< | Лютий 2021 | > | ||||
П | В | С | Ч | П | С | Н |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
ОСТАННІ ПРОЕКТИ РІШЕНЬ
|
36-та сесія
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
Проект
РІШЕННЯ №
36-та сесія селищної ради шостого скликання
від _________ 2014 року
Про затвердження переліку об'єктів,
які підлягають відчудженню по
Новогуйвинській селищній раді
Заслухавши інформацію юриста селищної ради Приведьона В М., враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, економіки та підприємницької діяльності, обговоривши дане питання та керуючись ст. 36, 61 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Новогуйвинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити перелік об'єктів, які підлягають відчудженню, а саме:
- нежитлове приміщення площею 69,7 кв.м в будинку № 2 по вул. Бердичівській в смт.Гуйва
- нежитлове приміщення площею 61,1 кв.м в будинку № 2 по вул. Бердичівській в смт.Гуйва
2. Передати на утримання ГО «Пошук» напівпідвальну складську будівлю площею 68,3 кв.м по вул. Житомирській,15-а в смт.Гуйва з метою збереження історичної пам»ятки.
Селищний голова В.О. Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
проект
Р І Ш Е Н Н Я №
36- та сесія селищної ради шостого скликання
від ____________ 2014 року
Про затвердження звіту
Заслухавши інформацію завідуючої відділом бухгалтерського обліку та звітності Тарасюк Т.В. про виконання бюджету за 2012 рік, керуючись п.23 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, беручи до уваги висновки депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів, сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
Затвердити звіт про виконання селищного бюджету за 1 квартал 2014 рік. (додається)
Селищний голова В.О.Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
36-сесія селищної ради шостого скликання
від ____________ 2013 року
Про затвердження Статуту територіальної громади
Новогуйвинської селищної ради
Заслухавши юриста селищної ради Приведьона В.М. щодо доопрацювання рішення №413 22-ї сесії 6-го скликання від 15.11.2012р «Про внесення змін у статут територіальної громади Новогуйвинської селищної ради» та рішення №495 30-ї сесії 6-го скликання від 16.10.2013року «Про внесення змін до Статуту територіальної громади Новогуйвинської селищної ради», згідно ч.12 ст.46, ч.2 ст.51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.З, ст.10, ст.20 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», беручи до уваги висновки постійної депутатської комісії з питань правопорядку та законності, Новогуйвинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити статут територіальної громади Новогуйвинської селищної ради
2. Юристу селищної ради Приведьону В.М. зареєструвати статут в Житомирському районному управлінні юстиції.
Селищний голова В.О.Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
МИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
Проект
РІШЕННЯ №
36 сесія селищної ради шостого скликання
Від ______________ 2014 року
Про затвердження переліку земельних
ділянок, які пропонуються на земельні
торги по Новогуйвинській селищній раді
Заслухавши інформацію землевпорядника, враховуючи рекомендації постійної земельної комісії, обговоривши дане питання та керуючись п. 34, ст. 36 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про землеустрій", ст. 134, 135, 136,137, Земельного Кодексу України, Новогуйвинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити перелік земельних ділянок, щодо яких пропонується провести земельні торги, а саме:
- земельна ділянка на перехресті вулиць Комуністична та 9-ої П’ятирічки, орієнтовною площею 0,04 га.
- земельна ділянка по вулиці Червоноармійська, орієнтовною площею 0,20 га.
- земельна ділянка по вулиці Дружби народів навпроти гаражного кооперативу "Автомобіліст", орієнтовною площею 0,08 га.
- земельна ділянка по вулиці 9-ої П’ятирічки між будинками 9А та 11, орієнтовною площею 0,15 га.
- земельна ділянка по вулиці Дружби народів на центральній зупинці, орієнтовною площею 0,002 га.
- земельна ділянка по вулиці Авіаційній на кінцевій зупинці, орієнтовною площею 0,009 га.
- земельна ділянка в районі полігону, орієнтовною площею 0,10 га.
- ЗКП в смт.Гуйва площею орієнтовною площею 0,10га
- земельна ділянка на перехресті вулиць Дружби народів та Ветеранів, орієнтовною площею 0,03 га.
- земельна ділянка на перехресті вулиць Дружби народів та Моторна, орієнтовною площею 0,03 га.
- земельна ділянка по вул..9-ї П’ятирічки на углу будинку 12, орієнтовною площею 0,02 га.
- земельна ділянка по в.Дружби народів навпроти земельної ділянки Зінченко Ю.С., орієнтовною площею 0,03 га.
Селищний голова В.О. Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
проект
Р І Ш Е Н Н Я №
36сесія селищної ради шостого скликання
від ____________ 2014 року
Про розгляд заяв та листів щодо виділення
коштів з бюджету селищної ради
Розглянувши листи установ Новогуйвинської селищної ради та заяви громадян щодо виділення коштів з бюджету селищної ради, а саме:
України “Про місцеве самоврядування в Україні”та беручи до уваги висновки депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів, сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
1.Виділити кошти:_____________________
2. Завідуючій відділом бухгалтерського обліку та звітності Тарасюк Т.В. провести необхідні уточнення селищного бюджету
Селищний голова В.О. Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
проект
Р І Ш Е Н Н Я №
36 сесія селищної ради шостого скликання
від __________ 2014 року
Про уточнення селищного
бюджету на 2014 року.
Заслухавши інформацію завідуючої відділом бухгалтерського обліку та звітності Тарасюк Т.В. щодо уточнення селищного бюджету на 2014 та керуючись. п.23 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, беручи до уваги висновки депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів. Новогуйвинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1.Внести уточнення до селищного бюджету на 2014рік згідно додатку (додаток додається).
2. Завідуючій відділом бухгалтерського обліку та звітності Тарасюк Т.В. провести відповідні уточнення до селищного бюджету на 2014рік
Селищний голова В.О. Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
проект
Р І Ш Е Н Н Я №
36-та сесія селищної ради шостого скликання
від ______ 2014 року
Про преміювання селищного голови
Заслухавши інформацію начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Новогуйвинської селищної ради Тарасюк Т.В. щодо преміювання селищного голови В.О.Гарбуза та керуючись Постановою КМУ №268 п.6 від 09.03.2006р. „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів.”, беручи до уваги висновки депутатської комісії з питань планування, бюджету та фінансів, сесія Новогуйвинської селищної ради
ВИРІШИЛА:
1. Встановити премію щомісячно селищному голові В.О.Гарбузу в розмірі 50–ти відсотків від посадового окладу:
2. Завідуючій відділом бухгалтерського обліку та звітності Тарасюк Т.В. щомісячно виконувати відповідні нарахування.
Селищний голова Гарбуз В.О.
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
проект
Р І Ш Е Н Н Я №
36-та сесія селищної ради шостого скликання
від ______ 2014 року
Про преміювання заступнику селищного голови
Заслухавши інформацію начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Новогуйвинської селищної ради Тарасюк Т.В. щодо преміювання заступнику селищного голови та керуючись Постановою КМУ №268 п.6 від 09.03.2006р. „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів.”, беручи до уваги висновки депутатської комісії з питань планування, бюджету та фінансів, сесія Новогуйвинської селищної ради
ВИРІШИЛА:
1. Встановити премію щомісячно заступнику селищному голові в розмірі 50–ти відсотків від посадового окладу:
2. Завідуючій відділом бухгалтерського обліку та звітності Тарасюк Т.В. щомісячно виконувати відповідні нарахування.
Селищний голова Гарбуз В.О.
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
проект
Р І Ш Е Н Н Я №
36 -та сесія селищної ради шостого скликання
від __________ 2014 року
Про затвердження експертного звіту
Заслухавши заступника селищного голови Паньківа О.Б, щодо затвердження експертного звіту за робочим проектом «Капітальний ремонт освітлення» та виділення коштів на виконання капітальних робіт, обговоривши дане питання, керуючись п.23 ст.26, п.2 ст.64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, беручи до уваги висновки депутатської комісії з питань планування, бюджету та фінансів, Новогуйвинська селищна рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити експертний звіт за робочим проектом «Капітальний ремонт вуличного освітлення смт.Новогуйвинське та смт.Озерне"
2. Виділити кошти з бюджету розвитку в сумі _______________
3. Контроль даного питання покласти на заступника селищного голови Паньківа О.Б.
Селищний голова В.О. Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
проект
Р І Ш Е Н Н Я №
36 -та сесія селищної ради шостого скликання
від ________ 2014 року
Про затвердження експертного звіту
Заслухавши заступника селищного голови Паньківа О.Б, щодо затвердження експертного звіту за робочим проектом «Капітальний ремонт будинку культури (спортивного залу) в смт.Новогуйвинське Житомирського району Житомирської області» та виділення коштів на виконання капітальних робіт, обговоривши дане питання, керуючись п.23 ст.26, п.2 ст.64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, беручи до уваги висновки депутатської комісії з питань планування, бюджету та фінансів, Новогуйвинська селищна рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити експертний звіт за робочим проектом «Капітальний ремонт будинку культури (спортивного залу) в смт.Новогуйвинське"
2. Виділити кошти з бюджету розвитку в сумі _______________
3. Контроль даного питання покласти на заступника селищного голови Паньківа О.Б.
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
проект
Р І Ш Е Н Н Я №
36 -та сесія селищної ради шостого скликання
від __________ 2014 року
Про затвердження експертного звіту
Заслухавши заступника селищного голови Паньківа О.Б, щодо затвердження експертного звіту за робочим проектом «Капітальний ремонтгарячого водопостачання Новогуйвинського дитячого навчального закладу «Дзвіночок» смт.Новогуйвинське Житомирського району Житомирської області» та виділення коштів на виконання капітальних робіт, обговоривши дане питання, керуючись п.23 ст.26, п.2 ст.64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, беручи до уваги висновки депутатської комісії з питань планування, бюджету та фінансів, Новогуйвинська селищна рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити експертний звіт за робочим проектом «Капітальний ремонт гарячого водопостачання Новогуйвинського дитячого навчального закладу «Дзвіночок» смт.Новогуйвинське"
2. Виділити кошти з бюджету розвитку в сумі _______________
3. Контроль даного питання покласти на заступника селищного голови Паньківа О.Б.
Селищний голова В.О. Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
проект
Р І Ш Е Н Н Я №
36 -та сесія селищної ради шостого скликання
від _________ 2014 року
Про затвердження експертного звіту
Заслухавши заступника селищного голови Паньківа О.Б, щодо затвердження експертного звіту за робочим проектом «Капітальний ремонт приміщення Новогуйвинського дитячого навчального закладу «Дзвіночок» (заміна вікон) смт.Новогуйвинське Житомирського району Житомирської області» та виділення коштів на виконання капітальних робіт, обговоривши дане питання, керуючись п.23 ст.26, п.2 ст.64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, беручи до уваги висновки депутатської комісії з питань планування, бюджету та фінансів, Новогуйвинська селищна рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити експертний звіт за робочим проектом «Капітальний ремонт приміщення Новогуйвинського дитячого навчального закладу «Дзвіночок» (заміна вікон) смт.Новогуйвинське"
2. Виділити кошти з бюджету розвитку в сумі _______________
3. Контроль даного питання покласти на заступника селищного голови Паньківа О.Б.
Селищний голова В.О. Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
проект
Р І Ш Е Н Н Я №
36 -та сесія селищної ради шостого скликання
від __________ 2014 року
Про затвердження експертного звіту
Заслухавши заступника селищного голови Паньківа О.Б, щодо затвердження експертного звіту за робочим проектом «Капітальний ремонт адміністративного приміщення Новогуйвинської селищної ради (заміна вікон)смт.Новогуйвинське Житомирського району Житомирської області» та виділення коштів на виконання капітальних робіт, обговоривши дане питання, керуючись п.23 ст.26, п.2 ст.64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, беручи до уваги висновки депутатської комісії з питань планування, бюджету та фінансів, Новогуйвинська селищна рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити експертний звіт за робочим проектом «Капітальний ремонт адміністративного приміщення Новогуйвинської селищної ради (заміна вікон) смт.Новогуйвинське"
2. Виділити кошти з бюджету розвитку в сумі _______________
3. Контроль даного питання покласти на заступника селищного голови Паньківа О.Б.
Селищний голова В.О. Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
проект
Р І Ш Е Н Н Я №
36 -та сесія селищної ради шостого скликання
від ____________2014 року
Про затвердження експертного звіту за робочим
проектом «Капітальний ремонт покрівлі над
прибудовою будинку культури в смт.Новогуйвинське
Житомирського району Житомирської області»
Заслухавши заступника селищного голови Паньківа О.Б., щодо затвердження експертного звіту за робочим проектом «Капітальний ремонт покрівлі над прибудовою будинку культури в смт.Новогуйвинське Житомирського району Житомирської області» та виділення коштів на виконання капітальних робіт, обговоривши дане питання, беручи до уваги висновки депутатської комісії з питань планування, бюджету та фінансів, керуючись п.23 ст.26, п.2 ст.64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Новогуйвинська селищна рада
В И Р І Ш И Л А:
1.Затвердити експертний звіт за робочим проектом «Капітальний ремонт покрівлі над прибудовою будинку культури в смт.Новогуйвинське Житомирського району Житомирської області» в сумі 51520грн. (п ятдесят одна тисяча п ятсот двадцять грн.)
2. Виділити кошти з бюджету розвитку в сумі 51520грн. (п ятдесят одна тисяча п ятсот двадцять грн.) на капітальний ремонт покрівлі над прибудовою будинку культури в смт.Новогуйвинське
3. Контроль даного питання покласти на першого заступника селищного голови Паньківа О.Б. та директора БК Сидорук Н.Ф.
Селищний голова В.О. Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ, ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ
РІШЕННЯ
36 сесія селищної ради шостого скликання
від ¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬
Про розгляд заяви
гр.
Заслухавши заяву на укладання договору суперфіції на земельну ділянку Новогуйвинської селищної ради з метою будівництва газопроводу середнього тиску в смт. керуючись ст. 12, 98, 99.100, 101, 102 п.12 перехідних положень Земельного кодексу України та Цивільного кодексу України, сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
1. Надати дозвіл на укладання договору суперфіції з гр., жителю , на земельну ділянку Новогуйвинської селищної ради з метою будівництва газопроводу середнього тиску в смт. .
2. Рекомендувати гр. здійснити реєстрацію договору суперфіції згідно чинного законодавства.
Селищний голова В.О. Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
Р І Ш Е Н Н Я №
36-та сесія селищної ради шостого скликання
від року
Про надання дозволу на розробку проекту
відведення земельної ділянки у
власність громадянам
Заслухавши заяви громадян про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, враховуючи рекомендації постійної земельної комісії, обговоривши дані питання та керуючись п. 34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про землеустрій”, ст. 12, 33, 118, 121, 151 Земельного Кодексу України, Новогуйвинська селищна рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Надати дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельноъ ділянки для будівництва жилого будинку, господарських будівель та споруд орієнтовною площею 0,15га за адресою: смт.Гуйва Житомирського району Житомирської області у власність гр..
2. Виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та документації із землеустрою є комерційним ризиком замовника.
3. Розроблені проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність замовникам подати комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою.
4. Замовникам надати до селищної ради погоджені проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для затвердження їх на сесії селищної ради та подальшого оформлення права власності на земельні ділянки.
5. Встановити термін дії даного дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, на період 1(одного) року з дня прийняття рішення.
Селищний голова В.О.Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
Р І Ш Е Н Н Я №
36-та сесія селищної ради шостого скликання
від року
Про віднесення земельних ділянок
Заслухавши землевпорядника щодо договорів оренди термін яких закінчився, враховуючи рекомендації постійної земельної комісії, обговоривши дані питання та керуючись п. 34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про землеустрій”, ст. 12, 33, 118, 121, 151 Земельного Кодексу України, Новогуйвинська селищна рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Земельні ділянки по договорам оренди термін яких закінчився віднести до земель запасу Новогуйвинської селищної ради.
Селищний голова В.О.Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
проект
Р І Ш Е Н Н Я №
36-та сесія селищної ради шостого скликання
Від __________ 2014 року
Про розгляд листа
ГО «Автомобіліст»
Розглянувши лист ГО «Автомобіліст» про звільнення від сплати орендної плати, враховуючи рекомендації постійної земельної комісії,обговоривши дане питання та керуючись п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Закону України «Про землеустрій» ст.12,33,118,121,151 земельного кодексу України, , сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А :
1.Звільнити ГО «Автомобіліст» від сплати орендної плати за земельну ділянку терміном на ______
2.Контроль виконання рішення покласти на землевпорядника селищної ради.
Селищний голова В.О. Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
Р І Ш Е Н Н Я
36 сесія селищної ради шостого скликання
Від 2014 року
Про затвердження проекту
із землеустрою щодо складання документів,
що посвідчують право власності
на земельні ділянки.
Розглянувши проекти із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки та керуючись ст. 12, 35, 40, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, Новогуйвинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити проект із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки з метою зміни цільового призначення загальною площею 1,500га 10(десять) громадянам з ведення особистого селянського господарства на будівництво та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд в смт.Гуйва (додаток додається).
2. Передати безкоштовно у власність земельні ділянки(додаток додається).
3. Рекомендувати управлінню Держземагенства у Житомирському районі внести дані в поземельну книгу.
4. Спеціалісту-землевпоряднику Новогуйвинської селищної ради внести відповідні зміни в земельно-облікові документи та планово - картографічні матеріали.
Селищний голова В.О.Гарбуз
НОВОГУИВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
проект
РІШЕННЯМ
36-та сесія Новогуивинськоі селищної ради
шостого скликання від 2014 року.
Про внесення змін до Регламенту Новогуивинськоі селищної ради
Заслухавши депутатів Новогуивинськоі' селищної ради та у відповідності до п.1 ч.і ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сесія Новгуйвинської селищної ради
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни до діючого Регламенту Новогуйвинської селищної ради УІ-го скликання:
- ч.З ст.6 регламенту викласти в наступній редакції: «підготовку питань на розгляд сесії організовує секретар ради. Пропозиції щодо кожного питання, яке пропонується внести до порядку денного сесії ради, подаються до апарату ради з урахуванням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» і не пізніше ніж за 12 днів до пленарного засідання сесії селищної ради»;
2. Організацію виконання даного рішення покласти на голову Новогуйвинської селищної
ради Гарбуза В.О.;
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію
Новогуйвинської селищної ради з питань законності та правопорядку.
Селищний голова В.О. Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
Проект
РІШЕННЯ №
36-та сесія селищної ради шостого скликання
від _________ 2014 року
Про про веб-сайт Новогуйвинської
селищної ради в глобальній
інформаційній мережі Інтернет
З метою забезпечення прозорості діяльності селищної ради, громадського доступу до інформаційних ресурсів Новогуйвинської селищної ради, керуючись ст.ст.30,40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія селищної ради вирішила :
1. Затвердити Положення про веб-сайт Новогуйвинської селищної ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет(додається).
2. Контроль за виконанням покласти на заступника селищного голови Паньківа О.Б.
Селищний голова В.О.Гарбуз
Додаток
до рішення селищної ради
від _____________
ПОЛОЖЕННЯ
про веб-сайт Новогуйвинської селищної ради
в глобальній інформаційній мережі Інтернет
1. Це Положення, відповідно до Конституції України, законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, "Про статус депутатів місцевих рад", "Про інформацію", "Про захист інформації в автоматизованих системах", "Про державну таємницю", "Про авторське право і суміжні права", "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні", Указу Президента України від 31.07.2000 № 928/2000 "Про заходи щодо розвитку національної складової глобальної інформаційної мережі Інтернет та забезпечення широкого доступу до цієї мережі в Україні", Регламенту роботи Новогуйвинської селищної ради, визначає статус веб-сайту Новогуйвинської селищної ради як інформаційного ресурсу про діяльність Новогуйвинської селищної ради у глобальній інформаційній мережі Інтернет (надалі - мережа Інтернет) та встановлює порядок розміщення на ньому інформації.
2. Веб-сайт Новогуйвинської селищної ради є офіційним джерелом інформації Новогуйвинської селищної ради, який створюється для висвітлення діяльності селищної ради та її органів, взаємообміну інформацією з органами державної влади та органами місцевого самоврядування з питань, пов'язаних з діяльністю Новогуйвинської селищної ради, інформаційної взаємодії з різними організаціями, громадськістю.
3. Адреса веб-сайту Новогуйвинської селищної ради у глобальній інформаційній мережі Інтернет – novoguivinske-rada.org.ua.
4. Забороняється використовувати веб-сайт Новогуйвинської селищної ради в цілях, не пов'язаних із діяльністю Новогуйвинської селищної ради та її органів, з метою отримання прибутку, а також з порушенням законодавства України.
5. Інформація, розміщена на веб-сайті Новогуйвинської селищної ради, включає:
рішення селищної ради та виконавчого комітету, основні розпорядження селищного голови;
проекти рішень селищної ради;
інформацію про сесії селищної ради
інформацію про селищного голову, секретаря селищної ради та спеціалістів.
інформацію про створені комісії та робочі групи
інформацію про селище, адміністративно-територіальний устрій,
новини селищної ради;
посилання на веб-сайти органів державної влади України та органів місцевого самоврядування, політичних партій, джерела інформації тощо.
6. Підготовка інформації, у т.ч. її оновлення, на веб-сайті, здійснюється секретарем селищної ради.
7. Підготовлена інформація передається відповідальному працівнику (юристу селищної ради), який розміщує цю інформацію на веб-сайті. Оперативне розміщення інформації, яка не потребує узгодження (новини тощо), може здійснюватись іншими працівниками апарату селищної ради.
8. Для обліку інформації, розміщеної на веб-сайті селищної ради, ведеться журнал, за формою:
№ з/п Дата ПІБ відповідальної особи Розділ сайту Назва чи короткий зміст поданої інформації Підпис
9. Автори проектів рішень ради несуть повну відповідальність за зміст поданої
інформації на веб-сайт селищної ради .
10.Оновлення інформації на веб-сайті здійснюється в міру необхідності, але не
менше одного разу на 30 днів.
11. У разі необхідності, може створюватись форум.
Секретар ради З.Г.Гончаренко
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ, ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ
РІШЕННЯ
36 сесія селищної ради шостого скликання
від ¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬
"Про створення та затвердження Положення про цільовий
фонд охорони навколишнього природного середовища Новогуйвинської селищної ради"
Заслухавши інформацію селищного голови Гарбуза В.О. щодо необхідності проведення природоохоронних заходів для поліпшення стану та благоустрою водойм, очищення джерел, озеленення селищ, забезпечення екологічно безпечного збирання та зберігання відходів, обговоривши дане питання, враховуючи рекомендації постійної комісії, відповідно до статей 69 та 91 Бюджетного кодексу України, розділу 8 Податкового кодексу України, статей 15, 19 Закону України "Про охорону навколишнього природного *середовища", Постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 № 1147 "Про перелік видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів", керуючись пунктом 25 частини 1 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Створити цільовий фонд охорони навколишнього природного середовища Новогуйвинської селищної ради.
2. Затвердити Положення про цільовий фонд охорони навколишнього
природного середовища Новогуйвинської селищної ради (додається).
Селищний голова В.О. Гарбуз
Додаток
до рішення від ________ року
ПОЛОЖЕННЯ
про цільовий фонд охорони навколишнього природного середовища населених пунктів Новогуйвинської селищної ради
Положення про цільовий фонд охорони навколишнього природного середовища Новогуйвинської селищної ради встановлює порядок формування, виконання і управління коштами цільового фонду охорони навколишнього природного середовища Новогуйвинської селищної ради (далі природоохоронний фонд), а також контролю за їх використанням.
Природоохоронний фонд створюється відповідно до пунктів 23 - 25 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні1' і статей 15, 19 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" з метою цільового фінансування природоохоронних заходів та об'єктів, а також заходів, спрямованих на зменшення негативного впливу забруднення навколишнього природного середовища на здоров'я населення.
І. Загальні положення
1.1. Природоохоронний фонд є сукупністю грошових коштів, що
акумулюються та обліковуються відповідно до законодавства України на
окремому рахунку спеціального фонду селищного бюджету.
1.2. Зазначені кошти не підлягають вилученню або витрачанню на цілі, не
пов'язані з* фінансуванням природоохоронних заходів та об'єктів, а також
заходів, спрямованих на зменшення негативного впливу забруднення
навколишнього природного середовища на здоров'я населення.
1.3. Формування І використання коштів природоохоронного фонду
здійснюється відповідно до Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу
України, Закону України про державний бюджет України на відповідний
бюджетний період, Закону України "Про охорону навколишнього природного
середовища", Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",
Постанови КМУ №1147 від 17.09.1996 "Про затвердження переліку видів
діяльності, що належать до природоохоронних заходів” (із змінами та
доповненнями), рішення селищної ради про селищний бюджет на відповідний бюджетний період, інших нормативно-правових актів органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
1.4. Контроль за своєчасністю та повнотою сплати належних обов'язкових
платежів до природоохоронного фонду здійснює Житомирська районна державна податкова інспекція.
II. Джерела формування коштів природоохоронного фонду
2.Доходна частина природоохоронного фонду формуються за рахунок:
2.1. 50 відсотків коштів від екологічного податку від підприємств, установ
організацій незалежно від форм власності та фізичних осіб, що займаються
підприємницькою діяльністю за:
- викиди в атмосферу забруднюючих речовин стаціонарними джерелами
забруднення (в т.ч. в межах установлених лімітів і понад встановлені ліміти);
- скиди забруднюючих речовин у поверхневі води, неізольовані підземні
горизонти, в т.ч. скиди, що проводяться підприємствами через комунальні
системи каналізації ( в т.ч. межах установлених лімітів і понад встановлені
ліміти );
- викиди в атмосферу забруднюючих речовин пересувними джерелами
забруднення;
- розміщення відходів в навколишньому природному середовищі ( в т.ч. межах
установлених лімітів і понад встановлені ліміти);
2.1.1. частини грошових стягнень, за порушення норм і правил охорони
природного середовища за шкоду заподіяну порушенням законодавства про
охорону навколишнього природного середовища в результаті господарської та
іншої діяльності згідно з чинним законодавством;
2.1.2. коштів Державного фонду охорони навколишнього природного
середовища;
2.1.3. цільових субвенцій з державного, обласного, районного бюджетів;
2.1.4. інших надходжень до бюджету селищної ради, що визначаються рішенням про селищний бюджет на поточний рік;
2.1.5. інших джерел, що не суперечать законодавству України.
2.2. Збори забруднення навколишнього природного середовища та грошові
стягнення за порушення норм і правил охорони навколишнього природного середовища, добровільні внески перераховуються на окремі дохідні рахунки у складі селищного бюджету.
2.3. Розпорядником коштів фонду є селищна рада. Кошторис витрат по основних напрямках затверджується сесією селищної ради.
Кошти фонду використовуються згідно затвердженого кошторису. Кошти використовуються в межах надходження екологічного податку з спеціального
рахунку.
III. Напрями використання коштів міського природоохоронного фонду
Кошти природоохоронного фонду використовуються для цільового фінансування природоохоронних заходів та об'єктів на території селищної ради, які відповідають видам діяльності, що належать до природоохоронних заходів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 17.09.96 N 1147 "Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів" (зі змінами і доповненнями) у встановленому законодавством порядку та для фінансування витрат, пов'язаних з:
- розробленням та здійснення регіональних і місцевих програм охорони
навколишнього природного середовища і раціональне використання природних
ресурсів:
- використання науково-дослідних, дослідно-конструкторських і проектних
робіт, пов'язаних зі створення ресурсної і природно зберігаючи технологій,
технічних засобів для контролю складів забруднюючих речовин;
- розроблення і впровадження економічного механізму природокористування;
- здійснення заходів, спрямованих на зниження впливу забруднення
навколишнього природного середовища на здоров'я населення;
- залучення експертів до проведення державної екологічної експертизи;
здійснення заходів у надзвичайних екологічних ситуаціях;
- проведення інших заходів пов'язаних з природоохоронною діяльністю.
IV, Порядок витрачання коштів природоохоронного фонду
4.1. Обсяг доходів і витрат природоохоронного фонду затверджується рішенням селищної ради про селищний бюджет на відповідний бюджетний
період.
4.2. Зміни до доходів та видатків природоохоронного фонду можуть
вноситись рішенням селищної ради при внесенні змін до рішення про селищний бюджет на відповідний рік у визначених законодавством випадках.
4.3. Планування доходів та видатків, внесення змін, використання коштів
природоохоронного фонду, а також складання звітів та контроль за
використанням цих коштів здійснюється відповідно до бюджетного
законодавства.
4.4. До 10 відсотків коштів природоохоронного фонду може
резервуватися для здійснення видатків, пов'язаних з природоохоронною діяльністю, що не носять постійного характеру і не могли бути передбачені під час складання проекту селищного бюджету.
4.5. Фінансування природоохоронних заходів та об'єктів здійснюється
головним розпорядником бюджетних коштів через одержувачів бюджетних
коштів або на договірних засадах з підприємствами, установами, організаціями
та науковими закладами, у встановленому законодавством порядку.
4.6. Видатки природоохоронного фонду провадяться в межах надходжень до нього коштів у встановленому законодавством порядку. Розподіл коштів природоохоронного фонду для фінансування конкретних природоохоронних заходів та об'єктів у населених пунктах, здійснюються на підставі рішення Новогуйвинської селищної ради.
4.7. Кошти, не використані розпорядником та/або одержувачем до кінця
бюджетного року, підлягають поверненню на рахунок природоохоронного
фонду. Невикористані в звітному році кошти фонду, переходять на наступний
рік і використовуються на цілі, передбачені цим Положенням.
4.8. Про використання коштів природоохоронного фонду головний бухгалтер звітує перед селищною радою одночасно із затвердженням річного звіту про виконання селищного бюджету.
4.9. Контроль за цільовим використанням коштів природоохоронного фонду здійснює постійні комісії при селищній раді та головний розпорядник бюджетних коштів.
Секретар З.Г.Гончаренко
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я
36- та сесія селищної ради шостого скликання
від _____________ 2013 року
Про надання дозволу ФОП на заміну
вікон в орендованих приміщеннях в
рахунок орендної плати
Розглянувши заяви приватних підприємців щодо заміни вікон в орендованих приміщеннях в рахунок орендної плати, обговоривши дане питання, беручи до уваги висновки депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів, керуючись ч.5 ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш І Л А:
1.Надати дозвіл на заміну вікон в орендованих приміщеннях в рахунок орендної плати, а саме:
2. Бухгалтерії селищної ради провести відповідні нарахування.
Селищний голова В.О. Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ, ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
проект
РІШЕННЯ №
36-та сесія селищної ради шостого скликання
від __________ 2014 року
Про затвердження рішення виконкому №__ від __.03..2014р
«Про затвердження середнього фактичного
розміру вартості харчування одного дітодня
в дошкільних навчальних закладах
Новогуйвинської селищної ради за лютий 2014р.»
Заслухавши та обговоривши інформацію селищного голови Гарбуза В.О., щодо затвердження середнього фактичного розміру вартості харчування одного дітодня в дошкільних навчальних закладах Новогуйвинської селищної ради за лютий 2014р., керуючись Постановою КМУ №1591 від 22.11.2004року "Про затвердження норм харчування у навчальних закладах", беручи до уваги висновки депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів, Новогуйвинська селищна рада
В И Р І Ш И ЛА:
1. Затвердити рішення виконкому № від 20.03.2014р «Про затвердження середнього фактичного розміру вартості харчування одного дітодня в дошкільних навчальних закладах Новогуйвинської селищної ради за лютий 2014р.»
2. Затвердити слідуючу вартість харчування одного дітодня в
Новогуйвинському дитячому закладі „Дзвіночок":
- у віці до 3-х років:
лютий 2013р. – 11 грн.44 коп.
- у віці від 3-х до 8 років:
лютий 2013р. – 16 грн. 44 коп.
2. Затвердити слідуючу вартість харчування одного дітодня в Озерненському дитячому навчальному закладі „Сонячний теремок"
- у віці до 3-х років:
лютий 2013р. – 12 грн. 33 коп.
- у віці від 3-х до 8 років:
лютий 2013р. – 17 грн. 69 коп.
Селищний голова В.О.Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
проект
Р І Ш Е Н Н Я №
36-та сесія селищної ради шостого скликання
від __________ 2014 року
Про розгляд заяв та листів щодо виділення
коштів з бюджету селищної ради
Розглянувши заяви та листи громадян та установ Новогуйвинської селищної ради щодо виділення коштів з бюджету селищної ради, а саме:
Обговоривши дані листи та заяви, беручи до уваги висновки депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів, керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
1. Заяви та листи громадян та установ Новогуйвинської селищної ради щодо виділення коштів з бюджету селищної ради на потреби установ – прийняти до відома.
2. Виділити кошти:_____________________
Селищний голова В.О. Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
проект
РІШЕННЯ №
36-та сесія ради шостого скликання
від ____________ 2014 року
Про встановлення та
затвердження на території
Новогуйвинської селищної ради
місцевих податків та зборів
Заслухавши інформацію економіста селищної ради про встановлення місцевих податків та зборів, керуючись статтею 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", відповідно статті 7, статті 10, статті 12 статтей 265, 266, 267, 268 Податкового кодексу України та Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, беручи до уваги висновки депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів та депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, економіки та підприємницької діяльності, Новогуйвинська селищна рада
Вирішила:
1. Встановити та затвердити на території Новогуйвинської селищної ради місцеві податки і збори згідно чинного законодавства, а саме:
- податок на нерухоме майно;
- єдиний податок;
- збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності;
- збір за місця для паркування транспортних засобів;
- про туристичний збір
2. Затвердити Положення про місцеві податки і збори згідно з додатками № 1-5.
3. Вважати такими, що втратили чинність з 01.01.2015р. рішення №497 30-ї сесії 6-го скликання «Про встановлення та затвердження місцевих податків і зборів» від.16.10.2013р.
4. Рішення набирає чинності з 1 січня 2015 року.
5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Паньківа О.Б.
Селищний голова В.О. Гарбуз
Додаток № 1
до рішення № ___-ї сесії
6 скликання від _________ року
Новогуйвинської селищної ради
Положення
про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки
1. Платники податку
1.1. Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової нерухомості.
1.2. Визначення платників податку в разі перебування об’єктів житлової нерухомості у спільній частковій або спільній сумісній власності кількох осіб:
а) якщо об’єкт житлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку;
б) якщо об’єкт житлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділений в натурі, платником податку є одна з таких осіб-власників, визначена за їх згодою, якщо інше не встановлено судом;
в) якщо об’єкт житлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб і поділений між ними в натурі, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку.
2. Об’єкт оподаткування
2.1. Об’єктом оподаткування є об’єкт житлової нерухомості.
2.2. Не є об’єктом оподаткування:
а) об’єкти житлової нерухомості, які перебувають у власності держави або територіальних громад (їх спільній власності);
б) об’єкти житлової нерухомості, які розташовані в зонах відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення, визначені законом;
в) будівлі дитячих будинків сімейного типу;
г) садовий або дачний будинок, але не більше одного такого об’єкта на одного платника податку;
ґ) об’єкти житлової нерухомості, які належать багатодітним сім’ям та прийомним сім’ям, у яких виховується троє та більше дітей, але не більше одного такого об’єкта на сім’ю;
д) гуртожитки.
3. База оподаткування
3.1. Базою оподаткування є житлова площа об’єкта житлової нерухомості.
3.2. База оподаткування об’єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, обчислюється органом державної податкової служби на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що безоплатно надаються органами державної реєстрації прав на нерухоме майно.
3.3. База оподаткування об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб, обчислюється такими особами самостійно виходячи з житлової площі об’єкта оподаткування на підставі документів, що підтверджують право власності на такий об’єкт.
3.4. У разі наявності у платника податку кількох об’єктів оподаткування база оподаткування обчислюється окремо за кожним з таких об’єктів.
4. Пільги із сплати податку
4.1. База оподаткування об’єкта житлової нерухомості, що перебуває у власності фізичної особи ? платника податку, зменшується:
а) для квартири ? на 120 кв. метрів;
б) для житлового будинку ? на 250 кв. метрів.
Таке зменшення надається один раз за базовий податковий (звітний) період і застосовується до об’єкта житлової нерухомості, у якій фізична особа ? платник податку зареєстрована в установленому законом порядку, або за вибором такого платника до будь-якого іншого об’єкта житлової нерухомості, який перебуває в його власності.
5. Ставка податку
5.1. Ставки податку встановлюються селищною радою в таких розмірах за 1 кв. метр житлової площі об’єкта житлової нерухомості:
для квартир, житлова площа яких не перевищує 240 кв. метрів, та житлових будинків, житлова площа яких не перевищує 500 кв. метрів, ставки податку не можуть перевищувати 1 відсоток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року;
для квартир, житлова площа яких перевищує 240 кв. метрів, та житлових будинків, житлова площа яких перевищує 500 кв. метрів, ставка податку становить 2,7 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.
6. Податковий період
6.1. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.
7. Порядок обчислення суми податку
7.1. Обчислення суми податку з об’єктів житлової нерухомості, які знаходяться у власності фізичних осіб, проводиться органом державної податкової служби за місцезнаходженням об’єкта житлової нерухомості.
7.2. Податкове повідомлення-рішення про суму податку, що підлягає сплаті, та платіжні реквізити надсилаються органами державної податкової служби платникам за місцезнаходженням об’єкта житлової нерухомості до 1 липня звітного року за формою, встановленою у порядку, визначеному статтею 58 цього Кодексу.
Щодо новоствореного (нововведеного) об’єкта житлової нерухомості податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт. Орган державної податкової служби надсилає податкове повідомлення-рішення зазначеному власнику після отримання інформації про виникнення права власності на такий об’єкт.
7.3. Платники податку на підставі документів, що підтверджують їх право власності на об’єкт оподаткування та місце проживання (реєстрації), мають право звернутися до органів державної податкової служби для звірки даних щодо житлової площі житлової нерухомості, пільги зі сплати податку, ставки податку та нарахованої суми податку.
Орган державної податкової служби проводить перерахунок суми податку і надсилає податкове повідомлення-рішення зазначеному власнику відповідно до цього пункту.
7.4. Органи державної реєстрації прав на нерухоме майно, а також органи, що здійснюють реєстрацію місця проживання фізичних осіб, зобов’язані до 15 квітня року, в якому набрала чинності ця стаття, а в наступні роки щоквартально, у 15-денний строк після закінчення податкового (звітного) кварталу подавати органам державної податкової служби відомості, необхідні для розрахунку податку, за місцем розташування такого об’єкта нерухомого майна станом на перше число відповідного кварталу в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
7.5. Платники податку ? юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до
1 лютого цього ж року подають органу державної податкової служби за місцезнаходженням об’єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.
Щодо новоствореного (нововведеного) об’єкта житлової нерухомості декларація подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об’єкт.
7.6. У разі набуття права власності на об’єкт житлової нерухомості протягом року податок нараховується з дня виникнення права власності на такий об’єкт.
8. Порядок обчислення сум податку в разі зміни власника об’єкта оподаткування податком
8.1. У разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом календарного року податок обчислюється для попереднього власника за період з
1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив
право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а для нового власника — починаючи з місяця, в якому виникло право власності.
8.2. Орган державної податкової служби надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.
9. Порядок сплати податку
9.1. Податок сплачується за місцем розташування об’єкта оподаткування і зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.
10. Строки сплати податку
10.1. Податкове зобов’язання за звітний рік з податку сплачується:
а) фізичними особами ? протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;
б) юридичними особами ? авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.
Секретар селищної ради З.Г.Гончаренко
Додаток № 2
до рішення №__-ї сесії
6 скликання від _____2014 року
Новогуйвинської селищної ради
Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку
для фізичних осіб – підприємців
Загальні положення
Єдиний податок згідно ст. 10 Податкового кодексу України відноситься до місцевих податків, який є обов’язковим для встановлення сільськими та селищною радами.
Стосовно Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності» від 04.11.2011 № 4014 міською радою встановлюються фіксовані ставки єдиного податку для першої та другої групи платників єдиного податку згідно пункту 293.2. статті 293 Податкового кодексу України.
Обмеження щодо застосування фізичними особами-підприємцями спрощеної системи оподаткування визначені Податковим кодексом України.
Платники єдиного податку звільняються від обов’язкового нарахування, сплати та подання податкової звітності згідно норм Податкового кодексу України.
Під побутовими послугами населенню, які надаються першою та другою групами платників єдиного податку розуміються види послуг згідно пункту 291.7 статті 291 Податкового кодексу України.
1.Платник податку
Фізичні особи – підприємці (резиденти України), які обрали спрощену систему оподаткування, відповідають встановленим вимогам та зареєстровані платниками єдиного податку в порядку визначеному згідно Податкового кодексу України.
Перша група - фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 150000 гривень.
Друга група - фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:
- не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;
- обсяг доходу не перевищує 1000000 гривень.
Друга група не поширюється на фізичних осіб - підприємців, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна (група 70.31 КВЕД ДК 009:2005).
Кожний з платників податку першої та другої групи може здійснювати кілько видів господарської діяльності.
2.Об’єкт оподаткування
Дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній відповідно до податкового законодавства.
3.База оподаткування
Для першої групи - обсяг доходу який протягом календарного року не перевищує 150000 гривень, незалежно від видів діяльності
Для другої групи - обсяг доходу який протягом календарного року не перевищує
1000000 гривень.
4.Ставка податку
Ставки єдиного податку встановлюються у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового звітного року, та у відсотках до доходу.
Для фізичних осіб – підприємців з розрахунку на календарний місяць встановлюються такі фіксовані ставки :
4.1 Для першої групи платників єдиного податку – 10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати;
4.2 Для другої групи платників єдиного податку - 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати.
4.3. У разі здійснення платниками єдиного податку першої і другої груп кількох видів господарської діяльності застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений для таких видів господарської діяльності.
4.4 У разі здійснення платниками єдиного податку першої і другої груп господарської діяльності на територіях більш як однієї сільської, селищної або міської ради застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений цією статтею для відповідної групи таких платників єдиного податку.
5.Обчислення суми податку
Нарахування авансових внесків для платників єдиного податку першої і другої груп здійснюється органами державної податкової служби на підставі заяви такого платника єдиного податку щодо розміру обраної ставки єдиного податку, заяви щодо періоду щорічної відпустки та/або заяви щодо терміну тимчасової втрати працездатності.
6.Податковий період.
6.1 Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку першої групи є календарний рік
6.2 Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку другої групи є календарний квартал.
7.Строк та порядок сплати податку.
Платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця. Платники єдиного податку можуть здійснити сплату єдиного податку авансовим внеском за весь податковий (звітний) період (квартал, рік), але не більш як до кінця поточного звітного року.
Сплата єдиного податку здійснюється за місцем податкової адреси.
Платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.
8. Строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку.
Платники єдиного податку першої групи подають до органу державної податкової служби податкову декларацію платника єдиного податку у строк, встановлений для річного податкового (звітного) періоду, в якій відображаються обсяг отриманого доходу, щомісячні авансові внески.
Платники єдиного податку другої групи подають до органу державної податкової служби податкову декларацію платника єдиного податку у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду.
Податкова декларація подається до органу державної податкової служби за місцем податкової адреси
Форми податкових декларацій платника єдиного податку, затверджуються в порядку, встановленому статтею 46 Податкового кодексу.
Платники єдиного податку першої, другої групи не застосовують реєстратори розрахункових операцій.
Інші положення стосовно сум перевищення обсягу доходу для фізичних осіб – підприємців першої та другої групи регулюються відповідно до Податкового кодексу України.
Секретар селищної ради З.Г.Гончаренко
Додаток № 3
до рішення №_____-ї сесії
6-го скликання від____2014 року
Новогуйвинської селищної ради
Положення про збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності.
1. Платниками збору є суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи ? підприємці), їх відокремлені підрозділи, які отримують в установленому цією статтею порядку торгові патенти та провадять такі види підприємницької діяльності:
а) торговельна діяльність у пунктах продажу товарів;
б) діяльність з надання платних побутових послуг за переліком, визначеним Кабінетом Міністрів України;
в) торгівля валютними цінностями у пунктах обміну іноземної валюти;
г) діяльність у сфері розваг (крім проведення державних грошових лотерей).
2. Не є платниками збору за провадження торговельної діяльності та діяльності з надання платних послуг такі суб’єкти господарювання:
а) аптеки, що перебувають у державній та комунальній власності;
б) розташовані у селах, селищах і містах районного значення підприємства та організації споживчої кооперації та торгово-виробничі державні підприємства робітничого постачання;
в) фізичні особи ? підприємці, які провадять торговельну діяльність у межах ринків усіх форм власності;
г) фізичні особи ? підприємці, які здійснюють продаж вирощених в особистому підсобному господарстві, на присадибній, дачній, садовій і городній ділянках продукції рослинництва і тваринництва, свійської худоби та птиці (як у живому вигляді, так і продукції забою в сирому вигляді та у вигляді первинної переробки), продукції власного бджільництва;
ґ) фізичні особи ? підприємці, які сплачують державне мито за нотаріальне посвідчення договорів про відчуження власного майна, якщо товари кожної окремої категорії відчужуються не частіше одного разу на календарний рік;
д) суб’єкти господарювання, утворені громадськими організаціями інвалідів, які мають податкові пільги згідно із законодавством та здійснюють торгівлю виключно продовольчими товарами вітчизняного виробництва та продукцією, виготовленою на підприємствах "Українське товариство сліпих", "Українське товариство глухих", а також фізичними особами ? інвалідами, зареєстрованими відповідно до закону як підприємці;
е) суб’єкти господарювання, які провадять торговельну діяльність виключно з використанням таких видів товарів вітчизняного виробництва: хліб і хлібобулочні вироби; борошно пшеничне та житнє; сіль, цукор, олія соняшникова і кукурудзяна; молоко і молочна продукція, крім молока і вершків згущених із домішками і без них; продукти дитячого харчування; безалкогольні напої; морозиво; яловичина та свинина; свійська птиця; яйця; риба; ягоди і фрукти; мед та інші продукти бджільництва, бджолоінвентар і засоби захисту бджіл; картопля і плодоовочева продукція; комбікорм для продажу населенню;
є) суб’єкти господарювання, що реалізують продукцію власного виробництва фізичним особам, які перебувають з ними у трудових відносинах, через пункти продажу товарів, вбудовані у виробничі або адміністративні приміщення, що належать такому суб’єкту;
ж) суб’єкти господарювання, які провадять діяльність із закупівлі у населення продукції (заготівельна діяльність), якщо подальша реалізація такої продукції відбувається за розрахунками у безготівковій формі (пункти приймання склотари, макулатури, відходів паперових, картонних і ганчіркових; заготівля сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки);
з) підприємства, установи та організації, які провадять діяльність у торговельно-виробничій сфері (ресторанне господарство), у тому числі навчальних закладах, із обслуговування виключно працівників таких підприємств, установ та організацій, а також учнів і студентів у навчальних закладах.
Не є платниками збору за провадження діяльності у сфері розваг суб’єкти господарювання, які провадять комп’ютерні та відеоігри.
3. Види діяльності, які провадяться з придбанням пільгового торгового патенту
3.1. З придбанням пільгового торгового патенту провадиться торговельна діяльність виключно з використанням таких товарів (незалежно від країни їх походження):
а) товари повсякденного вжитку, продукти харчування, вироби медичного призначення для індивідуального користування, технічні та інші засоби реабілітації через торговельні установи, утворені з цією метою громадськими організаціями інвалідів;
б) товарів військової атрибутики та повсякденного вжитку для військовослужбовців на території військових частин і військових навчальних закладів;
в) насіння та посадкового матеріалу овочевих, баштанних, кормових та квіткових культур, кормових коренеплодів та картоплі;
г) сірників;
ґ) термометрів та індивідуальних діагностичних приладів.
3.2. З придбанням пільгового торгового патенту провадиться торговельна діяльність виключно з використанням таких товарів вітчизняного виробництва:
а) поштові марки, листівки, вітальні листівки і конверти непогашені, ящики, коробки, мішки, сумки та інша тара, виготовлена з дерева, паперу та картону, яка використовується для поштових відправлень підприємствами, що належать до сфери управління центрального органу виконавчої влади у галузі транспорту та зв’язку, і фурнітура до них;
б) товари народних промислів, крім антикварних та тих, що становлять культурну цінність згідно з переліком, затвердженим центральним органом виконавчої влади у сфері культури;
в) готові лікарські засоби (лікарські препарати, ліки, медикаменти, предмети догляду, перев’язувальні матеріали та інше медичне приладдя), вітаміни для населення, тампони, інші види санітарно-гігієнічних виробів із целюлози або її замінників, ветеринарні препарати, вироби медичного призначення для індивідуального користування інвалідами, технічні та інші засоби реабілітації інвалідів;
г) зубні паста та порошки, косметичні серветки, дитячі пелюшки, папір туалетний, мило господарське;
ґ) вугілля, вугільні брикети, паливо пічне побутове, гаc освітлювальний, торф паливний кусковий, торф’яні брикети і дрова для продажу населенню, газ скраплений у балонах, що реалізується населенню за місцем проживання для використання у житлових та/або нежитлових приміщеннях;
д) проїзні квитки;
е) зошити.
3.3. З придбанням пільгового торгового патенту провадиться торговельна діяльність виключно з використанням періодичних видань друкованих засобів масової інформації вітчизняного виробництва, що мають реєстраційні свідоцтва, видані в установленому порядку, а також книг, брошур, альбомів, нотних видань, буклетів, плакатів, картографічної продукції, що видаються юридичними особами ? резидентами України.
При здійсненні продажу товарів, зазначених у абзаці першому цього підпункту, платники збору можуть одночасно здійснювати продаж супутньої продукції (незалежно від країни їх походження): ручки, олівці, інструменти для креслення, пензлі, мастихіни, мольберти, фарби, лаки, розчинники та закріплювачі для малювання та живопису, полотна, багети, рамки та підрамники для картин, швидкозшивачі, інші канцелярські прилади та конторське приладдя, крім виготовлених з дорогоцінних і напівдорогоцінних металів.
4. Ставка збору за провадження торговельної діяльності та діяльності з надання платних послуг встановлюється селищною радою з розрахунку на календарний місяць у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня календарного року (далі ? мінімальна заробітна плата), визначеному цим пунктом, з урахуванням місцезнаходження пункту продажу товарів та асортименту товарів, пункту з надання платних послуг та виду платних послуг.
5. Ставка збору за провадження торговельної діяльності (крім провадження торговельної діяльності нафтопродуктами, скрапленим та стиснутим газом із застосуванням пістолетних паливно-роздавальних колонок на стаціонарних, малогабаритних і пересувних автозаправних станціях, заправних пунктах) та діяльності з надання платних послуг встановлено на території населених пунктів Новогуйвинської селищної ради (смт Озерне , смт Новогуйвинське , смт Гуйва )? 0,1 розміру мінімальної заробітної плати.
6. Ставка збору за провадження торговельної діяльності нафтопродуктами, скрапленим та стиснутим газом на стаціонарних, малогабаритних і пересувних автозаправних станціях, заправних пунктах встановлюється 0,4 розміру мінімальної заробітної плати залежно від місця розташування таких пунктів продажу.
7. Ставка збору за здійснення торгівлі валютними цінностями на календарний місяць становить 1,2 розміру мінімальної заробітної плати.
8. Ставка збору за здійснення діяльності у сфері розваг на квартал становить:
для використання грального автомата (грального автомата "кран-машина", грального автомата, на якому проводяться дитячі ігри, іншого грального автомата, призначеного для проведення платних розважальних ігор) ? розмір мінімальної заробітної плати;
для використання гральних жолобів (доріжок) кегельбана, боулінга, що вводяться в дію за допомогою жетона, монети або без них, ? розмір мінімальної заробітної плати, збільшений у 2 рази, за кожний гральний жолоб (доріжку);
для використання столів для більярда, що вводяться в дію за допомогою жетона, монети або без них, крім столів для більярда, що використовуються для спортивних аматорських змагань, ? розмір мінімальної заробітної плати за кожний стіл для більярда;
для проведення інших оплатних розважальних ігор ? розмір мінімальної заробітної плати за кожне окреме гральне місце.
9. Ставка збору за провадження торговельної діяльності із придбанням пільгового торгового патенту встановлюється в розмірі 0,05 розміру мінімальної заробітної плати щорічно.
10. Ставка збору за провадження торговельної діяльності із придбанням короткотермінового торгового патенту за один день становить 0,02 розміру мінімальної заробітної плати.
11. Ставки збору, визначені відповідно до цієї статті, округляються (менш як 50 копійок відкидається, а 50 копійок і більше округляється до однієї гривні).
12. Порядок придбання торгового патенту
12.1. Для провадження передбачених цією статтею видів підприємницької діяльності суб’єкт господарювання подає до органу державної податкової служби за місцем сплати збору заявку на придбання торгового патенту, яка повинна містити такі відомості:
а) найменування суб’єкта господарювання, код за ЄДРПОУ (для юридичної особи) та прізвище, ім’я, по батькові суб’єкта господарювання, реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичної особи);
б) юридична адреса (місцезнаходження) суб’єкта господарювання, а у разі якщо патент придбається для відокремленого підрозділу, ? місцезнаходження такого відокремленого підрозділу згідно з документом, що засвідчує право власності (оренди);
в) вид підприємницької діяльності, для провадження якої придбається торговий патент;
г) вид торгового патенту;
ґ) найменування документа про повну або часткову сплату збору;
д) назва та фактична адреса (місцезнаходження) пункту продажу товарів, пункту з надання платних послуг, пункту обміну іноземної валюти, грального місця, позначення "виїзна торгівля";
е) назва, дата, номер документа, що засвідчує право власності (оренди);
є) період, на який придбається торговий патент.
Підставою для придбання торгового патенту є заявка, оформлена відповідно до цієї статті. Встановлення будь-яких додаткових умов щодо придбання торгового патенту не дозволяється.
12.2. Відомості, наведені в поданій суб’єктом господарювання заявці, звіряються з оригіналами або нотаріально посвідченими копіями документів, на підставі яких заповнена така заявка.
Звірка відомостей, наведених в поданій суб’єктом господарювання заявці, здійснюється в момент подання такої заявки. Оригінали або нотаріально посвідчені копії документів, пред’явлені суб’єктом господарювання на звірку, в органі державної податкової служби не залишаються.
У разі невідповідності відомостей, наведених у поданій суб’єктом господарювання заявці, документам, на підставі яких заповнена така заявка, або невнесення до заявки усіх необхідних відомостей, орган державної податкової служби має право відмовити у видачі торгового патенту суб’єкту господарювання.
12.3. Торговий патент видається особисто фізичній
особі ? підприємцю або особі, уповноваженій юридичною особою, під підпис у триденний термін з дня подання заявки. Датою придбання торгового патенту є зазначена в ньому дата.
12.4. Бланк торгового патенту є документом суворого обліку.
У разі втрати або зіпсування торгового патенту платнику збору видається дублікат торгового патенту в порядку, установленому цим пунктом.
12.5. Для провадження торговельної діяльності, діяльності з надання платних послуг та діяльності з торгівлі валютними цінностями для кожного відокремленого підрозділу, який не є платником податку на прибуток, торгові патенти придбаються суб’єктами господарювання за місцем реєстрації такого відокремленого підрозділу.
12.6. Для провадження торговельної діяльності, діяльності з надання платних послуг та діяльності з торгівлі валютними цінностями торгові патенти придбаються окремо для кожного пункту продажу товарів, пункту з надання платних послуг, пункту обміну іноземної валюти.
12.7. У разі проведення ярмарків, виставок-продажів та інших короткотермінових заходів, пов’язаних з демонстрацією та продажем товарів, суб’єкт господарювання придбає короткотерміновий торговий патент.
12.8. Для здійснення діяльності у сфері розваг торговий патент придбається для кожного окремого грального місця. Якщо окреме гральне місце має декілька незалежних гральних місць, торговий патент придбається окремо для кожного з них.
12.9. Форма торгового патенту та порядок його заповнення встановлюються центральним органом державної податкової служби.
13. Порядок та строки сплати збору
13.1. Порядок сплати збору платниками збору, які: а) провадять торговельну діяльність або надають платні послуги (крім пересувної торговельної мережі) ? збір сплачується за місцезнаходженням пункту продажу товарів або пункту з надання платних послуг;
б) здійснюють торгівлю валютними цінностями ? за місцезнаходженням пункту обміну іноземної валюти;
в) здійснюють діяльність у сфері розваг ? за місцезнаходженням пункту надання послуг у сфері розваг;
г) здійснюють торгівлю через пересувну торговельну мережу ? за місцем реєстрації таких платників;
ґ) здійснюють торгівлю на ярмарках, виставках-продажах та інших короткотермінових заходах, пов’язаних з демонстрацією та продажем товарів, ? за місцем провадження такої діяльності.
14. Строки сплати збору:
а) за провадження торговельної діяльності з придбанням короткотермінового торгового патенту ? не пізніш як за один календарний день до початку провадження такої діяльності;
б) за провадження торговельної діяльності (крім торговельної діяльності з придбанням короткотермінового торгового патенту), діяльності з надання платних послуг, здійснення торгівлі валютними цінностями ? щомісяця не пізніше 15 числа, який передує звітному місяцю;
в) за здійснення діяльності у сфері розваг ? щоквартально не пізніше 15 числа місяця, який передує звітному кварталу.
14.1. Під час придбання торгового патенту суб’єкт господарювання вносить суму збору за один місяць (квартал). На суму збору, сплачену під час придбання торгового патенту, зменшується сума збору, яка підлягає внесенню в останній місяць (квартал) його дії.
14.2 Платники збору можуть здійснити сплату збору авансовим внеском до кінця календарного року.
14.3 Суми збору, не сплачені в установлені строки, вважаються податковим боргом і стягуються до бюджету згідно з положеннями цього Кодексу.
15. Порядок використання торгового патенту
15.1. Оригінал торгового патенту повинен бути розміщений:
на фронтальній вітрині магазину, а за її відсутності ? біля реєстратора розрахункових операцій;
на фронтальній вітрині малої архітектурної форми;
на табличці в автомагазинах, на розвозках та інших видах пересувної торговельної мережі, а також на лотках, прилавках та інших видах торговельних точок, відкритих у відведених для торговельної діяльності місцях;
у пунктах обміну іноземної валюти;
у приміщеннях для надання платних послуг, а також у приміщеннях, в яких проводяться розважальні ігри.
15.2. Торговий патент повинен бути відкритий та доступний для огляду.
15.3. Для запобігання пошкодженню торгового патенту (вигорання на сонці, псування внаслідок затікання дощової води,
псування сторонніми особами тощо) дозволяється розміщувати нотаріально засвідчені копії торгових патентів у визначених цією частиною місцях. При цьому оригінал такого патенту повинен зберігатися у відповідальної особи суб’єкта господарювання або відповідальної особи відокремленого підрозділу, яка зобов’язана надавати його для огляду уповноваженим законом особам.
15.4. Торговий патент діє на території, на яку поширюються повноваження органу, який здійснив реєстрацію суб’єкта господарювання, або за місцезнаходженням відокремленого підрозділу.
15.5. Передача торгового патенту іншому суб’єкту господарювання або іншому відокремленому підрозділу такого суб’єкта не дозволяється.
15.6. Торговий патент, виданий для провадження торговельної діяльності з використанням пересувної торговельної мережі (автомагазини, розвозки тощо), діє на території України.
16. Строк дії торгового патенту
16.1. Строк дії торгового і пільгового патенту, крім короткотермінового торгового патенту та торгового патенту на здійснення діяльності у сфері розваг, становить 60 календарних місяців.
16.2. Строк дії короткотермінового торгового патенту становить від одного до п’ятнадцяти календарних днів.
16.3. Строк дії торгового патенту на здійснення діяльності у сфері розваг становить вісім календарних кварталів.
16.4. У разі невнесення суб’єктом господарювання збору у встановлений цією статтею строк, дія такого патенту анулюється з першого числа місяця, що настає за місяцем, у якому відбулося таке порушення.
16.5. Суб’єкт господарювання, що припинив діяльність, яка відповідно до цього Кодексу підлягає патентуванню, до 15 числа місяця, що передує звітному, письмово повідомляє про це відповідному органу державної податкової служби. При цьому торговий патент підлягає поверненню органу державної податкової служби, який його видав, а суб’єкту господарювання повертається надмірно сплачена сума збору.
Секретар селищної ради З.Г.Гончаренко
Додаток № 4
до рішення № ____-ї сесії
6 скликання від ___2014 року
Новогуйвинської селищної ради
Положення
про збір за місця для паркування транспортних засобів.
(стаття 266 Податкового кодексу України)
1. Платники збору
1.1. Платниками збору є юридичні особи, їх філії (відділення, представництва), фізичні особи ? підприємці, які згідно з рішенням сільської, селищної або міської ради організовують та провадять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках.
2. Об’єкт і база оподаткування збором
2.1. Об’єктом оподаткування є земельна ділянка, яка згідно з рішенням сільської, селищної або міської ради спеціально відведена для забезпечення паркування транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування, тротуарах або інших місцях, а також комунальні гаражі, стоянки, паркінги (будівлі, споруди, їх частини), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету, за винятком площі земельної ділянки, яка відведена для безоплатного паркування транспортних засобів, передбачених статтею 30 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні".
2.2. Базою оподаткування є площа земельної ділянки, відведена для паркування, а також площа комунальних гаражів, стоянок, паркінгів (будівель, споруд, їх частин), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету.
3. Ставки збору
3.1. Ставки збору встановлюються за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 квадратний метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності, у розмірі від 0,03 до 0,15 відсотка мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.
3.2. При визначенні ставки збору сільські, селищні та міські ради враховують місцезнаходження спеціально відведених місць для паркування транспортних засобів, площу спеціально відведеного місця, кількість місць для паркування транспортних засобів, спосіб поставлення транспортних засобів на стоянку, режим роботи та їх заповнюваність.
4. Особливості встановлення збору
4.1. Ставка збору та порядок сплати збору до бюджету встановлюються відповідною селищною радою.
5. Порядок обчислення та строки сплати збору
5.1. Збір сплачується до місцевих бюджетів авансовими внесками до 30 числа (включно) кожного місяця (у лютому до 28 (29) включно) за місцем розташування спеціально відведеного місця для паркування транспортних засобів. Остаточна сума збору, обчислена відповідно до податкової декларації за податковий (звітний) квартал (з урахуванням фактично внесених авансових платежів), сплачується у строки, визначені для квартального податкового періоду.
5.2. Платник збору, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що провадить діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на земельній ділянці не за місцем реєстрації такого платника збору, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як платника збору в органі державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки.
5.3. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.
Секретар селищної ради З.Г.Гончаренко
Додаток №5
до рішення №____-ї сесії
6 скликання від ____.2014 року
Новогуйвинської селищної ради
Положення про туристичний збір.
(стаття 268 Податкового кодексу України)
1. Туристичний збір ? це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету.
2. Платники збору
2.1. Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення селищної ради про встановлення туристичного збору, та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк.
2.2. Платниками збору не можуть бути особи, які:
а) постійно проживають, у тому числі на умовах договорів найму, у селі, селищі або місті, радами яких встановлено такий збір;
б) особи, які прибули у відрядження;
в) інваліди, діти-інваліди та особи, що супроводжують інвалідів І групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого);
г) ветерани війни;
ґ) учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;
д) особи, які прибули за путівками та курсовками в санаторії та пансіонати.
3. Ставка збору
3.1. Cтавка встановлюється у розмірі 1 відсотка до бази справляння збору, визначеної пунктом 4 даного положення.
4. База справляння збору
4.1. Базою справляння є вартість усього періоду проживання (ночівлі) в місцях, визначених підпунктом 5.1 цього положення, за вирахуванням податку на додану вартість.
4.2. До вартості проживання не включаються витрати на харчування чи побутові послуги (прання, чистка, лагодження та прасування одягу, взуття чи білизни), телефонні рахунки, оформлення закордонних паспортів, дозволів на в’їзд (віз), обов’язкове страхування, витрати на усний та письмовий переклади, інші документально оформлені витрати, пов’язані з правилами в’їзду.
5. Податкові агенти
5.1. Згідно з рішенням селищної ради справляння збору може здійснюватися:
а) адміністраціями готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та іншими закладами готельного типу, санаторно-курортними закладами;
б) квартирно-посередницькими організаціями, які направляють неорганізованих осіб на поселення у будинки (квартири), що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму;
в) юридичними особами або фізичними особами ? підприємцями, які уповноважуються сільською, селищною або міською радою справляти збір на умовах договору, укладеного з відповідною радою.
6. Особливості справляння збору
6.1. Податкові агенти справляють збір під час надання послуг, пов’язаних з тимчасовим проживанням (ночівлею), і зазначають суму сплаченого збору окремим рядком у рахунку (квитанції) на проживання.
7. Порядок сплати збору
7.1. Збір сплачується до місцевих бюджетів авансовими внесками до 30 числа (включно) кожного місяця (у лютому до 28 (29) включно). Суми нарахованих щомісячних авансових внесків відображаються у квартальній податковій декларації. Остаточна сума збору, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал (з урахуванням фактично внесених авансових платежів), сплачується у строки, визначені для квартального податкового періоду.
7.2. Податковий агент, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що надає послуги з тимчасового проживання (ночівлі) не за місцем реєстрації такого податкового агента, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як податкового агента туристичного збору в органі державної податкової служби за місцезнаходженням підрозділу.
7.3. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.
Секретар селищної ради З.Г.Гончаренко
ДОПОВНЕНО 04.04.2014 р.
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
Проект
РІШЕННЯ №
36-та сесія селищної ради шостого скликання
від _________ 2014 року
Про передачу водопровідних і каналізаційних
мереж смт.Новогуйвинське та смт.Гуйва
Заслухавши інформацію заступника селищного голови Паньківа О Б., щодо передачі водопровідних і каналізаційних мереж та споруд смт.Новогуйвинське та смт.Гуйва у власність до Житомирської міської ради, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, економіки та підприємницької діяльності, обговоривши дане питання та керуючись ________ Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Новогуйвинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. При наданні згоди Житомирської міської ради передати водопровідні і каналізаційні мереж та споруди смт.Новогуйвинське та смт.Гуйва у власність до Житомирської міської ради
2. Контроль даного питання покласти на заступника селищного голови Паньківа О.Б.
Селищний голова В.О. Гарбуз
ДОПОВНЕНО 09.04.2014 р.
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ, ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ
РІШЕННЯ
36 сесія селищної ради шостого скликання
від ¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬
"Про затвердження Положення про цільовий фонд соціально-економічного розвитку
Новогуйвинської селищної ради"
Заслухавши інформацію селищного голови Гарбуза В.О. щодо необхідності затвердження Положення про цільовий фонд соціально-економічного розвитку, обговоривши дане питання, враховуючи рекомендації постійної комісії, відповідно до статей 69 та 91 Бюджетного кодексу України, розділу 8 Податкового кодексу України, статей 15, 19 Закону України "Про охорону навколишнього природного *середовища", Постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 № 1147 "Про перелік видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів", керуючись пунктом 25 частини 1 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Положення про цільовий фонд соціально-економічного розвитку Новогуйвинської селищної ради (додається).
Селищний голова В.О. Гарбуз
Додаток 1
До рішення сесії
від ____________________ № _____
ПОЛОЖЕННЯ
про цільовий фонд соціально-економічного розвитку
Новогуйвинської селищної ради
І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Цільовий фонд соціально-економічного розвитку селищ (надалі – Фонд) створюється у складі спеціального фонду бюджету територіальної громади Новогуйвинської селищної ради.
1.2. Фонд утворюється з метою формування фінансової основи для вирішення першочергових завдань економічного та соціального розвитку, створення умов для залучення інвестицій та новітніх технологій, реалізації інших стратегічних пріоритетів розвитку Новогуйвинської селищної ради.
1.3. Порядок формування і використання коштів Фонду регулюється чинним законодавством України, цим Положенням та іншими рішеннями селищної ради.
ІІ. ВИЗНАЧЕННЯ ПОНЯТЬ
2.1. Зазначені нижче терміни вживаються у цьому Положенні в такому значенні:
2.1.1. Соціальна інфраструктура – комплекс закладів та інших об’єктів загального користування, призначених для задоволення соціальних, культурних, освітніх, медичних та інших потреб громадян;
2.1.2. Замовник будівництва – суб’єкт господарювання, який замовляє (доручає) здійснення будівництва на території Новогуйвинської селищної ради, підряднику (генеральному підряднику) за договором підряду (контрактом) на капітальне будівництво;
2.1.3. Об’єкт будівництва – об’єкт нового будівництва, добудови та надбудови до існуючих будівель (споруд) як житлово-громадського так і виробничого призначення (крім тимчасових закладів торгівлі та сфери послуг), який підлягає прийняттю в експлуатацію в установленому чинним законодавством порядку;
2.1.4. Вартість будівництва – вартість спорудження визначене кошторисом або іншими документами;
2.1.5. Об’єкт нерухомого майна – земельна ділянка, будинок або його частина, інша постійно розміщена споруда, їх структурні компоненти , які не можуть бути переміщені в інше місце без втрати якісних або функціональних властивостей , зміни вартості призначення;
ІІІ. ЗАКОНОДАВЧА БАЗА
3.1. Фонд створений і діє відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про планування і забудову територій”, Бюджетного кодексу України, Господарського кодексу України та інших законодавчих актів України.
ІV . ПОРЯДОК ФОРМУВАННЯ ФОНДУ
4.1. Джерелами формування Фонду є:
- пайові внески та інші внески на розвиток соціальної інфраструктури;
- добровільні внески громадян, підприємств, установ та організацій;
- інші надходження, визначені законодавчими актами та рішеннями селищної ради.
4.2. Встановити, що дозвіл на виконання будівельних робіт видається інвестору (замовнику) після укладання договору про пайову участь у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту.
4.3. Економісту селищної ради контролювати сплату пайових (розрахованих відповідно до поданих інвесторами зведених кошторисних розрахунків вартості будівництва об’єктів) та інших внесків у обсягах, визначених у договорах.
V. ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ФОНДУ
5.1. Основними напрямками використання коштів фонду є :
5.1.1. виготовлення проектів землеустрою та іншої технічної документації на земельні ділянки, проектно-кошторисної документації по будівництву, капітальному ремонту, реконструкції, експертного звіту (висновку).
5.1.2. будівництво, реконструкція, капітальний ремонт об’єктів освіти, охорони здоров’я, соціального забезпечення, культури, фізичної культури і спорту та житлового фонду, що знаходяться в комунальній власності Новогуйвинської селищної ради.
5.1.3. благоустрій селищ, у тому числі влаштування та ремонт дорожнього покриття, майданчиків, відновлення та садіння нових зелених насаджень, газонів, квітників та розаріїв; відновлення, ремонт та будівництво дитячих і спортивних ігрових майданчиків, лавок, парканів, огорож; облаштування озер, ставків, водойм; благоустрій кладовищ; наукові дослідження та проектні роботи з розвитку селищних інфраструктури.
5.1.4. збільшення статутного фонду комунальних підприємств селищної ради.
5.2. Перелік заходів, які фінансуються з цільового фонду розвитку соціальної інфраструктури Новогуйвинської селищної ради, затверджується селищною радою на відповідний бюджетний період з визначенням головного розпорядника коштів.
5.4. Фінансування видатків з цільового фонду розвитку соціальної інфраструктури селищного бюджету проводиться головним бухгалтером на підставі рішення сесії.
VI. БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК ТА ЗВІТНІСТЬ ПРО ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ФОНДУ
6.1. Бухгалтерський облік фінансово-господарських операцій Фонду за напрямами використання коштів здійснюється головними розпорядниками коштів, згідно з чинним законодавством.
6.3. Оперативний облік надходжень до Фонду та використання його коштів здійснюється економістом селищної ради.
6.4. Річний звіт про використання коштів Фонду складається по закінченні календарного року і затверджується селищною радою одночасно з розглядом звіту про виконання бюджету територіальної громади за рік.
6.5. Контроль за використанням коштів Фонду здійснює постійна депутатська комісія селищної ради з питань планування, бюджету та фінансів. Інформація про використання Фонду надається постійній депутатській комісії головним бухгалтером один раз на квартал.
VІІ. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
7.1. Положення про цільовий фонд соціально-економічного розвитку Новогуйвинської селищної ради, а також зміни і доповнення до нього затверджуються виключно селищною радою.
7.2. Пропозиції про зміни і доповнення до Положення про цільовий фонд соціально-економічного розвитку Новогуйвинської селищної ради мають право вносити виконавчий комітет, постійні депутатські комісії та депутати селищної ради.
7.3. Залучення коштів замовників будівництва, що здійснюють будівництво, розширення, реконструкцію об’єктів житлово-цивільного, виробничого і невиробничого призначення (надалі об’єкти будівництва) на території Новогуйвинської селищної ради, в якості участі у розвитку соціальної інфраструктури населених пунктів здійснюється на підставі договору про пайову участь у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту.
7.4. Повноваження на підписання договорів про пайову участь у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту та договорів, щодо сплати інших внесків, надається селищному голові.
У випадку, якщо замовник бажає встановлення розміру пайової участі (внеску) на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Новогуйвинської селищної ради менше 10 (десяти) відсотків загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта - для нежитлових будівель та споруд та 4 (чотирьох) відсотків загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта - для житлових будинків то дане питання розглядається на сесії Новогуйвинської селищної ради за рекомендаціями постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та економіки.
7.5. Відсутність платіжних документів про сплату внесків на розвиток соціальної інфраструктури Новогуйвинської селищної ради є підставою для відмови в підписанні акта Державної приймальної комісії.
7.6. У випадку внесення змін до чинного законодавства відповідні зміни вносяться і до цього Положення.
Секретар ради З.Г.Гончаренко
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ, ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ
РІШЕННЯ
36 сесія селищної ради шостого скликання
від ¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬
"Про створення громадського формування"
Заслухавши інформацію селищного голови Гарбуза В.О. щодо необхідності створення громадського формування, обговоривши дане питання, враховуючи рекомендації постійної комісії, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Створити громадське формування "______"
2. Затвердити Статут громадське формування "______" (додається).
Селищний голова В.О. Гарбуз
< Попередня | Наступна > |
---|