ОСТАННІ ПРОЕКТИ РІШЕНЬ
|
31-ша сесія
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
31-ша сесія селищної ради сьомого скликання
від ___________ 2017 року
Про затвердження Порядку
здійснення допорогових закупівель
Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про публічні закупівлі», з метою виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 №166 «Про затвердження Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків» та наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 18.03.2016 №473 «Про визначення веб-порталу Уповноваженого органу з питань закупівель у складі електронної системи закупівель та забезпечення його функціонування», Новогуйвинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Порядок здійснення допорогових закупівель (далі - Порядок), що додається.
2. Розпорядникам бюджетних коштів, комунальним підприємствам, установам та організаціям:
2.1.Здійснювати закупівлі відповідно до Порядку застосування системи електронних закупівель розпорядниками бюджетних коштів, комунальними підприємствами, установами та організаціями, оприлюднення інформації про проведення закупівель, вартість яких не перевищує межі, встановлені статтею 2 Закону України «Про публічні закупівлі» через систему електронних державних закупівель ProZorro.
2.2.Призначити відповідального працівника апарату селищної ради, підприємства, установи, організації за здійсненням допорогових закупівель.
2.3.Забезпечити подання звіту щодо проведення допорогових закупівель через систему електронних державних закупівель ProZorro щомісяця до 10-го числа місяця, наступного за звітним до Новогуйвинської селищної ради через економіста апарату селищної ради.
2.4.Організацію виконання рішення покласти на керівників розпорядників бюджетних коштів, комунальних підприємств, установ та організацій.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на селищного голову Новогуйвинської селищної ради Гончаренко З.Г.
Селищний голова З.Г. Гончаренко
ПРОЕКТ
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішенням Новогуйвинської селищної ради сьомого скликання від __ ____2017 року № ________
Порядок
здійснення допорогових закупівель
1.Загальні положення
1.1. Цей Порядок розроблено на підставі абзацу 4 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) та абзацу 21 пункту 12 Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 166 (далі - Порядок функціонування Системи).
Порядок здійснення допорогових закупівель (далі - Порядок) застосовується у разі проведення замовником відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) та виконавця робіт із використанням електронної системи закупівель (далі - Системи) під час здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах 2 та 3 частини 1 статті 2 Закону.
1.2. У цьому Порядку наведені нижче терміни вживаються у такому значенні:
допорогова закупівля (далі - Закупівля) - закупівля замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах 2 та 3 частини 1 статті 2 Закону;
замовник допорогових закупівель (далі - Замовник) - це замовник у розумінні Закону, а також державні, комунальні підприємства, їхні дочірні підприємства, господарські товариства чи об’єднання, в яких державна чи комунальна частка у статутному капіталі складає 50 і більше відсотків;
переможець - учасник, що пройшов етап кваліфікації та був визначений Замовником як переможець Закупівлі;
процедура закупівлі - здійснення відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг), виконавця робіт із використанням електронної системи закупівель для укладення договору про Закупівлю;
пропозиція учасника - пропозиція щодо предмета Закупівлі або його частини (лота), яку учасник подає для участі у Закупівлі відповідно до вимог, визначених Замовником;
учасник - фізична особа, у тому числі фізична особа-підприємець, або юридична особа, яка подала в електронному вигляді пропозицію для участі в Закупівлях, оголошених Замовником відповідно до цього Порядку.
Інші терміни вживаються у значенні, наведеному в Законі та Порядку функціонування Системи.
1.3. Замовник може вимагати копії документів у паперовому вигляді, що були надані в електронному вигляді, лише в Учасника, який перебуває у статусі “Кваліфікація” або “Переможець”.
2. Сфера застосування Порядку
2.1. Цей Порядок застосовується для допорогових закупівель товарів, робіт та послуг, за умови, що вартість предмета закупівлі становить не менше ніж 3 тисячі гривень.
3. Дія цього Порядку не поширюється
3 .1. на закупівлю товарів, робіт та послуг:
- з розрахунково-касового обслуговування при здійсненні банківських операцій;
- товарів, робіт і послуг, перелік яких наведено у частині 3 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»;
- товарів, робіт і послуг за кошти кредиторів, позик, що надані міжнародними фінансовими організаціями, та тих, що надаються нерезидентами;
- послуги, необхідні для здійснення місцевих запозичень, управління, обслуговування і погашення місцевого боргу;
- банківських послуг;
- адміністративних послуг;
- товарів, робіт і послуг, на які установлено фіксовані та регульовані ціни.
3.2. У виняткових випадках непередбачуваного характеру дозволяється не застосовувати процедуру електронних допорогових закупівель за умови відповідного письмового обґрунтування та відповідного розпорядчого документа керівника бюджетної установи, комунального підприємства чи організації.
4. Порядок проведення Закупівель
4.1. Закупівля передбачає такі етапи:
- оголошення Закупівлі
- період уточнень
- подання пропозицій
- аукціон
- кваліфікація, визначення переможця та завершення Закупівлі.
5. Оголошення Закупівлі, період уточнень та подання пропозицій
5.1. Закупівлі проводяться з метою відбору постачальників товарів, виконавців робіт і надавачів послуг для потреб Замовника та укладення з ними відповідних договорів.
5.2. Під час здійснення Закупівель Замовники повинні дотримуватися таких принципів здійснення закупівель:
- добросовісна конкуренція серед учасників;
- максимальна економія та ефективність;
- відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;
- недискримінація учасників;
- об’єктивна та неупереджена оцінка пропозицій;
- запобігання корупційним діям і зловживанням.
5.3. Під час оголошення Закупівлі Замовник розміщує в Системі інформацію про предмет, очікувану вартість Закупівлі, умови договору, порядок і умови проведення Закупівлі, строк подання пропозицій, а також вимоги до Учасника та іншу інформацію, яка, на його думку, є необхідною для проведення Закупівлі. Інформація, зазначена під час оголошення Закупівлі, повинна збігатися з інформацією, що зазначена у прикріплених документах (за наявності). У разі невідповідності пріоритетною вважається інформація, зазначена Замовником під час оголошення Закупівлі.
Замовникам забороняється вказувати потенційним Учасникам, який з Авторизованих електронних майданчиків вони мають використовувати для подання своїх пропозицій.
Усі файли, що прикріплені під час оголошення Закупівлі, а також до пропозицій Учасників повинні мати розширення .doc, .docx, .ppt, .pptx, .pdf, .jpeg, .png та/або розширення програм, що здійснюють архівацію даних. Забороняється обмежувати перегляд цих файлів шляхом встановлення на них паролів або у будь-який інший спосіб. Забороняється додавати документи, що безпосередньо не стосуються Закупівлі.
5.4. Вимоги до предмета Закупівлі можуть встановлюватися Замовником у доданих файлах або в екранних формах Закупівлі. У вимогах до предмета Закупівлі, що містять посилання на певну торговельну марку (знак для товарів і послуг) або виробника, Замовник може вказати, які аналоги та/або еквіваленти прийматимуться у пропозиціях Учасників.
При визначенні умов Закупівлі Замовник має визначити такі параметри Закупівлі:
- очікувану вартість Закупівлі, що не може бути меншою, ніж 3 000 гривень;
- тривалість періоду уточнень, що має становити не менше 1-го робочого дня, якщо очікувана вартість Закупівлі становить від 3 000 гривень до 50 000 гривень, та не менше 3-х робочих днів, якщо очікувана вартість Закупівлі перевищує 50 000 гривень;
тривалість періоду подання пропозицій, що має становити не менше 1-го робочого дня, якщо очікувана вартість Закупівлі становить від 3 000 гривень до 50 000 гривень, та не менше 2-х робочих днів, якщо очікувана вартість Закупівлі перевищує 50 000 гривень;
крок аукціону, який зазначається у гривнях і вираховується як відсоткове відношення до очікуваної вартості Закупівлі, та має знаходитись у діапазоні від 0,5% до 3% від очікуваної вартості Закупівлі;
нецінові критерії та їхню питому вагу, що сумарно не може перевищувати 30%, якщо Замовник має намір застосувати процедуру оцінки за критеріями іншими, ніж ціна.
Замовник може додатково вимагати забезпечення Пропозиції, у вигляді гарантії виконання зобов’язань Учасника перед Замовником. Розмір забезпечення Пропозиції у грошовому виразі не може перевищувати 0,5 % від очікуваної вартості закупівлі у разі проведення торгів на закупівлю робіт та 3 % - у разі проведення торгів на закупівлю товарів чи послуг на умовах, визначених Документацією.
5.5. У період уточнень Користувачі Системи мають можливість звернутися до Замовника з питаннями щодо встановлених вимог. Усі питання/відповіді зберігаються в Системі та є доступними всім Користувачам Системи для перегляду незалежно від статусу Закупівлі.
Питання Учасників є анонімними до закінчення аукціону. З метою збереження анонімності Система не надає можливості приєднання файлів до питання. Питання має бути сформульовано лише в текстовому вигляді.
Замовник відповідає на питання, за потреби завантажує додаткові файли в такому ж порядку, як у випадку розміщення/зміни оголошення Закупівлі.
5.6. Один Учасник має право подати лише одну пропозицію до кожної окремої Закупівлі.
5.7. Пропозиція повинна відповідати вимогам, зазначеним Замовником під час оголошення Закупівлі.
5.8. Учасник має право подати пропозицію до закінчення терміну її подання, встановленого Замовником під час оголошення Закупівлі.
5.9. Будь-яка інформація про Учасників та їхні пропозиції є закритою до закінчення електронного аукціону, крім початкових цінових пропозицій, які залишаються закритими лише до початку Аукціону для всіх осіб, крім Учасника, який подав пропозицію. До завершення Аукціону переглянути пропозицію можна лише за наявності ID пропозиції та коду доступу, виданого Авторизованим електронним майданчиком при створенні пропозиції. Виконати такий запит API зможе лише Авторизований електронний майданчик, через який пропозицію було подано.
6. Внесення змін до інформації про Закупівлю
6.1. Замовник має право вносити зміни в інформацію та документи щодо оголошеної Закупівлі до початку прийому пропозицій..
7. Кваліфікація, визначення переможця та завершення Закупівлі
7.1. Замовник розглядає Учасника, який надав за результатами Аукціону найнижчу пропозицію, та приймає рішення щодо відповідності пропозиції вимогам, зазначеним у період оголошення Закупівлі.
7.2. У разі дискваліфікації Учасника, який запропонував найменшу ціну, Замовник публікує в Системі скан-копію документа з відповідним аргументованим рішенням.
Виключними підставами дискваліфікації є:
пропозиція Учасника, який запропонував найменшу ціну, не відповідає умовам Закупівлі;
Учасник, який запропонував найменшу ціну, відмовився від підписання договору.
Якщо Учасник, який запропонував найменшу ціну, вважає його дискваліфікацію недостатньо аргументованою, то він може звернутися до Замовника з вимогою надати додаткову інформацію про причини невідповідності його пропозиції умовам Закупівлі, а Замовник зобов’язаний надати йому відповідь із такою інформацією не пізніше ніж через 3 робочих дні з дня надходження такої вимоги.
7.3. Якщо пропозиція Учасника відповідає умовам Закупівлі, Замовник визначає такого Учасника Переможцем та публікує в Системі скан-копію документа з відповідним рішенням. Наступним етапом Закупівлі є підписання договору.
7.4. Договір за результатами проведення Закупівлі підписується між Замовником та Переможцем поза Системою згідно чинного законодавства не раніше ніж через 2 робочих дні після оприлюднення рішення про Переможця Закупівлі. Договір між Замовником та Переможцем має бути підписаний на суму, що не перевищує ціну останньої пропозиції, поданої Переможцем в Аукціоні.
Договір розміщується в Системі Замовником протягом 2 робочих днів з дня його укладання та перебуває у вільному доступі для перегляду Користувачами Системи.
7.5. Замовник зобов’язаний завершити Закупівлю шляхом підписання договору або відміни Закупівлі протягом 20 днів після закінчення строку подання пропозицій.
8. Редагування та анулювання пропозицій
8.1. Учасник має право вносити зміни та уточнення до поданої ним пропозиції до закінчення періоду прийому пропозицій, визначених Замовником. Уся історія змін, внесених у цей період, зберігається і стає доступною для перегляду всім Користувачам Системи після закінчення Аукціону.
8.2. Учасник може анулювати свою пропозицію лише в період прийому пропозицій.
9. Скасування Закупівлі
9.1. Скасувати Закупівлю може виключно Замовник із зазначенням аргументованих підстав прийняття такого рішення.
9.2. Якщо в момент закінчення прийому пропозицій жоден Учасник не зареєстрував пропозицію, Система автоматично присвоює Закупівлі статус “Закупівля не відбулася”.
9.3. У разі, якщо всі Учасники Закупівлі були дискваліфіковані, Закупівля автоматично переводиться Системою у статус “Закупівля не відбулась”.
10. Вирішення спорів, пов'язаних із проведенням Закупівлі
10.1. Усі спори між Учасником та Замовником, що виникли при проведенні Закупівлі, вирішуються згідно з положеннями, наведеними у цьому Порядку, або згідно діючого законодавства України.
Селищний голова З.Г. Гончаренко
Проект розробив депутат Остапчук П.І.
АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ
проекту рішення Новогуйвинської селищної ради
«Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель»
1.Проблема, яку передбачається розв’язати шляхом регулювання
Проект рішення Новогуйвинської селищної ради «Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель» розроблений відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з метою приведення у відповідність до діючого законодавства, а також забезпечення максимальної ефективності використання та економії бюджетних коштів, підвищення рівня прозорості, відкритості та попередження корупції у сфері державних закупівель.
Даним регуляторним актом регламентується порядок здійснення електронних закупівель, як засобу для здійснення закупівель розпорядниками бюджетних коштів Новогуйвинської селищної ради, установами, організаціями у межах, встановлених Законом із використанням сучасних інформаційних та телекомунікаційних технологій для надійної та безпечної взаємодії всіх суб’єктів у процесі здійснення закупівель.
2.Цілі регулювання
Цілями даного рішення є приведення у відповідність до Закону та Порядку здійснення допорогових закупівель та встановлення порядку здійснення закупівлі товарів, робіт та послуг в системі електронних закупівель, вартість яких не перевищує суми, визначеної Законом, що значно підвищить рівень добросовісної конкуренції серед суб’єктів господарювання, фізичних осіб, які мають намір взяти участь у закупівлі, наслідком чого стануть максимальна економія та ефективність у використанні бюджетних коштів, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівлі товарів, робіт та послуг за кошти міського бюджету.
3.Обґрунтування можливості досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акта
Проектом рішення передбачено проведення електронних закупівель, що сприяє досягненню визначеної мети, тобто забезпеченню ефективності використання та економії бюджетних коштів, розширенню добросовісної конкуренції, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівлі товарів, робіт та послуг за кошти міського бюджету.
4.Очікуваний результат від прийняття регуляторного акту. Аналіз вигод та витрат
Вигоди |
Витрати |
Сфера інтересів місцевої влади |
|
Зниження ймовірності виникнення корупціогенних факторів. Підвищення рівня об’єктивності й неупередженості замовника в оцінці пропозицій суб’єктів господарювання, фізичних осіб (які зареєструвались на електронному майданчику). Економія бюджетних коштів. |
Додаткових витрат прийняття даного акту не потребує. |
Сфера інтересів суб’єктів господарювання |
|
Захист інтересів суб’єктів господарювання, (які зареєструвались на електронному майданчику) забезпечується шляхом запровадження ефективного та прозорого порядку відбору учасників із використанням електронного реверсивного аукціону. Розширення добросовісної конкуренції |
Витрати суб’єктів господарювання, які зареєстровані на електронному майданчику як постачальники (надавачі послуг) складають: 1) реєстрація на електронному майданчику – безкоштовно); 2) реєстрація однієї пропозиції на участь в закупівлі до 35 000 грн.-безкоштовно; 3) реєстрація однієї пропозиції на участь в закупівлі 35 000 грн і вище – 175 грн.; 4) публікація оголошення – безкоштовно. |
Сфера інтересів громадян |
|
Реалізація прав участі громадян в пілотному проекті впровадження процедури електронних закупівель товарів Відкритість та прозорість закупівель товарів, робіт та послуг за кошти міського бюджету |
Витрати фізичних осіб, які зареєстровані на електронному майданчику як постачальники (надавачі послуг) складають: 1) реєстрація на електронному майданчику – безкоштовно); 2) реєстрація однієї пропозиції на участь в закупівлі до 35 000 грн.-безкоштовно; 3) реєстрація однієї пропозиції на участь в закупівлі 35 000 грн і вище – 175 грн.; 4) публікація оголошення – безкоштовно. |
5.Строк дії регуляторного акту
Строк дії пропонується не обмежувати в часі.
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
24-та сесія селищної ради сьомого скликання від 2017 року
Про висновки роботи тимчасової комісії з перевірки обгрунтування підвищення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території в смт Новогуйвинське та смт.Гуйва,
Заслухавши депутата Остапчука П.І. - голову тимчасової комісії з перевірки обґрунтування підвищення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території в смт Новогуйвинське та смт.Гуйва, які були затвердженні рішенням виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 19 січня 2017 року №11. враховуючи висновки тимчасової комісії, обговоривши дане питання та керуючись ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Новогуйвинська селищна рада
ВИРІШИЛА
1. Відмінити рішення виконкому від 19.01 2017 року №11 у зв’язку з порушенням вимог нормативних документів при його розробці та затвердженні.
2. Зобов’язати Новогуйвинське ВЖРЕКП в особі його керівника на протязі 20 днів з дня прийняття цього рішення провести корегування тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території в смт Новогуйвинське та смт.Гуйва у відповідності до вимог та формул коригування, які визначені Постановою КМ України від
2011 року №869 та подати його на затвердження до виконкому Новогуйвинської селищної ради.
3. До 2017 року, у відповідності до Постанови КМ України від
2011 року №869, сформувати та подати на затвердження до виконкому Новогуйвинської селищної ради новий тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території в смт Новогуйвинське та смт.Гуйва.
4.Відмінити рішення виконкому від 27.04.2017 № 35 у зв’язку з тим що воно порушує вимоги чинного законодавства, а саме Закон України Про благоустрій населених пунктів, та Закон України Про дорожній рух.
5.Виконавчому комітету Новогуйвинської селищної ради, на підставі ст. 10 Закону України Про благоустрій населених пунктів, до 1-го липня 2017 року розробити та затвердити схему санітарного очищення та впровадження системи роздільного збирання побутових відходів смт. Новогуйвинське та смт. Гуйва.
6.Зобов’язати Начальника Новогуйвинського ВЖРЕКП, при наданні послуги з витрат на проведення поточного ремонту конструктивних елементів, внутрішньо будинкових систем, та елементів зовнішнього упорядження, складати акти виконаних робіт, в яких обов’язково зазначати кількість витрачених матеріалів, кількість відремонтованої площі та трудовитрати. До членів комісії, які перевіряють виконання робіт включати не менше трьох осіб із числа старших будинків і під’їздів, депутатів відповідних округів та жителів будинків в яких проводились відповідні роботи.
Селищний голова З.Г. Гончаренко
Розробив Депутат Остапчук П.І.
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
31-ша сесія селищної ради сьомого скликання
від ___ ________________2017 року
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки у власність
Розглянувши заяви: Сєрокуров М.В., Романюк В.С., Бугрімов В.Ю., щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, обговоривши дане питання та керуючись п. 34 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про землеустрій", ст. 12, 38, 39, 116, 118, 121 Земельного Кодексу України, Новогуйвинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати (відмовити у наданні) дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину:
- Сєрокурову Миколі Вікторовичу, орієнтовною площею 0,0100 га для будівництва індивідуального гаража в смт. Новогуйвинське на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району;
- Романюк Валентині Станіславівні, орієнтовною площею 0,0100 га для будівництва індивідуального гаража в смт. Новогуйвинське на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району;
- Бугрімову Віталію Юрійовичу, орієнтовною площею 0,0100 га для будівництва індивідуального гаража в смт. Новогуйвинське на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району;
2. Виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки є комерційним ризиком замовника.
3. Замовникам надати до селищної ради погоджені проекти землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для затвердження його на сесії селищної ради та подальшого оформлення права власності на земельну ділянку.
Селищний голова З.Г. Гончаренко
УКРАЇНА
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ, ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я №
31-ша сесія селищної ради сьомого скликання
від 2017 року
Про затвердження проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки у власність
Заслухавши заяви: Пісков Д.Ю., та проектами землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, враховуючи рекомендації комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, обговоривши дане питання та керуючись п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 20, 40, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, Новогуйвинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.:
- Піскову Денису Юрійовичу, площею 0,0038 га для будівництва індивідуального гаража в смт. Новогуйвинське, вул. Моторна, 3.6 на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області (кадастровий номер 1822055600:03:002:0105).
2. Передати безкоштовно у власність земельну ділянку гр.:
- Піскову Денису Юрійовичу, площею 0,0038 га для будівництва індивідуального гаража в смт. Новогуйвинське, вул. Моторна, 3.6 на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області (кадастровий номер 1822055600:03:002:0105).
3. Громадянам оформити право власності на земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
Селищний голова З. Г. Гончаренко
УКРАЇНА
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
проект
Р І Ш Е Н Н Я №_____
31-а сесія селищної ради сьомого скликання
від «___» ___________ 2017 року
Про внесення змін до статутного фонду
та затвердження статуту Новогуйвинського
виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного
комунального підприємства у новій редакції
Заслухавши інформацію селищного голови З.Г. Гончаренко, розглянувши лист начальника Новогуйвинського ВЖРЕКП, ознайомившись із статутом Новогуйвинського виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного комунального підприємства у новій редакції, керуючись ч.2 ст.2, ч.1 ст.10, п.27 ч.1 ст.26,ст.59, ч.2 ст.64, ч.1 ст.73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року №280/97-ВР, ч.4 ст.17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» від 15.05.2003 року №755-IV обговоривши дане питання, Новогуйвинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1.Зменшити статутний фонд Новогуйвинського виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного комунального підприємства на 123848,10 грн. 00 коп. (сто двадцять три тисячі вісімсот сорок вісім гривень та десять копійок) у зв’язку з невикористанням коштів.
2.Затвердити статутний фонд Новогуйвинського виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного комунального підприємства в розмірі
4287 761,74 грн. (чотири мільйона двісті вісімдесят сім тисяч сімсот шістдесят одна гривня та сімдесят чотири копійки).
3.Внести зміни та затвердити статут Новогуйвинського виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного комунального підприємства у новій редакції.
4.Надати повноваження на внесення змін до відомостей, що містяться у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань начальнику Новогуйвинського виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного комунального підприємства Корзуну Володимиру Григоровичу.
5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Паньківа О.Б. та начальника Новогуйвинського виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного комунального підприємства Корзуна В. Г.
Селищний голова З.Г. Гончаренко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішенням____________сесії
Новогуйвинської селищної ради
сьомого скликання
№ ____ від «___» ___________ 2017 року
Голова селищної ради
З.Г. Гончаренко
СТАТУТ
Новогуйвинського виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного
комунального підприємства
(Нова Редакція)
смт. Новогуйвинське
2017р.
3.8. Заступники керівника підприємства, керівники та спеціалісти підрозділів апарату призначаються на посаду та звільняються з посади начальником підприємства;
3.9. Рішення з соціально-економічних питань, що стосуються діяльності підприємства, виробляються та приймаються з участю трудового колективу;
3.10. Трудовий колектив підприємства становлять усі громадяни, які своєю працею беруть участь в його діяльності на основі трудового договору, а також інших форм, що регулюють трудові відносини працівника з підприємством;
3.11. Компетенція трудового колективу підприємства:
3.11.1. Розглядає та приймає колективний договір;
3.11.2. Розглядає разом із засновником зміни і доповнення до Статуту;
3.11.3. Розглядає і вирішує згідно зі Статутом питання самоврядування;
3.11.4. Приймає рішення про оренду майна;
3.11.5. Бере участь у матеріальному та моральному стимулюванні праці працівників;
ІV. МАЙНО ПІДПРИЄМСТВА
4.1. Майно підприємства становлять основні фонди та оборотні кошти, а також інші цінності, вартість яких відображається в самостійному балансі підприємства.
4.2. Майно підприємства належить йму на праві повного господарського відання та оперативного управління.
4.3. Підприємство має право за згодою власника або уповноваженого ним органу продавати, передавати, обмінювати, здавати в оренду, безоплатне тимчасове користування або позику майно, яке належить йому.
4.4. Джерелами формування майна підприємства є:
4.4.1. Грошові та матеріальні внески засновника в тому числі Статутний фонд, який складає 4 287 761,74 грн. (чотири мільйона двісті вісімдесят сім тисяч сімсот шістдесят одна гривня та сімдесят чотири копійки).
4.4.2. Доходи, одержані від реалізації продукції, робіт, послуг а також від інших видів господарської діяльності;
4.4.3. Доходи від цінних паперів;
4.4.4. Кредити банків та інших кредиторів;
4.4.5. Капітальні вкладення та дотації з бюджетів;
УКРАЇНА
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я №
31-а сесія селищної ради сьомого скликання
від «___» ___________ 2017 року
Про внесення змін до статутного фонду
та затвердження статуту Новогуйвинського
виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного
комунального підприємства у новій редакції
Заслухавши інформацію селищного голови З.Г. Гончаренко, розглянувши лист начальника Новогуйвинського ВЖРЕКП, ознайомившись із статутом Новогуйвинського виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного комунального підприємства у новій редакції, керуючись ч.2 ст.2, ч.1 ст.10, п.27 ч.1 ст.26,ст.59, ч.2 ст.64, ч.1 ст.73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року №280/97-ВР, ч.4 ст.17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» від 15.05.2003 року №755-IV обговоривши дане питання, Новогуйвинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1.Збільшити статутний фонд Новогуйвинського виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного комунального підприємства на 30000 грн. 00 коп. (тридцять тисяч гривень та 00 копійок), які були виділені попереднім рішенням сесії Новогуйвинської селищної ради №490 від 19.10.2017 року.
2.Затвердити статутний фонд Новогуйвинського виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного комунального підприємства в розмірі
411 609,74 грн. (чотири мільйона чотириста одинадцять тисяч шістсот дев’ять гривень та сімдесят чотири копійки).
3.Внести зміни та затвердити статут Новогуйвинського виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного комунального підприємства у новій редакції.
4.Надати повноваження на внесення змін до відомостей, що містяться у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань начальнику Новогуйвинського виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного комунального підприємства Корзуну Володимиру Григоровичу.
5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Паньківа О.Б. та начальника Новогуйвинського виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного комунального підприємства Корзуна В. Г.
Селищний голова З.Г. Гончаренко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішенням____________сесії
Новогуйвинської селищної ради
сьомого скликання
№ ____ від «___» ___________ 2017 року
Голова селищної ради
З.Г. Гончаренко
СТАТУТ
Новогуйвинського виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного
комунального підприємства
(Нова Редакція)
смт. Новогуйвинське
2017р.
3.8. Заступники керівника підприємства, керівники та спеціалісти підрозділів апарату призначаються на посаду та звільняються з посади начальником підприємства;
3.9. Рішення з соціально-економічних питань, що стосуються діяльності підприємства, виробляються та приймаються з участю трудового колективу;
3.10. Трудовий колектив підприємства становлять усі громадяни, які своєю працею беруть участь в його діяльності на основі трудового договору, а також інших форм, що регулюють трудові відносини працівника з підприємством;
3.11. Компетенція трудового колективу підприємства:
3.11.1. Розглядає та приймає колективний договір;
3.11.2. Розглядає разом із засновником зміни і доповнення до Статуту;
3.11.3. Розглядає і вирішує згідно зі Статутом питання самоврядування;
3.11.4. Приймає рішення про оренду майна;
3.11.5. Бере участь у матеріальному та моральному стимулюванні праці працівників;
ІV. МАЙНО ПІДПРИЄМСТВА
4.1. Майно підприємства становлять основні фонди та оборотні кошти, а також інші цінності, вартість яких відображається в самостійному балансі підприємства.
4.2. Майно підприємства належить йму на праві повного господарського відання та оперативного управління.
4.3. Підприємство має право за згодою власника або уповноваженого ним органу продавати, передавати, обмінювати, здавати в оренду, безоплатне тимчасове користування або позику майно, яке належить йому.
4.4. Джерелами формування майна підприємства є:
4.4.1. Грошові та матеріальні внески засновника в тому числі Статутний фонд, який складає 4 411 609,74 грн. (чотири мільйона чотириста одинадцять тисяч шістсот дев’ять гривень та сімдесят чотири копійки).
4.4.2. Доходи, одержані від реалізації продукції, робіт, послуг а також від інших видів господарської діяльності;
4.4.3. Доходи від цінних паперів;
4.4.4. Кредити банків та інших кредиторів;
4.4.5. Капітальні вкладення та дотації з бюджетів;
УКРАЇНА
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я №
31-ша сесія селищної ради сьомого скликання
від ----------- 2017 року
Про план роботи пленарних засідань Новогуйвинської
селищної ради на перше півріччя 2018р.
Заслухавши інформацію секретаря селищної ради Каменської І.І. про план роботи Новогуйвинської селищної ради на перше півріччя 2018р., керуючись п.7 ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні, Новогуйвинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити план роботи пленарних засідань селищної ради на перше півріччя 2018 року (додається).
2.Головам постійних комісій, виконавчому комітету забезпечити своєчасну підготовку та виконання намічених заходів.
Селищний голова З.Г.Гончаренко
ПЛАН РОБОТИ
пленарних засідань
Новогуйвинської селищної ради
на перше півріччя 2018 року
І квартал
СІЧЕНЬ-БЕРЕЗЕНЬ.
1.Про затвердження програми соціально-економічного розвитку населених пунктів селищної ради.
2.Про затвердження заходів економічної діяльності на 2018р.
3.Про стан та шляхи покращення криміногенного стану та заходи по профілактичній роботі .
4.Про стан роботи комунальних служб селищної ради з питань фінансово-господарської діяльності.
5.Розгляд заяв громадян.
ІІ квартал
КВІТЕНЬ-ЧЕРВЕНЬ.
1.Про наведення належного санітарного стану на території селищної ради .
2.Про затвердження заходів по виконанню критичних зауважень висловлених виборцями під час загальних зборів
3.Про підсумки роботи комунальних підприємств по забезпеченню теплом та підготовку селищ до наступного опалювального сезону.
4.Про затвердження місцевих податків, зборів та розмірів їх ставок
5.Розгляд заяв громадян.
Секретар ради І.І.Каменська
Доповнено
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Житомирського району Житомирської області
31-ї сесії |
V11 скликання |
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
від 22 грудня 2017 року |
№ |
Про селищний бюджет
на 2018 рік
Заслухавши інформацію начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Тарасюк Т.В., керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 77 Бюджетного кодексу України та висновками постійної комісії селищної ради з питань бюджету та комунальної власності, селищна рада
вирішила:
- 1.Визначити на 2018 рік:
1.1. Доходи селищного бюджету в сумі 24660303грн., у тому числі доходи загального фонду селищного бюджету 23710510 грн., доходи спеціального фонду 949793 грн., згідно з додатком № 1 цього рішення.
1.2.Видатки селищного бюджету у сумі 24660303грн., в тому числі видатки загального фонду селищного бюджету 23710510 грн., спеціального фонду бюджету в сумі 949793 грн.
2. Затвердити бюджетні призначення селищного бюджету на 2018 рік в розрізі кодів тимчасової класифікації видатків та кредитування, в тому числі за загальним фондом 23710510 грн та спеціальному фонду 949793 грн., згідно з додатком №2 до цього рішення.
3. Визначити оборотний залишок бюджетних коштів селищного бюджету у сумі 40000 грн. .
4.Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду селищного бюджету на 2018 рік за їх економічною структурою:
оплата праці працівників бюджетних установ;
нарахування на заробітну плату;
придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
забезпечення продуктами харчування;
оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
поточні трансферти населенню;
поточні трансферти місцевим бюджетам.
5.Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право селищній раді отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду селищного бюджету, в межах бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим її поверненням до кінця бюджетного періоду.
6.Дозволити селищній раді в межах поточного бюджетного періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів селищного бюджету на депозитних рахунках з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду.
8.Селищній раді забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівникам бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної праці; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання ,водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.
9.Установити, що у загальному фонді селищного бюджету на 2018 рік у частині доходів є надходження,визначені ст..69 Бюджетного кодексу України.
10.Встановити,що джерелами формування спеціального фонду селищного бюджету на 2018 рік:
у частині доходів є надходження визначені ст..69 Бюджетного кодексу України;
у частині фінансування є надходження визначені п.10 частини 1 ст.71 Бюджетного кодексу України
11.Надати право селищній раді здійснювати видатки селищного бюджету в межах зареєстрованих в органах Державної казначейської служби України фінансових зобов’язань.
12. Додатки № 1-2 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
Селищний голова |
З.Г.ГОНЧАРЕНКО |
Додаток № 1 | |||||
до рішення ___ сесії VІІ скликання Новогуйвинської селищної ради від ___.___.2017 року | |||||
Доходи селищного бюджету на 2018 рік | |||||
(грн.) | |||||
Код | Найменування доходів згідно із бюджетною класифікацією | Загальний фонд | Спеціальний фонд | Разом | |
Разом | в т.ч. бюджет розвитку | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
10000000 | Податкові надходження | 8 537 881,00 | 14 719,00 | 0,00 | 8 552 600,00 |
11000000 | Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості | 40 445,00 | 40 445,00 | ||
11010000 | Податок та збір на доходи фізичних осіб | 0,00 | 0,00 | ||
11010100 | Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати | 0,00 | 0,00 | ||
11010200 | Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами | 0,00 | 0,00 | ||
11010400 | Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата | 0,00 | 0,00 | ||
11010500 | Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування | 0,00 | 0,00 | ||
11020000 | Податок на прибуток підприємств | 40 445,00 | 40 445,00 | ||
11020200 | Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності | 40 445,00 | 40 445,00 | ||
13000000 | Рентна плата та плата за використання інших природних ресурсів | 80 510,00 | 80 510,00 | ||
13010000 | Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів | 80 510,00 | 80 510,00 | ||
13010200 | Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів (крім рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування) | 80 510,00 | 80 510,00 | ||
13030000 | Рентна плата за користування надрами | 0,00 | 0,00 | ||
13030200 | Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин місцевого значення | 0,00 | 0,00 | ||
14000000 | Внутрішні податки на товари та послуги | 3 411 800,00 | 3 411 800,00 | ||
14021900 | Пальне | 490 500,00 | 490 500,00 | ||
14031900 | Пальне | 1 950 000,00 | 1 950 000,00 | ||
14040000 | Акцизний податок з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів | 971 300,00 | 971 300,00 | ||
18000000 | Місцеві податки | 5 005 126,00 | 0,00 | 0,00 | 5 005 126,00 |
18010000 | Податок на майно | 621 506,00 | 0,00 | 0,00 | 621 506,00 |
18010100 | Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об`єктів житлової нерухомості | 2 815,00 | 2 815,00 | ||
18010200 | Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об`єктів житлової нерухомості | 77 300,00 | 77 300,00 | ||
18010300 | Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості | 20 100,00 | 20 100,00 | ||
18010400 | Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості | 30 500,00 | 30 500,00 | ||
18010500 | Земельний податок з юридичних осіб | 190 000,00 | 190 000,00 | ||
18010600 | Орендна плата з юридичних осіб | 188 700,00 | 188 700,00 | ||
18010700 | Земельний податок з фізичних осіб | 50 700,00 | 50 700,00 | ||
18010900 | Орендна плата з фізичних осіб | 36 391,00 | 36 391,00 | ||
18011000 | Транспортний податок з фізичних осіб | 25 000,00 | 25 000,00 | ||
18030000 | Туристичний збір | 1 220,00 | 1 220,00 | ||
18030100 | Туристичний збір, сплачений юридичними особами | 1 220,00 | 1 220,00 | ||
18030200 | Туристичний збір, сплачений фізичними особами | 0,00 | 0,00 | ||
18050000 | Єдиний податок | 4 382 400,00 | 0,00 | 0,00 | 4 382 400,00 |
18050300 | Єдиний податок з юридичних осіб | 280 400,00 | 280 400,00 | ||
18050400 | Єдиний податок з фізичних осіб | 4 102 000,00 | 4 102 000,00 | ||
18050500 | Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків | 0,00 | 0,00 | ||
19000000 | Інші податки та збори | 0,00 | 14 719,00 | 14 719,00 | |
19010000 | Екологічний податок | 0,00 | 14 719,00 | 14 719,00 | |
19010100 | Надходження від викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення | 0,00 | 14 554,00 | 14 554,00 | |
19010200 | Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об`єкти | 0,00 | 0,00 | 0,00 | |
19010300 | Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об`єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини | 0,00 | 165,00 | 165,00 | |
20000000 | Неподаткові надходження | 219 013,00 | 920 074,00 | 1 139 087,00 | |
21000000 | Доходи від власності та підприємницької діяльності | 22 568,00 | 0,00 | 22 568,00 | |
21010000 | Частина чистого прибутку (доходу) державних або комунальних унітарних підприємств та їх об`єднань, що вилучається до відповідного бюджету, та дивіденди (дохід), нараховані на акції (частки, паї) господарських товариств, у статутних капіталах яких є держав | 0,00 | 0,00 | ||
21010300 | Частина чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об`єднань, що вилучається до відповідного місцевого бюджету | 0,00 | 0,00 | ||
21050000 | Плата за розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів | 0,00 | 0,00 | ||
21080000 | Інші надходження | 22 568,00 | 0,00 | 22 568,00 | |
21081100 | Адміністративні штрафи та інші санкції | 5 768,00 | 5 768,00 | ||
21081500 | Адміністративні штрафи та штрафні санкції за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів | 16 800,00 | 16 800,00 | ||
21110000 | Надходження коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва | 0,00 | 0,00 | ||
22000000 | Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності | 194 250,00 | 194 250,00 | ||
22010000 | Плата за надання адміністративних послуг | 13 400,00 | 13 400,00 | ||
22010300 | Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань | 0,00 | 0,00 | ||
22012500 | Плата за надання інших адміністративних послуг | 13 400,00 | 13 400,00 | ||
22012600 | Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень | 0,00 | |||
22012900 | Плата за скорочення термінів надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, а також плата за надання інших платних посл | 0,00 | |||
22080000 | Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим державним майном | 180 000,00 | 180 000,00 | ||
22080400 | Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності | 180 000,00 | 180 000,00 | ||
22090000 | Державне мито | 850,00 | 850,00 | ||
22090100 | Державне мито, що сплачується за місцем розгляду та оформлення документів, у тому числі за оформлення документів на спадщину і дарування | 0,00 | 0,00 | ||
22090400 | Державне мито, пов`язане з видачею та оформленням закордонних паспортів (посвідок) та паспортів громадян України | 850,00 | 850,00 | ||
22130000 | Орендна плата за водні об`єкти (їх частини), що надаються в користування на умовах оренди Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, районними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, місцевими радами | 0,00 | 0,00 | ||
24000000 | Інші неподаткові надходження | 2 195,00 | 74,00 | 0,00 | 2 269,00 |
24060000 | Інші надходження | 2 195,00 | 74,00 | 0,00 | 2 269,00 |
24060300 | Інші надходження | 2 195,00 | 2 195,00 | ||
24062100 | Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності | 74,00 | 74,00 | ||
24170000 | Надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту | 0,00 | 0,00 | 0,00 | |
25000000 | Власні надходження бюджетних установ | 920 000,00 | 920 000,00 | ||
25010000 | Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством | 920 000,00 | 920 000,00 | ||
25010100 | Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю | 920 000,00 | 920 000,00 | ||
25010200 | Надходження бюджетних установ від додаткової (господарської) діяльності | 0,00 | |||
25010300 | Плата за оренду майна бюджетних установ | 0,00 | |||
25010400 | Надходження бюджетних установ від реалізації в установленому порядку майна (крім нерухомого майна) | 0,00 | 0,00 | ||
25020000 | Інші джерела власних надходжень бюджетних установ | 0,00 | 0,00 | ||
25020100 | Благодійні внески, гранти та дарунки | 0,00 | 0,00 | ||
25020200 | Кошти, що отримують бюджетні установи від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів, у тому числі заходів з відчуження для суспільних потреб земельних ділянок та розміщених на них інших об'єктів | 0,00 | 0,00 | ||
30000000 | Доходи від операцій з капіталом | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
31000000 | Надходження від продажу основного капіталу | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
31010000 | Кошти від реалізації скарбів, майна, одержаного державою або територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування, безхазяйного майна, знахідок, а також валютних цінностей і грошових коштів, власники яких невідомі | 0,00 | 0,00 | ||
31010200 | Кошти від реалізації безхазяйного майна, знахідок, спадкового майна, майна, одержаного територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування, а також валютні цінності і грошові кошти, власники яких невідомі | 0,00 | 0,00 | ||
31020000 | Надходження коштів від Державного фонду дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння | 0,00 | 0,00 | ||
31030000 | Кошти від відчуження майна, що належить Автономній Республіці Крим та майна, що перебуває в комунальній власності | 0,00 | 0,00 | 0,00 | |
33000000 | Кошти від продажу землі і нематеріальних активів | 0,00 | 0,00 | 0,00 | |
33010000 | Кошти від продажу землі | 0,00 | 0,00 | 0,00 | |
33010100 | Кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній або комунальній власності, та земельних ділянок, які знаходяться на території Автономної Республіки Крим | 0,00 | 0,00 | 0,00 | |
50000000 | Цільові фонди | 15 000,00 | 15 000,00 | ||
50110000 | Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади | 15 000,00 | 0,00 | 15 000,00 | |
РАЗОМ ДОХОДІВ | 8 756 894,00 | 949 793,00 | 0,00 | 9 706 687,00 | |
40000000 | Офіційні трансферти | 14 953 616,00 | 0,00 | 0,00 | 14 953 616,00 |
41000000 | Від органів державного управління | 14 953 616,00 | 0,00 | 0,00 | 14 953 616,00 |
41020000 | Дотації | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
41020100 | Базова дотація | 0,00 | 0,00 | 0,00 | |
41020600 | Стабілізаційна дотація | 0,00 | 0,00 | 0,00 | |
41030000 | Субвенції | 14 953 616,00 | 0,00 | 0,00 | 14 953 616,00 |
41030600 | Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічн | 0,00 | |||
41030800 | Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових тери | 0,00 | |||
41030900 | Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв`язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові пот | 0,00 | |||
41031000 | Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу | 0,00 | |||
41033900 | Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам | 13 842 342,00 | 13 842 342,00 | ||
41034200 | Інша субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на утримання культури | 0,00 | |||
41035000 | Інші субвенції | 1 111 274,00 | 1 111 274,00 | ||
41035800 | Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих | 0,00 | |||
41036600 | Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, послуги з централізованого водопостачання, водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постач | 0,00 | |||
41037000 | Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів | 0,00 | |||
ВСЬОГО ДОХОДІВ | 23 710 510,00 | 949 793,00 | 0,00 | 24 660 303,00 | |
Секретар селищної ради |
Розпис видатків по Новогуйвинській селищній раді на 2018 рік | ||||||||||||
2017 | 2018 | |||||||||||
6233634 | 8756894 | |||||||||||
Апарат | 3499434 | 4980570 | ||||||||||
компенсація проїзду | 170000 | 200000 | ||||||||||
оздоровлення дітей | 40000 | 100000 | ||||||||||
пільги населенню | 44000 | 60000 | ||||||||||
інші видатки-матеріалка | 200000 | 359000 | ||||||||||
спорт | 30000 | 100000 | ||||||||||
благоустрій | 1050700 | 1386754 | ||||||||||
дороги | 620000 | 690000 | ||||||||||
інші видатки-привітання | 302000 | 380570 | ||||||||||
землеустрій | 277500 | 500000 | ||||||||||
бібліотеки | 192760 | 190980 | ||||||||||
будинок культури | 968435 | 920294 | ||||||||||
освіта | 12894996 | 13842342 | ||||||||||
14953616 | ||||||||||||
21964764 | 8756894 | |||||||||||
23710510 |
< Попередня | Наступна > |
---|