8-а (на індивідуальному опаленні 48% квартир);
5. вул. 9 П’ятирічки, буд. 8-б (на індивідуальному опаленні 50% квартир);
6. вул. 9 П’ятирічки, буд. 9-б (на індивідуальному опаленні 65% квартир);
Розрахунок виконаний на придбання та підключення індивідуального опалення квартир центрального опалення.
Встановлення модульної міні котельні з 4-ма котлами Аргус ТТ на твердому паливі з автоматичним завантаженням палива, потребує проектного рішення з врахуванням екологічних та сировинних особливостей.
Секретар ради Гончаренко З.Г.
Вик. Даниленко В.О.
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ, ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Проект
РІШЕННЯ №
---- сесія селищної ради шостого скликання
від __________ 2012 року
Про затвердження проекту
землеустрою
Розглянувши заяви громадян та проект із землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, враховуючи рекомендації постійної земельної комісії, обговоривши дане питання та керуючись п. 34 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про землеустрій", ст. 12, 35, 40, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, сесія Новогуйвинської селищної ради
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити проект із землеустрою, щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам згідно додатку (додаток додається).
2. Передати безкоштовно у власність земельні ділянки громадянам згідно додатку (додаток додається).
3. Управлінню Держкомзему у Житомирському районі скласти державні акти на право власності на земельні ділянки та вчинити запис у книзі реєстрації державних актів на право власності на земельні ділянки.
4. Спеціалісту-землевпоряднику Новогуйвинської селищної ради внести відповідні зміни в земельно-облікові документи та планово - картографічні матеріали.
Секретар селищної ради З.Г.Гончаренко
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я
----- сесія селищної ради шостого скликання
від ___________ року
Про надання дозволу на розробку проекту
відведення земельної ділянки у
власність громадянам
Заслухавши заяви громадян про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, враховуючи рекомендації постійної земельної комісії, обговоривши дані питання та керуючись п. 34 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про землеустрій", ст. 12, 33, 118, 121, 151 Земельного Кодексу України, Новогуйвинська селищна рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Надати дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам згідно додатку (додаток додається).
2. Виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та документації із землеустрою є комерційним ризиком замовника.
3.Розроблені проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність замовникам подати комісії з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації із землеустрою.
4. Замовникам надати до селищної ради погоджені проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для затвердження їх на сесії селищної ради та подальшого оформлення права власності на земельні ділянки.
5.Встановити термін дії даного дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, на період 1(одного) року з дня прийняття рішення.
Секретар селищної ради З.Г.Гончаренко
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
Проект
Р І Ш Е Н Н Я №
------ сесія селищної ради шостого скликання
від ____________ 2012 року
Про надання дозволу на розробку проекту
зміни цільового призначення земельної ділянки
Заслухавши заяви громадян про надання дозволу на розробку проектіу землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки , враховуючи рекомендації постійної земельної комісії, обговоривши дане питання та керуючись п. 34 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про землеустрій", ст. 12, 33, 118, 121, 151 Земельного Кодексу України, Новогуйвинська селищна рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки громадянам згідно додатку (додаток додається)
2. Виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки є комерційним ризиком замовника.
3.Розроблений проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки замовнику подати комісії з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації із землеустрою.
4. Замовнику надати до селищної ради погоджений проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для затвердження його на сесії селищної ради та подальшого оформлення права власності на земельну ділянку.
5.Встановити термін дії даного дозволу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, на період 1(одного) року з дня прийняття рішення.
Секретар селищної ради З.Г.Гончаренко
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
Проект
РІШЕННЯ
----- сесія селищної ради шостого скликання
від ___________ 2012 року
Про надання дозволу на виготовлення технічної
документації із землеустрою щодо складання
документів, що посвідчують право власності
на земельні ділянки
Розглянувши заяви громадян про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки, враховуючи рекомендації постійної земельної комісії, обговоривши дане питання та керуючись п. 34, ст. 36 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про землеустрій" , ст. 12, 35, 40,116, 118, 121 Земельного Кодексу України, Новогуйвинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати згоду на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки громадянам згідно додатку (додаток додається).
2. Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки є комерційним ризиком замовника.
3. Рекомендувати заявникам замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки в землевпорядній організації, яка має ліцензію на проведення землевпорядних та землеоцінюючих робіт.
4. Виготовлені технічні документації замовникам подати на затвердження їх на сесії селищної ради та подальшого оформлення права власності на земельні ділянки.
5. Встановити термін дії даного дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки, на період 1 (одного) року з дня прийняття рішення.
Секретар селищної ради З.Г.Гончаренко
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
Проект
РІШЕННЯ
------ сесія селищної ради шостого скликання
від ___________ 2012 року
Про затвердження технічної
документації із землеустрою щодо складання
документів, що посвідчують право власності
на земельні ділянки
Розглянувши заяви громадян про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки, враховуючи рекомендації постійної земельної комісії, обговоривши дане питання та керуючись п. 34, ст. 36 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про землеустрій" , ст. 12, 35, 40,116, 118, 121 Земельного Кодексу України, Новогуйвинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвіердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки громадянам згідно додатку (додаток додається).
2. Передати безкоштовно у власність земельні ділянки громадянам згідно додатку (додаток додається).
3. Управлінню Держкомзему у Житомирському районі скласти державні акти на право власності на земельні ділянки та вчинити запис у книзі реєстрації державних актів на право власності на земельні ділянки.
4. Спеціалісту-землевпоряднику Новогуйвинської селищної ради внести відповідні зміни в земельно-облікові документи та планово - картографічні матеріали.
Секретар селищної ради З.Г.Гончаренко
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ, ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Проект
РІШЕННЯ №
-------сесія селищної ради шостого скликання
від __________ 2012 року
Про затвердження проекту
землеустрою
Розглянувши заяви громадян та проект із землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок, враховуючи рекомендації постійної земельної комісії, обговоривши дане питання та керуючись п. 34 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про землеустрій", ст. 12, 35, 40, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, сесія Новогуйвинської селищної ради
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити проект із землеустрою, щодо одо зміни цільового призначення земельних ділянок громадянам згідно додатку (додаток додається).
2. Управлінню Держкомзему у Житомирському районі скласти державні акти на право власності на земельні ділянки та вчинити запис у книзі реєстрації державних актів на право власності на земельні ділянки.
3. Спеціалісту-землевпоряднику Новогуйвинської селищної ради внести відповідні зміни в земельно-облікові документи та планово - картографічні матеріали.
Секретар селищної ради З.Г.Гончаренко
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ, ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Проект
РІШЕННЯ №
------- сесія селищної ради шостого скликання
від __________ 2012 року
Про відмову у виділенні земельної
ділянки громадян
Розглянувши заяви громадян про виділення земельної ділянки ст. 78, 80,81 Земельного Кодексу України, сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А :
У зв'язку з відсутністю вільного земельного фонду на території селищної ради відмовити у виділенні земельних ділянок громадянам згідно додатку (додаток додається).
Секретар селищної ради З.Г.Гончаренко
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ, ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Проект
РІШЕННЯ №
-------- сесія селищної ради шостого скликання
від __________ 2012 року
Про надання дозволу на розробку
проекту відведення земельної ділянки
в оренду громадянам
Заслухавши заяви громадян про надання дозволу на розробку проектів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок в оренду, враховуючи рекомендації постійної земельної комісії, обговоривши дані питання та керуючись п. 34 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про землеустрій", ст. 12,33,118,121,151 Земельного Кодексу України, Новогуйвинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл на розробку проектів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам(список згідно додатку)
2. Виготовлення проектів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок та документації із землеустрою є комерційним ризиком замовника.
3. Розроблені проекти землеустрою, щодо відведення земельних ділянок у власність замовникам подати комісії з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації із землеустрою.
4. Замовникам надати до селищної ради погоджені проекти землеустрою, щодо відведення земельних ділянок в орендуь для затвердження їх на сесії селищної ради та подальшого оформлення договору оренди на земельні ділянки.
5. Встановити термін дії даного дозволу на розробку проектів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок у власність, на період 1 (одного) року з дня прийняття рішення.
Секретар селищної ради З.Г.Гончаренко
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ, ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
------- сесія селищної ради шостого скликання
від _____________ 2012 року
Про розгляд заяв громадян
Розглянувши заяви громадян по земельним питанням, керуючись ст.___ Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
1. Додатково вивчити заяви громадян згідно додатку(додаток додається)..
Секретар селищної ради З.Г.Гончаренко
ДОПОВНЕНО 23.04.2013 р.
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
__ сесія селищної ради шостого скликання
від _________ 2013 року
Про виділення коштів для підсипки
кладовища в смт.Новогуйвинське
Заслухавши пропозицію рішення виконкому, щодо виділення коштів для підсипки кладовища в смт.Новогуйвинське.
Обговоривши дане питання, керуючись ст.26, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
1. Виділити кошти з бюджету коштів для підсипки кладовища в смт.Новогуйвинське на суму ____________________
2. Контроль даного питання покласти на 1-го заступника селищного голови Даниленка В.О. та начальника Новогуйвинського ВЖРЕКП Корзуна В.Г.
Секретар селищної ради З.Г.Гончаренко
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
___сесія селищної ради шостого скликання
від __________ 2013 року
Про надання дозволу на отримання позики.
Заслухавши інформацію завідуючої відділом бухгалтерського обліку та звітності Тарасюк Т.В. щодо надання дозволу селищні раді на отримання позики на покриття тимчасових касових розривів, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду селищного бюджету, в межах бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця бюджетного періоду.
Обговоривши дане питання, керуючись. ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 43, 73 Бюджетного кодексу України беручи до уваги висновки депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів сесія Новогуйвинської селищної ради
ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл селищні раді на отримання позики
2. Завідуючій відділом бухгалтерського обліку та звітності Тарасюк Т.В. оформити необхідну документацію
Селищний голова В.О.Гарбуз
ДОПОВНЕНО 28.05.2013 р.
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я
-та сесія селищної ради шостого скликання
від _______ 2013 року
Про розгляд подання завідуючої Озерненського
дошкільного навчального закладу «Сонячний
теремок»
Заслухавши подання завідуючої Озерненського дошкільного закладу “Сонячний теремок” Соколовської І.Б., щодо виділення коштів для створення центру розвитку дитини на базі Озерненського дошкільного навчального закладу “Сонячний теремок”, керуючись ст.32 п.а пп.1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та обговоривши дане питання сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
1. Звернутися до Житомирської районного адміністрації, Житомирської районної ради та відділу освіти Житомирської райдержадміністрації щодо виділення коштів в сумі ______________на відкриття центру розвитку дитини та заробітної плати працівникам новоствореного центру.
Селищний голова В.О. Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я
-та сесія селищної ради шостого скликання
від _______ 2013 року
Про розгляд подання завідуючої Озерненського
дошкільного навчального закладу «Сонячний
теремок»
Заслухавши подання завідуючої Озерненського дошкільного закладу “Сонячний теремок” Соколовської І.Б., щодо виділення коштів для поточного ремонту приміщень Озерненського ДНЗ «Сонячний теремок» та придбання миючих засобів, керуючись ст.32 п.а пп.1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та обговоривши дане питання сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
Виділити кошти в сумі _____________ для поточного ремонту приміщень Озерненського ДНЗ «Сонячний теремок» та придбання миючих засобів
Селищний голова В.О. Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ, ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
-та сесія селищної ради шостого скликання
від _________ 2013 року
Про встановлення планової вартості
харчування дітей в дошкільних навчальних закладах.
Заслухавши начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Тарасюк Т.В. щодо встановлення планової вартості харчування дітей в дошкільних навчальних закладах селищної ради з ІІ-го кварталу 2013р., та виконання ст.35 Закону України „Про дошкільну освіту”, сесія Новогуйвинської селищної ради
ВИРІШИЛА:
1. Встановити з ІІ-го кварталу 2013 року планову вартість харчування однієї дитини на день:
по Новогуйвинському дитячому навчальному закладі „Дзвіночок":
18,00 грн. – для дітей дошкільного віку
16,00 грн. - для дітей ясельного віку;
по Озерненському дитячому навчальному закладі „Сонячний теремок”:
20,00 грн. – для дітей дошкільного віку
18,00 грн. - для дітей ясельного віку.
2. Щоквартально робити перерахунок по фактичних витратах на харчування.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Тарасюк Т.В.
Селищний голова В.О. Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я
29- та сесія селищної ради шостого скликання
від _____________ 2013 року
Про надання дозволу ФОП на заміну
вікон в орендованих приміщеннях в
рахунок орендної плати
Розглянувши заяви приватних підприємців щодо заміни вікон в орендованих приміщеннях в рахунок орендної плати, обговоривши дане питання, беручи до уваги висновки депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів, керуючись ч.5 ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш І Л А:
1.Надати дозвіл на заміну вікон в орендованих приміщеннях в рахунок орендної плати, а саме:
2. Бухгалтерії селищної ради провести відповідні нарахування.
Селищний голова В.О. Гарбуз
ДОПОВНЕНО 18.06.2013 р.
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
29- та сесія селищної ради шостого скликання
від _________ 2013 року
Про прийняття в комунальну власність
Новогуйвинської селищної ради
новозбудованих газових мереж та
безоплатну їх передачу на баланс
ПАТ «Житомиргаз» для утримання
та обслуговування
Розглянувши заяви мешканців, щодо передачі на баланс та обслуговування ПАТ «Житомиргаз» збудованого за власні кошти газопроводу середнього тиску
Обговоривши дане питання та беручи до уваги висновки депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, економіки та підприємницької діяльності, керуючись ч.1 ст.31, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
1. Прийняти в комунальну власність територіальної громади Новогуйвинської селищної ради газопроводи з одночасною їх безоплатною передачею на баланс та подальше обслуговування ПАТ «Житомиргаз» газопровід середнього тиску
2. Рекомендувати ПАТ «Житомиргаз»:
2.1 Прийняти безоплатно, без передачі права власності на баланс газові мережі, вказані в пункті 1 цього рішення.
2.2 Включити до складу цілісного майна названі газові мережі за балансовою вартістю на підставі комісійного обстеження їх технічного стану.
2.3. Забезпечити технічне обслуговування та планово-профілактичне обслуговування газових мереж та обладнання, з метою доведення їх до вимог рівня безпеки та надійності роботи у відповідності з вимогами чинного законодавства.
Селищний голова В.О. Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
23-тя сесія селищної ради шостого скликання
від року
Про приватизацію земельної ділянки
Розглянувши заяви громадян: Голованова О.О., ДідківськогоС.С., про надання дозволу на виготовлення проекту відведення із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки громадян, враховуючи рекомендації постійної земельної комісії, обговоривши дані питання та керуючись п. 34, ст. 36 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про землеустрій" , ст. 12, 35, 40,116, 118, 121 Земельного Кодексу України, Новогуйвинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати згоду на виготовлення проекту відведення із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки: -Головановій Ользі Олександрівній, жительці смт.Новогуйвинське, вул. Дружби народів буд.15, кв.1 орієнтовною площею 0,004 га для обслуговування жилого будинку на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району;
- Дідковському Святославу Сергійовичу,жителю смт.Гуйва, буд.2,кв. 28 орієнтовною площею 3.50*6.50 для обслуговування гаражу на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району.
2. Виготовлення проекту відведення із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянкі є комерційним ризиком замовника.
3. Рекомендувати заявникам замовити виготовлення проекту відведення із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки в землевпорядній організації, яка має ліцензію на проведення землевпорядних та землеоцінюючих робіт.
4. Виготовлений проект відведення замовникам подати на затвердження їх на сесії селищної ради та подальшого оформлення права власності на земельні ділянки.
5. Встановити термін дії даного дозволу на виготовлення проекту відведення із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки, на період 1 (одного) року з дня прийняття рішення.
Селищний голова В.О. Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
27-ма сесія селищної ради шостого скликання
від 23 травня 2013 року
Про розгляд заяви
від Зарічанського РЕМ
Розглянувши заяву Зарічанського РЕМ щодо переміщення КТП-10-04№772 в смт.Гуйва в інше місце у зв’язку з помилковим встановленням даного КТК на мережі водопостачання та з виниклою аварійною ситуацією водомереж та враховуючи рекомендації постійної земельної комісії, обговоривши дане питання та керуючись п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,Закону України «Про землеустрій», ст.24 Земельного Кодексу України сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А :
Надати дозвіл Зарічанського РЕМ щодо переміщення КТП-10-04№772 в смт.Гуйва в інше місце у зв’язку з помилковим встановленням даного КТК на мережі водопостачання та з виниклою аварійною ситуацією водомереж.
Селищний голова В.О.Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
23-тя сесія селищної ради шостого скликання
від року
Про надання дозволу на виготовлення проекту
відведення із землеустрою щодо складання
документів, що посвідчують право власності
на земельні ділянки
Розглянувши заяви громадян: Голованова О.О., ДідківськогоС.С., про надання дозволу на виготовлення проекту відведення із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки громадян, враховуючи рекомендації постійної земельної комісії, обговоривши дані питання та керуючись п. 34, ст. 36 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про землеустрій" , ст. 12, 35, 40,116, 118, 121 Земельного Кодексу України, Новогуйвинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати згоду на виготовлення проекту відведення із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки: -Головановій Ользі Олександрівній, жительці смт.Новогуйвинське, вул. Дружби народів буд.15, кв.1 орієнтовною площею 0,004 га для обслуговування жилого будинку на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району;
- Дідковському Святославу Сергійовичу,жителю смт.Гуйва, буд.2,кв. 28 орієнтовною площею 3.50*6.50 для обслуговування гаражу на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району.
2. Виготовлення проекту відведення із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянкі є комерційним ризиком замовника.
3. Рекомендувати заявникам замовити виготовлення проекту відведення із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки в землевпорядній організації, яка має ліцензію на проведення землевпорядних та землеоцінюючих робіт.
4. Виготовлений проект відведення замовникам подати на затвердження їх на сесії селищної ради та подальшого оформлення права власності на земельні ділянки.
5. Встановити термін дії даного дозволу на виготовлення проекту відведення із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки, на період 1 (одного) року з дня прийняття рішення.
Селищний голова В.О. Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
27-ма сесія селищної ради шостого скликання
від 2013 року
Про розгляд заяви
від Маштакової О.Д.
Розглянувши заяву громадянки Маштакової О.Д. та враховуючи рекомендації постійної земельної комісії, обговоривши дане питання та керуючись п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,Закону України «Про землеустрій», ст.12,33, 118,121,151 Земельного Кодексу України сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А :
Відмовити громадянці Маштаковій Ользі Дмитрівній жительці смт.Новогуйвинське, вул..9-ї Пятирічки, буд.11,кв.13 у виділенні земельної ділянки в зв’язку з тим,що дана земельна ділянка знаходиться за межами населеного пункту.
Селищний голова В.О. Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
-ма сесія селищної ради шостого скликання
від 2013 року
Про розгляд заяви
від Чабанюк Н.І. та Матвійчук В.П
Розглянувши заяви громадян Чабанюк Н.І. та Матвійчук В.П. та враховуючи рекомендації постійної земельної комісії, обговоривши дане питання та керуючись п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,Закону України «Про землеустрій», ст.12,33, 118,121,151 Земельного Кодексу України сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А :
Відмовити громадянам у виділенні земельних ділянок у зв’язку з відсутністю викопіювання (картографічних зображень) земельних ділянок:
- Матвійчук Валентині Пилипівній, жительці смт.Новогуйвинське, вул.9-ї Пятирічки, буд.11, кв.8.
- Чабанюк Наталії Іванівній, жительці м.Житомир, вул.В.Бердичівська буд.41, кв.127.
Селищний голова В.О.Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
27-ма сесія селищної ради шостого скликання
від 23 травня 2013 року
Про розгляд заяв
громадян
Розглянувши заяви громадян щодо розробки проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (додаток додається) та враховуючи рекомендації постійної земельної комісії, обговоривши дане питання та керуючись п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,Закону України «Про землеустрій», ст.12,33, 118,121,151 Земельного Кодексу України сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А :
Відмовити громадянам (додаток додається) щодо розробки проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зв’язку з тим що дані земельні ділянки належать Династії.
Селищний голова В.О.Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
РІШЕННЯ №
27-ма сесія селищної ради шостого скликання
Від 23 травня 2013 року
Про розгляд звернення депутата
Желєзнікової Н.Р. та жителів
смт.Гуйва
Розглянувши звернення депутата Желєзнікової Н.Р. та жителів смт.Гуйва про надання земельної ділянки площею 2,35га яка знаходиться в користуванні ТТОВ «Нарс» статусу паркової зони, враховуючи рекомендації постійної земельної комісії, обговоривши дані питання та керуючись п.34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12, 33 Зейвинської селищної ради
ВИРІШИЛА:
Виконати вимоги колективного звернення територіальної громади
смт.Гуйва на підтримку заборони забудови в лісовому масиві між вулицями Армійською, Житомирською та Зеленою в смт.Гуйва та виконати наступні вимоги:
1. Звернутися з позовом до суду про розірвання договору оренди з ТТОВ «Нарс» на підставі невиконання умов договору щодо здійснення оплати за оренду 2,35га лісу, та нецільове використання землі.
2. Віднести земельну ділянку площею 2,35га яка знаходиться в користуванні ТТОВ «Нарс» статусу паркової зони в смт.Гуйва по вул.Армійська 2.
Селищний голова В.О.Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я
27-ма сесія селищної ради шостого скликання
від 23 травня 2013 року
Про надання дозволу на розробку проекту
землеустрою щодо зміни цільового призначення
земельної ділянки
Заслухавши заяву Нікулушкін В.П. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки з особистого селянського господарства на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, враховуючи рекомендації постійної земельної комісії, обговоривши дані питання та керуючись п. 34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про землеустрій”, ст. 12, 33, 118, 121, 151 Земельного Кодексу України, Новогуйвинська селищна рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки з особистого селянського господарства на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку , господарських будівель та споруд, гр. Нікулушкіну Валерію Павловичу , жителю м.Житомир, вул.Лятошинського 13,кв.4 земельної ділянки орієнтовною площею 0,0250га в смт.Гуйва по вул.Бердичівська біля будинку №1 Житомирського району, Житомирської області.
2. Виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок є комерційним ризиком замовника.
3. Розроблений проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок замовнику подати комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою.
4. Замовнику надати до селищної ради погоджений проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок для затвердження на сесії селищної ради та подальшого оформлення права власності на земельні ділянки.
5. Встановити термін дії даного дозволу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок, на період 1(одного) року з дня прийняття рішення.
Селищний голова В.О.Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
27-ма сесія селищної ради шостого скликання
від 23 травня 2013 року
Про розгляд заяви
від Бенедицької А.С.
Розглянувши заяву громадянки Бенедицької А.С. щодо виділення земельної ділянки для будівництва жилого будинку в смт.Гуйва та враховуючи рекомендації постійної земельної комісії, обговоривши дане питання та керуючись п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,Закону України «Про землеустрій», ст.12,33, 118,121,151 Земельного Кодексу України сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А :
Відмовити громадянці Бенедицькій Анні Сергіївній жительці смт.Новогуйвинське, вул..9-ї Пятирічки, буд.11,кв.13 у виділенні земельної ділянки для будівництва жилого будинку в смт.Гуйва яка розміщена між кадастровими номерами 1822055600:02:001:0177 та 1822055600:02:001:0100 у зв’язку з тим що дана земельна ділянка зайнята.
Селищний голова В.О.Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я
27-ма сесія селищної ради шостого скликання
від 23 травня 2013 року
Про затвердження проекту
із землеустрою щодо складання документів,
що посвідчують право власності
на земельну ділянку.
Розглянувши проект із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку Іваненко І.В., та керуючись ст. 12, 35, 40, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, Новогуйвинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити проект із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки:
- Іваненко Ірині Вікторівній, жительці смт.Гуйва вул. Новогуйвинська,3 кв.10.
2. Передати безкоштовно у власність земельні ділянки:
- Іваненко Ірині Вікторівній, жительці смт.Гуйва вул. Новогуйвинська,3 кв.10, площею 0,0032га для будівництва індивідуального гаражу на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району.
3. Рекомендувати управлінню Держземагенства у Житомирському районі внести дані в поземельну книгу.
4. Спеціалісту-землевпоряднику Новогуйвинської селищної ради внести відповідні зміни в земельно-облікові документи та планово - картографічні матеріали.
Селищний голова В.О.Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
27-ма сесія селищної ради шостого скликання
від 23 травня 2013року
Про розгляд заяви
Прибиш О.В.
Розглянувши заяву Прибиш О.В. про надання дозволу на виготовлення експертно-грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,08 га, враховуючи рекомендації постійної земельної комісії, обговоривши дане питання та керуючись п. 34 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.17, 127, 128, п.3 розділу ІХ “прикінцеві положення”, п.12 розділу Х “Перехідні положення” Земельного кодексу України, Земельного кодексу України, сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А :
1. Надати згоду Прибиш Олені Володимирівній, жительці с.Пряжів, вул.Соснова, буд.№21, на виготовлення експертно-грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,08 га., наданої їй в оренду під будівництво торгівельного комплексу в смт. Озерне, по вул.Авіаційній №72.
2. Заявнику замовити виготовлення експертно-грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення в землевпорядних організаціях, які мають ліцензію на проведення землевпорядних робіт.
Селищний голова В.О. Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕТ
Р І Ш Е Н Н Я №
27-ма сесія селищної ради шостого скликання
від 23 травня 2013 року
Про розгляд заяв громадян
Заслухавши заяви громадян: Школьної В.М., Живагін В.І., Яковенко О.В., Ольшевської Л.Є., Мироненко Н.О., Міроненко О.Г., ЖМСТ«Тала вода»., Галкіна С.О., Гладун В.В., Кононенко С.В., Жданов А.О., Просов Є.В., Суліма Д.І., Управління Держспецзвязку враховуючи рекомендації постійної земельної комісії, обговоривши дані питання та керуючись п. 34 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про землеустрій", ст. 12, 33, 118, 121, 151 Земельного Кодексу України, Новогуйвинська селищна рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Додатково вивчити заяви: Школьної В.М., Живагін В.І., Яковенко О.В., Ольшевської Л.Є., Мироненко Н.О., Міроненко О.Г., ЖМСТ«Тала вода»., Галкіна С.О., Гладун В.В., Кононенко С.В., Жданов А.О., Просов Є.В., Суліма Д.І., Управління Держспецзвязку та винести на наступну сесію.
Голова Новоуйвинської
селищної ради В.О.Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
____ сесія селищної ради шостого скликання
від ________ 2013 року
Про затвердження положення про комітет з конкурсних
торгів Новогуйвинської селищної ради
Заслухавши інформацію 1-го заступника селищного голови Даниленко В.О. про положення про комітет з конкурсних торгів Новогуйвинської селищної ради, керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити заходи положення про комітет з конкурсних торгів Новогуйвинської селищної ради
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників селищного голови та секретаря ради (додається)
Селищний голова В.О. Гарбуз
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішенням Новогуйвинської селищної ради
від _____________________ р. N _____
ПОЛОЖЕННЯ
про комітет з конкурсних торгів Новогуйвинської селищної ради
I. Загальні положення
1. Комітет з конкурсних торгів Новогуйвинської селищної ради (далі - комітет) - службові (посадові) Новогуйвинської селищної ради (далі - замовник), призначені відповідальними за організацію та проведення процедур закупівлі згідно із Законом України "Про здійснення державних закупівель" (далі - Закон).
2. Метою створення комітету є організація та проведення процедур закупівель на засадах колегіальності та неупередженості.
3. Комітет у своїй діяльності керується положенням про комітет з конкурсних торгів, Законом та іншими нормативно-правовими актами.
II. Порядок створення та організація
діяльності комітету
1. Склад комітету та положення про нього затверджуються рішенням Новогуйвинської селищної ради. До складу комітету не можуть входити посадові особи та представники учасників, члени їх сімей, а також народні депутати України, депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим та депутати місцевих рад.
Зміни до складу членів комітету затверджуються рішенням Новогуйвинської селищної ради.
2. До складу комітету входить не менше п'яти осіб.
Членство в комітеті не має створювати протиріччя між інтересами замовника та учасника чи між інтересами учасників процедури закупівлі, наявність якого може вплинути на об'єктивність та неупередженість прийняття рішень щодо вибору переможця процедури закупівлі.
3. Керівництво роботою комітету здійснює його голова, який призначається рішенням Новогуйвинської селищної ради та може мати право на підписання договорів про закупівлю у разі надання таких повноважень замовником, оформлених відповідно до законодавства.
Голова комітету організовує роботу комітету і несе персональну відповідальність за виконання покладених на комітет функцій.
4. Голова комітету призначає заступника (заступників) голови, відповідального секретаря з числа членів комітету та визначає функції кожного члена комітету.
У разі відсутності голови комітету його обов'язки виконує заступник голови комітету (якщо призначено кількох заступників голови комітету, то голова визначає серед них виконуючого обов'язки голови комітету на період своєї відсутності).
За рішенням комітету можуть залучатись службові (посадові) та інші особи структурних підрозділів замовника для надання консультацій з технічних питань, що зазначені в документації конкурсних торгів.
5. Формою роботи комітету є засідання, які скликаються головою комітету.
Перелік питань, що підлягають розгляду на засіданні комітету, та порядок денний доводяться до членів комітету не пізніше ніж за два дні до засідання.
6. На засіданнях комітету підлягають розгляду такі питання:
планування здійснення процедур закупівель;
складення та затвердження річного плану державних закупівель;
вибір процедури закупівлі;
інші питання відповідно до Закону.
7. Рішення з питань, що розглядаються на засіданнях комітету, приймаються простою більшістю голосів у присутності не менше двох третин членів комітету.
За умови рівного розподілу голосів голос голови комітету є вирішальним.
8. Рішення комітету оформляється протоколом, який підписується усіма членами комітету, присутніми на засіданні комітету.
У разі відмови члена комітету підписати протокол про це зазначається у протоколі із зазначенням причин відмови.
III. Головні функції комітету
Комітет відповідає за організацію та проведення процедур закупівель. У процесі роботи він забезпечує реалізацію таких функцій:
планування протягом року здійснення процедур закупівель відповідно до затвердженого кошторису, фінансового плану (плану асигнувань, плану використання бюджетних (державних) коштів);
складення та затвердження річного плану державних закупівель;
здійснення вибору процедури закупівлі;
проведення процедури закупівель та попередньої кваліфікації учасників;
забезпечення рівних умов для всіх учасників, об'єктивного та чесного вибору переможця;
надання роз'яснення особам, що виявили намір взяти участь у процедурі закупівлі, щодо змісту документації конкурсних торгів (кваліфікаційної документації) у разі отримання від останніх відповідних запитів;
організація приймання, зберігання, розкриття пропозиції конкурсних торгів (цінових та кваліфікаційних пропозицій),
забезпечує вибір найбільш економічно вигідної пропозиції на підставі критеріїв та методики оцінки, визначених у документації з конкурсних торгів (кваліфікаційній документації);
проведення переговорів з учасниками при проведенні процедури закупівлі в одного учасника; оформлення документів, необхідних для погодження застосування процедури закупівлі в одного учасника у встановленому законодавством порядку;
забезпечення складання, затвердження та зберігання відповідних документів з питань державних закупівель, визначених Законом;
оприлюднення інформації про здійснення закупівель відповідно до вимог Закону;
ведення необхідної звітності щодо здійснення процедур закупівель відповідно до вимог законодавства;
вжиття на добровільній основі належних заходів, у тому числі з призупиненням процедури закупівлі, для врегулювання питань,
зазначених у зверненні з вимогою щодо усунення порушення під час проведення процедури закупівлі;
забезпечення надання інформації, у тому числі документів, необхідних для розгляду скарг, які було подано до органу оскарження;
сприяння органам, що здійснюють державне регулювання та контроль у сфері закупівель, у виконанні ними своїх повноважень відповідно до законодавства, зокрема створення належних умов для проведення перевірок, надання у встановлений строк необхідних документів і відповідних пояснень;
здійснення інших дій, передбачених Законом.
IV. Права та обов'язки членів комітету
1. Члени комітету мають право:
виносити питання на розгляд комітету;
ознайомлюватися з усіма матеріалами щодо розгляду, оцінки та порівняння пропозицій конкурсних торгів (цінових та кваліфікаційних пропозицій) учасників процедур закупівель;
одержувати від структурних підрозділів замовника інформацію, необхідну для проведення процедур закупівель;
заносити свою окрему думку до протоколів засідань комітету;
здійснювати інші дії, передбачені Законом.
2. Члени комітету зобов'язані:
організовувати та проводити процедури закупівель;
брати участь в усіх його засіданнях особисто;
забезпечувати рівні умови для всіх учасників процедур закупівель, об'єктивний вибір переможця;
в установленому порядку визначати переможців процедур закупівель, пропозиції конкурсних торгів (цінові та кваліфікаційні пропозиції) яких за результатами оцінки визначені найбільш економічно вигідними та акцептовані;
сприяти органам, що здійснюють державне регулювання та контроль у сфері закупівель, у виконанні ними своїх повноважень відповідно до законодавства, зокрема створення належних умов для проведення перевірок, надання у встановлений строк необхідних документів і відповідних пояснень;
вживати у випадках, передбачених законодавством, відповідних заходів щодо забезпечення захисту інформації при здійсненні процедур закупівель;
пройти навчання та/або підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері здійснення державних закупівель у порядку, встановленому Міністерством економіки України.
Члени комітету на його засіданнях беруть участь в обговоренні та прийнятті рішень щодо планування здійснення процедур закупівель, складання та затвердження річного плану державних закупівель, вибору та проведення процедури закупівель і попередньої кваліфікації учасників, результатів розгляду, оцінки та порівняння пропозицій конкурсних торгів (цінових та кваліфікаційних пропозицій), визначення переможців процедур закупівель, здійсненні інших дій, передбачених Законом.
Члени комітету зобов'язані дотримуватися вимог положення про комітет з конкурсних торгів, Закону та інших нормативно-правових актів, об'єктивно та неупереджено розглядати пропозиції конкурсних торгів (цінові та кваліфікаційні пропозиції) учасників процедур закупівель, забезпечувати збереження конфіденційності інформації, що стосується діяльності комітету, та інформації, наданої учасниками (учасниками попередньої кваліфікації). Інформація щодо розгляду та оцінки пропозицій конкурсних торгів надається виключно Міністерству економіки України, органам, що здійснюють державне регулювання та контроль у сфері закупівель, органу оскарження та суду.
3. Голова комітету:
організовує роботу комітету і несе персональну відповідальність за виконання покладених на комітет функцій;
приймає рішення щодо проведення засідань комітету;
визначає дату і місце проведення засідань комітету;
пропонує порядок денний засідань комітету;
веде засідання комітету;
призначає заступника (заступників) голови та відповідального секретаря комітету із числа членів комітету;
визначає функції кожного члена комітету;
уносить на розгляд керівника замовника пропозиції щодо змін у складі комітету;
здійснює інші повноваження відповідно до законодавства.
Рішення голови комітету щодо призначення заступника (заступників) голови та відповідального секретаря комітету, визначення функцій кожного члена комітету та вирішення інших питань заносяться до протоколу засідання комітету.
4. Секретар комітету призначається головою комітету у встановленому цим положенням порядку, який забезпечує ведення та оформлення протоколів засідань комітету, оперативне інформування членів комітету стосовно організаційних питань його діяльності, за дорученням голови комітету виконує іншу організаційну роботу, а також забезпечує відповідно до вимог законодавства зберігання документів щодо здійснення закупівель, дотримання вимог законодавства з питань діловодства при роботі з документами, здійснює інші повноваження відповідно до законодавства.
5. Секретар комітету (особа, що його заміщує) надає особам, які звернулися з відповідним запитом, документацію конкурсних торгів (кваліфікаційну документацію) та зміни до неї (за наявності) у прошитому вигляді з пронумерованими сторінками, засвідчені підписом голови комітету (виконуючого обов'язки голови) і скріплені печаткою замовника.
6. За відсутності секретаря комітету його обов'язки виконує інший член комітету, визначений головою комітету.
V. Відповідальність
1. Члени комітету несуть персональну відповідальність за прийняті ними рішення відповідно до законів України.
2. Голова та секретар комітету несуть відповідальність за повноту та достовірність інформації, що публікується в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель та оприлюднюється на веб-порталі Міністерства економіки України з питань закупівель.
Перший заступник селищного голови В.О.Даниленко
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
____ сесія селищної ради шостого скликання
від ________ 2013 року
Про затвердження заходів по виконанню
критичних зауважень висловлених виборцями
під час загальних зборів
населених пунктів селищної ради
Заслухавши інформацію секретаря селищної ради Гончаренко З.Г. про затвердження заходів по виконанню критичних зауважень висловлених виборцями під час громадських слухань та загальних зборів населених пунктів селищної ради, керуючись п.22 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити заходи (заходи додаються)
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників селищного голови та секретаря ради
Селищний голова В.О. Гарбуз
Затверджую
Селищний голова В.О.Гарбуз
«____»____________2013р.
ЗАХОДИ
по виконанню критичних зауважень висловлених виборцями під час загальних зборів:
Новогуйвинське:
1. Рекомендувати Новогуйвинському ВЖРЕКП заключити договори по наданню комунальних послуг з кожним квартиронаймачем та при підвищенні тарифів обговорювати їх із жителями Корзун В.Г.
Даниленко В.О. постійно
2. Новогуйвинському ВЖРЕКП із залученням депутатів селищної ради (кожен за своїм округом) посилити роботу з боржниками за комунальні послуги Корзун В.Г.
Даниленко В.О.
депутати постійно
3. Виконавчому комітету спільно з міліцією вирішити питання порушення правил парковкі автомобілів на прибудинковій території Даниленко В.О.
Дільничний інспектор постійно
Озерне:
1. Зробити освітлення біля стадіону Даниленко В.О.
До кінця 2013р
2.Вирішити питання з бродячими собаками.
Гарбуз В.О. Даниленко В.О.
постійно
3. Пприскорити вирішення питання передачі смт.Озерне в комунальну власність селищної ради
4. Організувати роботу по вирізці сухих дерев
Даниленко В.О. постійно
Гуйва
1. Організувати роботу по вирізці сухих дерев
Даниленко В.О. постійно
2. Виготовити проект відведення земельної ділянки площею 2,3506 га в смт. Гуйва під лісопаркову зону для відпочинку громадян з віднесенням її до рекреаційної зони;
Селищна рада
Провести інвентаризацію земель на предмет виявлення і підтвердження чисельних порушень чинного законодавства в питаннях розпорядження землями територіальної громади смт. Гуйва комісія з земельних питань
Переформувати постійну комісію з земельних питань без залучення попередніх членів комісії Селищна рада
Вивчити питання по пропозиції колективного звернення «Про внесення змін до статуту територіальної громади та регламенту роботи Новогуйвинської селищної ради.» Селищна рада
Вивчити питання по пропозиції колективного звернення щодо фінансової можливості коригування генерального плану смт.Гуйва Селищна рада
Секретар З.Г.Гончаренко
ДОПОВНЕНО 10.07.2013 р.
Проект
РІШЕННЯ №
-------- сесія селищної ради шостого скликання
від __________ 2013 року
Про надання дозволу на розробку
проекту відведення земельної ділянки
Заслухавши заяву ПП "Граніт_Полісся" про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки, враховуючи рекомендації постійної земельної комісії, обговоривши дані питання та керуючись п. 34 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про землеустрій", ст. 12,33,118,121,151 Земельного Кодексу України, Новогуйвинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати ПП "Граніт_Полісся" дозвіл на розробку проекту землеустрю, щодо відведення земельної ділянки.
Селищний голова В.О. Гарбуз
ДОПОВНЕНО 09.08.2013 р.
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я
30-та сесія селищної ради шостого скликання
від ____ ____ 2013 року
Про оренду приміщення в смт.Озерне по
вул.Авіаційній,28, яке орендує ЖІКЦ
Розглянувши заяву президента ЖІКЦ Бабенко І.Г. щодо продовження оренди приміщення в смт.Озерне по вул.Авіаційній,28, яке орендує ЖІКЦ, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, економіки та підприємницької діяльності та комісії з питань планування бюджету та фінансів, керуючись ст. ____ Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
1. Продовжити « Жіночому інформаційно-консультативному центру» оренду приміщення в смт.Озерне по вул.Авіаційній,28 терміном на_________років
Голова селищної ради В.О.Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ
РІШЕННЯ №
30-та сесія ради шостого скликання
від ____________ 2013 року
Про виділення коштів для придбання
комп’ютера для роботи секретарю
селищної ради та підключення до Державного РАЦС.
Заслухавши начальника відділу звітності та бухгалтерського обліку Тарасюк Т.В., щодо необхідності виділення коштів для придбання комп’ютера для роботи секретарю селищної ради, та підключення виконком селищної ради до Державного реєстру актів цивільного стану, керуючись п.3 Наказу МЮУ» Про внесення до Державного реєстру актів цивільного стану громадян відомостей актових записів цивільного стану, складених органами сільських, селищних, міських ( крім міст обласного значення) рад в електронному вигляді» від 03.06.2013р №1057/5 та ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, беручи до уваги висновки депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів, сесія Новогуйвинської селищної ради
ВИРІШИЛА:
1. Виділити кошти:
- в сумі _________________ грн. для придбання комп’ютера для роботи секретарю селищної ради;
- в сумі 1700грн для підключення виконком селищної ради до Державного реєстру актів цивільного стану
2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності Тарасюк Т.В. провести відповідні уточнення селищного бюджету.
Селищний голова В.О. Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
30-та сесія селищної ради шостого скликання
від ________ 2013 року
Про затвердження звіту за
1-ше півріччя 2013 року.
Заслухавши інформацію завідуючої відділом бухгалтерського обліку та звітності Тарасюк Т.В. про виконання бюджету за 1-ше півріччя 2013 року, керуючись. п.23 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, беручи до уваги висновки депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів, сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
Затвердити звіт про виконання селищного бюджету за 1-ше півріччя 2013 року (додається)
Секретар селищної ради З.Г.Гончаренко
ДОПОВНЕНО 15.08.2013 р.
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я
30-та сесія селищної ради шостого скликання
від _______ 2013 року
Про розгляд поданнів завідуючої Озерненського
дошкільного навчального закладу «Сонячний
теремок»
Заслухавши подання завідуючої Озерненського дошкільного закладу “Сонячний теремок” Соколовської І.Б., а саме:
- № 121 від 15.08.2013року щодо виділення коштів для капітального ремонту приміщення Озерненського ДНЗ «Сонячний теремок»;
- № 122 від 15.08.2013року щодо виділення коштів для навчання з пожежної безпеки;
- № 123 від 15.08.2013року щодо виділення коштів для заміни пожежних рукавів та придбання 10-ти вогнегасників для Озерненського ДНЗ «Сонячний теремок».
Обговоривши дане питання, беручи до уваги висновки депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів, керуючись ст.32 п.а пп.1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
1. Виділити кошти:
- в сумі _____________ для капітального ремонту приміщення Озерненського ДНЗ «Сонячний теремок»;
- в сумі _____________ для навчання з пожежної безпеки;
- в сумі _____________ для заміни пожежних рукавів та придбання 10-ти вогнегасників для Озерненського ДНЗ «Сонячний теремок».
2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності Тарасюк Т.В. провести відповідні перерахування.
Селищний голова В.О. Гарбуз
ДОПОВНЕНО 21.08.2013р.
Проект
РІШЕННЯ №
-------- сесія селищної ради шостого скликання
від __________ 2013 року
Про надання дозволу на розміщення ФАПу
в будівлі № 28 по вул.Авіаційній в смт.Озерне
Заслухавши звернення депутатів Решотки В.В., Ілларіонової В.І. та Євтюхова В.М., враховуючи рекомендації постійної комісії, обговоривши дані питання та керуючись ст. 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Новогуйвинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Погодити переведення медичної амбулаторії в будівлю № 28 по вул.Авіаційній в смт.Озерне
Селищний голова В.О. Гарбуз
Проект
РІШЕННЯ №
-------- сесія селищної ради шостого скликання
від __________ 2013 року
Про затвердження
Програми щодо запобігання і протидії корупції на території
Новогуйвинської селищної ради на 2013 – 2015 роки
Заслухавши голову селищної ради Гарбуза В.О., враховуючи рекомендації постійної комісії, обговоривши дані питання та керуючись ст. 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Новогуйвинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Програму щодо запобігання і протидії корупції на території Новогуйвинської селищної ради на 2013 – 2015 роки (додається)
Селищний голова В.О. Гарбуз
ПРОГРАМА
ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ НА ТЕРИТОРІЇ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НА 2013-2015 РОКИ
І. Загальна характеристика
Програми щодо запобігання і протидії корупції на території Новогуйвинської селищної ради на 2013 - 2015 роки (далі - Програма)
1. Ініціатор розроблення Програми Апарат Новогуйвинської селищної ради
2. Дата, номер і назва розпорядчого документа про розроблення Програми рішення 17 сесії Житомирської районної ради 6 скликання від 21.02.2013р. № 324 "Про затвердження Програми щодо запобігання і протидії корупції в Житомирському районі на 2013-2015 роки"
3. Розробник Програми Юрист селищної ради
4. Відповідальний виконавець Виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради
5. Учасники Програми Виконавчий комітет селищної, установи та організації на території Новогуйвинської селищної ради
6. Термін реалізації Програми 2013 - 2015 роки
7. Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми Кошти районного та місцевого бюджетів
8. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації У межах фінансових можливостей
9. У тому числі з них коштів:
10. районного бюджету У межах фінансових можливостей
11. місцевих бюджетів У межах фінансових можливостей
12. Основні джерела фінансування Програми Кошти районного та місцевого бюджетів
ІІ. Загальні положення Програми
Корупція в Україні набула ознак системного явища, яке поширює свій негативний вплив на всі сфери суспільного життя, все глибше укорінюючись у повсякденному житті як основний, швидкий та найбільш дієвий протиправний засіб вирішення питань, досягнення певних цілей. Масштаби поширення корупції загрожують національній безпеці України. Це потребує вжиття системних та послідовних заходів, які мають комплексний характер і базуються на єдиній Національній антикорупційній стратегії на 2011-2015 роки.
Успішна протидія корупції можлива за умови наявності таких складових: ефективного застосування антикорупційного законодавства відповідними органами державної влади і органами місцевого самоврядування, координації їх діяльності; ефективної системи протидії корупції в усіх сферах діяльності органів державної влади і органів місцевого самоврядування та на всіх рівнях; відкритості та інформованості громадянського суспільства про здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції; взаємодії громадських структур з органами державної влади і органами місцевого самоврядування у сфері формування та реалізації державної антикорупційної політики, підтримки антикорупційних заходів держави громадянським суспільством.
В умовах соціально-економічних реформ, які наразі здійснюються в державі, пріоритетними напрямами антикорупційної політики мають стати виявлення та усунення умов, що сприяють або можуть сприяти у виникненні корупції, а також запобігання спробам їх створити.
Програма розроблена на основі положень Національної антикорупційної стратегії на 2011 - 2015 роки, схваленої Указом Президента України від 21 жовтня 2011 року № 1001, розпорядження голови Житомирської облдержадміністрації №393 від 09.11.2012 р, рішення 17 сесії Житомирської районної ради 6 скликання від 21.02.2013р. № 324 та з врахуванням завдань і заходів, визначених Державною програмою щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки (в частині, що стосується органів місцевого самоврядування), затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 року № 1240.
При підготовці Програми враховано вимоги Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та інших нормативно-правових актів з антикорупційної політики.
ІІІ. Мета Програми
Метою Програми є впровадження механізмів зменшення рівня корупції на території Новогуйвинської селищної ради відповідно до положень Національної антикорупційної стратегії на 2011 - 2015 роки, забезпечення ефективної реалізації загальнодержавної антикорупційної політики у сфері запобігання і протидії корупції на території Новогуйвинської селищної ради, здійснення комплексу заходів, спрямованих на виявлення та усунення умов, що сприяють або можуть сприяти у виникненні корупції, а також запобігання спробам їх створити через упровадження превентивних заходів, налагодження узгодженої та дієвої співпраці органів місцевого самоврядування та громадських структур у зазначеній сфері.
IV. Шляхи і способи розв'язання проблеми
Проблему передбачається розв'язати шляхом об'єднання зусиль органів місцевого самоврядування та громадськості, спрямованих на реалізацію пріоритетних напрямів загальнодержавної антикорупційної політики, що визначені Національною антикорупційною стратегією на 2011-2015 роки, через:
ефективне застосування антикорупційного законодавства органами місцевого самоврядування;
створення ефективної системи протидії корупції в усіх сферах діяльності органів місцевого самоврядування на всіх рівнях;
посилення взаємодії громадськості з органами місцевого самоврядування у сфері формування та реалізації державної антикорупційної політики у сфері запобігання і протидії корупції;
формування у суспільстві нетерпимого, негативного ставлення до корупції як суспільно-небезпечного явища;
забезпечення відкритості та поінформованості громадськості про здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції.
Проблему передбачається розв'язати шляхом:
визначення причин і умов, що спричиняють виникнення корупції, усунення факторів, що призводять до її виникнення та негативних наслідків;
визначення основних напрямів державної політики у сфері запобігання і протидії корупції в області;
підвищення рівня довіри громадян до органів місцевого самоврядування.
V. Завдання і заходи Програми
Основними завданнями Програми є:
реформування системи державного управління та адміністративних процедур;
зменшення адміністративного тиску на підприємців, запобігання тінізації економіки;
забезпечення доброчесності на службі в органах місцевого самоврядування;
поліпшення умов доступу фізичних, юридичних осіб та об'єднань громадян без статусу юридичної особи до інформації про діяльність органів місцевого самоврядування;
удосконалення системи використання комунального майна та бюджетних коштів;
удосконалення антикорупційної експертизи;
зниження рівня корупції у приватному секторі;
зниження рівня корупції в зонах підвищеного корупційного ризику, зокрема медичній, освітній, земельній, у сферах державних закупівель, державної служби тощо;
формування громадської підтримки дій влади у запобіганні і протидії корупції, профілактичні та просвітницькі заходи.
Завдання і заходи з виконання Програми наведені у додатку.
VІ. Очікувані результати, ефективність Програми
За умови реалізації завдань та заходів Програми передбачається:
підвищити ефективність системи запобігання і протидії корупції на території Новогуйвинської селищної ради;
суттєво зменшити рівень корупції в органах місцевого самоврядування;
зменшити в районі обсяги тіньової економіки;
підвищити рівень довіри громадськості регіону до органів місцевого самоврядування;
сформувати у громадськості району активну позицію із запобігання і протидії корупції.
VІІ. Обсяги та джерела фінансування Програми
Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів районного та місцевих бюджетів у межах фінансових можливостей, а також інших джерел, не заборонених законодавством.
Обсяг фінансування Програми визначається щороку під час складання проекту місцевого бюджету на відповідний рік на підставі наданих виконавцями заходів обґрунтованих розрахунків.
VІІІ. Контроль за ходом виконання заходів Програми
Контроль за ходом виконання заходів Програми здійснює перший заступник селищного голови з питань економіки та житлово – комунального господарства Даниленко В.О..
Інформація про хід виконання заходів Програми не рідше одного разу на рік вноситься на розгляд виконавчого комітету селищної ради.
ЗАВДАННЯ І ЗАХОДИ
з виконання Програми щодо запобігання і протидії корупції в районі
на 2013 - 2015 роки
№
з/п Найменування заходу Термін виконання Виконавці Джерело
фінансу-
вання Очікуваний
результат
1. Реформування системи державного управління та адміністративних процедур
1) Участь у межах повноважень у реалізації Національної антикорупційної стратегії на 2011 - 2015 роки та Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011 - 2015 роки 2013 –
2015
роки виконавчий комітет селищної ради Коштів не потребує Зменшення рівня корупції
2) Забезпечення функціонування, ведення та своєчасного оновлення веб - сторінок, інших електронних ресурсів селищної ради, залучених до надання адміністративних послуг, що містять інформацію, необхідну для отримання адміністративних послуг 2013-2015
роки виконавчий комітет селищної ради Коштів не потребує Зниження корупційних ризиків при наданні адміністративних послуг
3) Запровадження (розробленої на загальнодержавному рівні) системи електронного документообігу, в тому числі електронного обігу медичних форм, та електронного цифрового підпису 2013-2015
роки виконавчий комітет селищної ради Коштів не потребує Зменшення кількості безпосередніх контактів громадян і представників юридичних осіб з посадовими особами
4) Запровадження стандартів управління якістю відповідно до ISO 9001 в селищній раді 2013-2015
роки виконавчий комітет селищної ради Коштів не потребує Зменшення корупціогенних ризиків при виконанні своїх
повноважень посадовими особами
2. Зменшення адміністративного тиску на підприємців, запобігання тінізації економіки
1) Удосконалення (розробленої на загальнодержавному рівні) системи ”єдиного вікна”, максимального комп’ютеризування документообігу 2013-2015
роки виконавчий комітет селищної ради Районний бюджет Зменшення кількості безпосередніх
контактів громадян
з посадовими особами
3. Забезпечення доброчесності на публічній службі та на службі в органах місцевого самоврядування
1) Розроблення щорічних внутрішніх планів щодо запобігання і протидії корупції в органах місцевого самоврядування 2013-2015
роки виконавчий комітет селищної ради Коштів не потребує Зниження рівня корупції
2) Розроблення на основі Закону України ”Про правила етичної поведінки”, наказу Головдержслужби України ”Про затвердження Загальних правил поведінки державних службовців” від 04.08.2010 № 214, зареєстрованого в Мін’юсті від 11.11.2010 за № 1089/18384 та впровадження кодексів поведінки осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування 2013
рік виконавчий комітет селищної ради Коштів не потребує Зменшення корупціогенних ризиків при виконанні своїх повноважень посадовими особами
3) Розроблення на основі законів України ”Про засади запобігання і протидії корупції”, ”Про правила етичної поведінки”, наказу Головдержслужби України ”Про затвердження Загальних правил поведінки державних службовців” від 04.08.2010 № 214, зареєстрованого в Мін’юсті від 11.11.2010 за № 1089/18384 та впровадження механізмів врегулюванню конфлікту інтересів в органах місцевого самоврядування 2013
рік виконавчий комітет селищної ради Коштів не потребує Зменшення корупціогенних ризиків при виконанні своїх
повноважень посадовими особами, напрацювання механізму врегулювання конфлікту інтересів
4) Заслуховування інформації про стан виконання Закону України ”Про засади запобігання і протидії корупції”, внутрішніх планів запобігання та протидії корупції не рідше одного разу на рік на засіданні виконавчого комітету 2013-2015
роки виконавчий комітет селищної ради Коштів не потребує Зниження рівня корупції
5) Забезпечення суворого дотримання процедури конкурсного добору кандидатів на заміщення вакантних посад у органах місцевого самовроядування (механізму визначення переможця), розстановки кадрів, проходження служби в органах місцевого самоврядування 2013-2015
роки виконавчий комітет селищної ради Коштів не потребує Зниження рівня корупції при прийнятті на службу та проходженні служби в органи місцевого самоврядування
4. Поліпшення умов доступу фізичних, юридичних осіб та об’єднань громадян без статусу юридичної особи
до інформації про діяльність органів державної влади та органів місцевого самоврядування
1) Проведення щорічного аналізу практичної реалізації положень Закону України "Про доступ до публічної інформації"
2013-2015
роки виконавчий комітет селищної ради Коштів не потребує Формування ефективного механізму доступу
громадськості до інформації про діяльність органів місцевого самоврядування
2) Продовження формування ефективного механізму доступу фізичних, юридичних осіб та об'єднань громадян без статусу юридичної особи до інформації про діяльність місцевого самоврядування, їх посадових та службових осіб 2013-2015
роки виконавчий комітет селищної ради Коштів не потребує Забезпечення прозорості в роботі
3) Активізація інформаційного обміну між об'єднаннями громадян, засобами масової інформації та органами місцевого самоврядування щодо запобігання і протидії корупції 2013-2015
роки виконавчий комітет селищної ради Коштів не потребує Залучення громадськості до участі в заходах щодо запобігання і протидії корупції
4) Удосконалення механізму зворотного зв'язку з громадськістю щодо повідомлень про факти корупційних правопорушень посадовими особами уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування 2013-2015
роки виконавчий комітет селищної ради Коштів не потребує Активізація інформаційного обміну між громадськістю та органами місцевого самоврядування
5) Забезпечення доступу громадськості для ознайомлення та обговорення проектів нормативно-правових актів, які готуються органами місцевого самоврядування 2013-2015
роки виконавчий комітет селищної ради Коштів не потребує Залучення громадськості до участі в реалізації державної соціально-економічної політики
6) Проведення щорічного аналізу практичної реалізації Закону України „Про доступ до публічної інформації” та громадський моніторинг виконання цього Закону розпорядниками публічної інформації 2013-2015
роки виконавчий комітет селищної ради Коштів не потребує Забезпечення прозорості в роботі
5. Удосконалення системи використання державного майна та бюджетних коштів
1) Забезпечення прозорості процедур та процесів закупівель товарів, робіт та послуг за державні кошти 2013-2015
роки виконавчий комітет селищної ради Коштів не потребує Забезпечення прозорості у діяльності органів місцевого самоврядування у сфері державних закупівель
2) Залучення громадськості до здійснення контролю за використанням комунального майна, державними закупівлями, орендою та наданням у користування (у власність) земельних ділянок 2013-2015
роки виконавчий комітет селищної ради Коштів не потребує Забезпечення контролю за законністю та ефективністю використання комунального майна, бюджетних коштів
3) Виявлення об’єктів нерухомого комунального майна, які тимчасово не використовуються, та можуть розглядатися як потенційні об’єкти оренди 2013-2015
роки виконавчий комітет селищної ради Коштів не потребує Попередження зловживань при використанні комунального майна
4) Здійснення контролю за використанням комунального майна з метою недопущення фактів одержання прихованих прибутків посадовими особами або за їх сприяння іншими особами чи угрупованнями 2013-2015
роки виконавчий комітет селищної ради Коштів не потребує Попередження зловживань при використанні бюджетних коштів
5) Здійснення контролю за доходами та витратами осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також членів їх сімей шляхом перевірки відомостей зазначених посадовими особами у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік, які подаються посадовими особами кадровим службам за місцем роботи (служби) з даними, які знаходяться в базі державної податкової інспекції у Житомирському районі 2013-2015
роки виконавчий комітет селищної ради Коштів не потребує Забезпечення контролю за доходами та витратами осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування
6. Удосконалення антикорупційної експертизи
1) Забезпечення прозорої процедури нормоутворення шляхом розміщення розпорядчих документів на власних офіційних веб-сайтах 2013-2015
роки виконавчий комітет селищної ради Коштів не потребує Забезпечення доступу громадськості для ознайомлення з розпорядчими документами органів місцевого самоврядування
2) Забезпечення доступності проектів розпорядчих документів місцевого самоврядування для громадськості шляхом розміщення їх на власних офіційних веб-сайтах для ознайомлення та проведення громадської антикорупційної експертизи 2013-2015
роки виконавчий комітет селищної ради Коштів не потребує Врахування думки громадськості при виданні розпорядчих документів органами місцевого самоврядування
7. Зниження рівня корупції у приватному секторі
1) Організація поширення знань про антикорупційне законодавство серед представників громадськості області із залученням громадських організацій, засобів масової інформації 2013-2015
роки виконавчий комітет селищної ради Коштів не потребує Підвищення рівня знань у сфері запобігання і протидії корупції, формування негативного ставлення громадян до корупції
2) Здійснення комплексу заходів, спрямованих на підвищення рівня знань різних верств населення з питань розвитку інститутів громадянського суспільства та їх ролі у формуванні негативного ставлення до проявів корупції, протидії чинникам, що її зумовлюють, про особисту участь громадян у запобіганні та викритті фактів корупційних діянь 2013-2015
роки виконавчий комітет селищної ради Коштів не потребує Підвищення рівня знань громадян області у сфері запобігання і протидії корупції, формування негативного ставлення до корупції
3) Проведення соціально - просвітницьких заходів, системи антикорупційної освіти, тематичних занять з питань запобігання і протидії корупції у загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладах 2013-2015
роки виконавчий комітет селищної ради Коштів не потребує Підвищення рівня знань, формування антикорупційної правосвідомості учнів ЗОШ у сфері запобігання і протидії корупції
8. Зниження рівня корупції в зонах підвищеного корупційного ризику, зокрема медичній, освітній, земельній,
у сферах державних закупівель, державної служби тощо
1) Ужиття заходів щодо усунення корупціогенних чинників, пов'язаних з неналежним фінансуванням у сферах підвищеного корупційного ризику 2013-2015
роки виконавчий комітет селищної ради Коштів не потребує Зменшення корупціогенних ризиків при виконанні своїх повноважень посадовими особами
2) Проведення більш жорсткого професійного добору кадрів на державну службу та службу в органах місцевого самоврядування шляхом проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування 2013-2015
роки виконавчий комітет селищної ради Коштів не потребує Зменшення корупціогенних ризиків при виконанні своїх повноважень посадовими особами
3) Запровадження дієвої системи професійного добору кадрів для роботи у сферах підвищеного корупційного ризику зокрема, медичній, земельній, освітній, сфері державних закупівель та на службі в органах місцевого самоврядування 2013-2015
роки виконавчий комітет селищної ради Коштів не потребує Зменшення корупціогенних ризиків при виконанні своїх повноважень посадовими особами
5) Посилення контролю за якістю надання медичної допомоги 2013-2015
роки виконавчий комітет селищної ради Коштів не потребує Усунення корупціогенних чинників при наданні медичної допомоги
9. Формування громадської підтримки дій влади у запобіганні і протидії корупції, профілактичні та просвітницькі заходи
1) Сприяння у діяльності засобів масової інформації стосовно широкого висвітлення заходів щодо запобігання та протидії корупції, що вживаються органами місцевого самоврядування 2013-2015
роки виконавчий комітет селищної ради Коштів не потребує Залучення засобів масової інформації до участі в антикорупційній діяльності
2) Виготовлення та розміщення в місцях де здійснюється прийом громадян інформаційних стендів ”Суспільство проти корупції” з розміщенням на них витягів з антикорупційного законодавства, інформації про антикорупційні лінії прямого зв’язку, вжиті заходи щодо запобігання і протидії корупції, осіб які притягнуті судами до відповідальності та звільнені з державної служби за скоєння корупційних правопорушень тощо 2013 рік виконавчий комітет селищної ради Районний бюджет Підвищення рівня знань громадян у сфері запобігання і протидії корупції, формування негативного ставлення до корупції
3) Оприлюднення в засобах масової інформації матеріалів про вжиті місцевими органами виконавчої влади заходи щодо запобігання і протидії корупції та про осіб, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень, звітність про результати проведення заходів щодо запобігання і протидії корупції 2013-2015
роки виконавчий комітет селищної ради Районний бюджет Формування негативного ставлення громадян до проявів корупції
4) Запровадження дистанційного навчання посадових осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування з питань підвищення знань у сфері антикорупційного законодавства шляхом утворення на офіційних веб-сайтах сторінки ”Запобігання проявам корупції” з розміщенням на ній матеріалів антикорупційного спрямування 2013-2015
роки виконавчий комітет селищної ради Коштів не потребує Підвищення рівня знань посадових осіб
уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування
Секретар З.Г.Гончаренко
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
-та сесія селищної ради шостого скликання
від _________ 2013 року
Про затвердження кошторисної частини проектної
документації капітального ремонту даху
Озерненського дитячого навчального закладу
Розглянувши кошторисну частину проектної документації капітального ремонту даху Озерненського дитячого навчального закладу, керуючись п.26 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та обговоривши дане питання сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити кошторисну частину проектної документації капітального ремонту даху Озерненського дитячого навчального закладу
в сумі 30164 грн. ( тридцять тисяч сто шістдесят чотири грн.)
Селищний голова В.О.Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
-та сесія селищної ради шостого скликання
від _________ 2013 року
Про затвердження кошторисної частини проектної
документації капітального ремонту Новогуйвинського
дитячого навчального закладу
Розглянувши кошторисну частину проектної документації капітального ремонту Новогуйвинського дитячого навчального закладу, керуючись п.26 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та обговоривши дане питання сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити кошторисну частину проектної документації капітального ремонту Новогуйвинського дитячого навчального закладу
в сумі 216248 грн. ( двісті шістнадцять тисяч двісті сорок вісім грн.)
Селищний голова В.О.Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
та сесія селищної ради шостого скликання
від _________ 2013 року
Про затвердження кошторисної
частини проектної документації
Заслухавши інформацію селищного голови Гарбуза В.О. щодо затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту, а саме:
- «Капітальний ремонт вулиці Комуністичної в смт..Новогуйвинське Житомирського району Житомирської області» на суму 168743грн;
- «Капітальний ремонт вулиці Авіаційної в смт. Озерне Житомирського району Житомирської області» на суму 198002грн
Обговоривши дане питання, керуючись ст.26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету та фінансів сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити кошторисну частину проектної документації по робочому проекту, а саме:
- «Капітальний ремонт вулиці Комуністичної в смт..Новогуйвинське Житомирського району Житомирської області» на суму 168743грн. (сто шістдесят вісім тисяч сімсот сорок три грн.);
- «Капітальний ремонт вулиці Авіаційної в смт. Озерне Житомирського району Житомирської області» на суму 198002грн (сто дев’яносто вісім тисяч два грн..)
Селищний голова Гарбуз В.О.
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я
30 -та сесія селищної ради шостого скликання
від _______ 2013 року
Про виділення коштів на поточний
ремонт Новогуйвинської гімназії
Розглянувши лист директора Новогуйвинської гімназії Мозгових Л.І. щодо виділення коштів на поточний ремонт Новогуйвинської гімназії, беручи до уваги висновки депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів керуючись ст.32 п.а пп.1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та обговоривши дане питання сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
1. Виділити субвенцію в районний бюджет в сумі _____________ для поточного
ремонту Новогуйвинської гімназії
2. Завідуючій відділом бухгалтерського обліку та звітності Тарасюк Т.В. виконати відповідні перерахування
Селищний голова В.О. Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я
30 -та сесія селищної ради шостого скликання
від _______ 2013 року
Про розгляд подання депутата Дембровської Н.В.
Розглянувши подання депутата Дембровської Н.В щодо виділення коштів на ремонт б.17 в смт.Гуйва, беручи до уваги висновки депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів, керуючись ст.32 п.а пп.1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та обговоривши дане питання сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
1. Відмовити депутату Дембровській Н.В щодо виділення коштів на ремонт б.17 в смт.Гуйва у зв’язку з відсутністю коштів в бюджеті селищної ради на дані цілі.
2. Контроль даного питання покласти на першого заступника селищного голови Даниленка В.О.
Селищний голова В.О. Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я
30 -та сесія селищної ради шостого скликання
від _______ 2013 року
Про розгляд листа начальника РВУМВС
щодо встановлення відео спостереження на вулицях
Розглянувши лист начальника Житомирського РВУМВС щодо встановлення відео спостереження на вулицях селищної ради, керуючись ст.32 п.а пп.1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та обговоривши дане питання сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
1. Виділити кошти в сумі _____________ для придбання та встановлення відео спостереження на вулицях селищної ради.
2. Контроль даного питання покласти на першого заступника селищного голови Даниленка В.О.
Селищний голова В.О. Гарбуз
ДОПОВНЕНО 24.09.2013 р.
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я
30 -та сесія селищної ради шостого скликання
від _______ 2013 року
Про внесення змін до Статуту
Новогуйвинської селищної ради
Заслухавши пропозицію депутатів Новогуйвинської селищної ради, згідно ч.12 ст.46, ч.2 ст.51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.З, ст.10, ст.20 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», сесія Новогуйвинської селищної ради вирішила:
Внести зміни до ст.45 Статуту Новогуйвинської селищної ради, а саме:
- абзац перший ст.45 викласти у наступній редакції - « селищний голова
має заступників з питань діяльності виконавчих органів селищної ради,
кількість яких визначається Постановою КМУ про штатну структуру
органів місцевого самоврядування»;
- виключити абзац другий ст.45;
- абзац п'ятий ст.45 Статуту Новогуйвинської селищної ради викласти у
наступній редакції - « заступники селищного голови з питань діяльності
виконавчих органів селищної ради закінчують свої повноваження згідно
ст.20 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»
Селищний голова В.О.Гарбуз
ДОПОВНЕНО 26.09.2013р.
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
30-та сесія селищної ради шостого скликання
від _____________ 2013 року
Про затвердження заступника селищного
голови по виконавчій роботі
Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про службу в органах місцевого самоврядування та Законодавством України про державну службу та враховуючи пропозицію селищного голови, сесія селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
Затвердити заступником голови Ноовгуйвинської селищної ради по виконавчій роботі - Паньківа Олега Богдановича
Селищний голова В.О.Гарбуз
ДОПОВНЕНО 30.09.2013 р.
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
30-та сесія селищної ради шостого скликання
від _________ 2013 року
Про розгляд подання прокуратури
Житомирського району «Про усунення
порушень вимог Земельного кодексу України ».
Розглянувши подання №06-10-1598 від 25.09.2013року прокуратури Житомирського району «Про усунення порушень вимог Земельного кодексу України» щодо приведення у відповідність рішення №464 25-ї сесії 6-го скликання в частині гр..Лагомін О.В., Невмержицької В.М.. Шеремет Л.П.. Дубовченко В.В.. Баренко Є.О.. Капелюх В.О., Лагомин І.С., керуючись ст. 12 та ст.116 Земельного кодексу України, ст.23 Закону України «Про прокуратуру» сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
1.Задовільнити подання №06-10-1598 від 25.09.2013року прокуратури Житомирського району «Про усунення порушень вимог Земельного кодексу України»
2. Скасувати в частині гр..Лагомін О.В., Невмержицької В.М.. Шеремет Л.П.. Дубовченко В.В.. Баренко Є.О.. Капелюх В.О., Лагомин І.С., рішення №464 25-ї сесії 6-го скликання
3. Землевпоряднику селищної ради Куликівській О.Й. про прийняте рішення повідомити прокуратуру Житомирського району та гр. Лагомін О.В., Невмержицької В.М.. Шеремет Л.П.. Дубовченко В.В.. Баренко Є.О.. Капелюх В.О., Лагомин І.С..
Селищний голова В.О. Гарбуз
< Попередня | Наступна > |
---|