< | Квітень 2021 | > | ||||
П | В | С | Ч | П | С | Н |
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
ОСТАННІ ПРОЕКТИ РІШЕНЬ
|
21-а сесія
УКРАЇНА
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Проєкт рішення сессії
_______________ №________
Про визначення мінімальної вартості місячної
орендної плати за 1 кв.м. загальної площі
нерухомого майна фізичних осіб, що знаходиться
на території Новогуйвинської селищної ради
Розглянувши лист Державної податкової інспекції у Житомирському районі Житомирської області, згідно п.п.170.1.2 п.170.1 ст.170 Податкового Кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 р. № 1253 "Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб " , керуючись ст. 25,26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні " , селищна рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Мінімальну суму орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб визначати за формулою згідно з додатком до даного рішення.
2. Рекомендувати Житомирській ДПІ при здійсненні контролю за повнотою надходжень податків з доходів фізичних осіб від надання в оренду нерухомого майна керуватися цим рішенням.
3. Це рішення вступає в дію з 01.01.2013 року і діє на протязі одного календарного року.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування , бюджету та фінансів.
Селищний голова В.О.Гарбуз
Додаток до рішення
Новогуйвинської селищної ради
від «_____» _____________ №____
ФОРМУЛА
визначення мінімальної суми орендної платежу
за нерухоме майно фізичних осіб
1. Відповідно до цієї формули орендарі (крім орендарів – фізичних осіб, що не є суб'єктами господарювання), які згідно з підпунктом 170.1.2 пункту 170.1 статті 170 Податкового кодексу України є податковими агентами платників податку – орендодавців, визначають під час нарахування доходу від надання в оренду (суборенду), житлового найму (піднайму) нерухомого майна (включаючи земельну ділянку, на якій розміщується нерухоме майна, присадибну ділянку), крім земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю), майнового паю (далі – оренда нерухомого майна), мінімальну суму орендного платежу за повний чи неповний місяць такої оренди.
Мінімальний розмір плати за користування житловим приміщенням за договором піднайму визначається відповідно до цієї формули з урахуванням статті 95 Житлового кодексу Української РСР.
2. Мінімальна сума орендного платежу за нерухоме майно визначається виходячи з мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна за такою формулою:
П = З х Р,
де П – мінімальна сума орендного платежу за нерухоме майно у гривнях;
З – загальна площа орендованого нерухомого майна у кв. метрах;
Р – мінімальна вартість місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна з урахуванням його функціональних показників, у гривнях.
3. Мінімальна вартість місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна визначається за такою формулою:
Р = ___Рн____ х Ф,
К х 12
де Рн – прогнозний середньорічний показник опосередкованої вартості спорудження житла в Житомирській області ( з урахуванням ПДВ), затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, який обчислюється у гривнях;
К – коефіцієнт окупності об'єкта у разі надання його в оренду, що відповідає проектному строку експлуатації такого об'єкта ( від 5 до 100 років). Прийняти за 75 років.
Ф – коефіцієнт функціонального використання об'єкта. Для провадження виробничої діяльності зазначений коефіцієнт дорівнює - 2, іншої комерційної діяльності - 3, некомерційної діяльності, у тому числі для проживання фізичних осіб -1.
Секретар селищної ради З.Г.Гончаренко
ДОВІДКА
до рішення ради «Про формулу визначення мінімальної
суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб»
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 № 1253 «Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб» органам місцевого самоврядування, на території яких розміщене нерухоме майно, що надається в оренду, визначати мінімальну вартість місячної оренди 1 кв. метра загальною площі такого майна.
Пропонується застосовувати формулу для визначення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна з урахуванням наступних показників:
- прогнозний середньорічний показник опосередкованої вартості спорудження житла в Житомирській області ( з урахуванням ПДВ), затверджений наказом №434 від 27.08.2012 Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, який на 2013 рік для Житомирської області становить 4506 грн. (з урахуванням ПДВ) ( витяг додається);
К – коефіцієнт окупності об'єкта у разі надання його в оренду, що відповідає проектному строку експлуатації такого об'єкта ( від 5 до 100 років). Приймаємо за 75 років.
Ф – коефіцієнт функціонального використання об'єкта. Для провадження виробничої діяльності зазначений коефіцієнт дорівнює - 2, іншої комерційної діяльності – 3, некомерційної діяльності, у тому числі для проживання фізичних осіб – 1.
Таким чином, мінімальна вартість місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна становить :
- для провадження іншої комерційної діяльності
Р = 4506 х 3 = 15,02 грн.;
75 х 12
- для провадження виробничої діяльності
Р = 4506 х 2 = 10,01 грн.;
75 х 12
- для провадження некомерційної діяльності у тому числі для проживання фізичних осіб
Р = 4506 х 1 = 5,01 грн.
75 х 12
Спеціаліст-юрист В.М.Приведьон
Аналіз
регуляторного впливу до
проекту рішення Новогуйвинської селищної ради
«Про визначення мінімального розміру місячної орендної плати за один квадратний метр загальної площі нерухомого майна фізичних осіб що знаходяться на території Новогуйвинської селищної ради »
Цей аналіз регуляторного впливу (надалі – Аналіз) розроблений на виконання та з дотриманням вимог Закону України від 11.09.2003р. №1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04р. № 308, та визначає правові та організаційні засади реалізації проекту рішення Новогуйвинської селищної ради «Про визначення мінімальної вартості місячної орендної плати за 1 кв.м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, що знаходиться на території Новогуйвинської селищної ради», як регуляторного акту.
1. Опис проблеми,
яку планується врегулювати шляхом прийняття рішення.
Верховна Рада України 02.12.2010 року з урахуванням пропозицій Президента України прийняла Податковий кодекс України у новій редакції.
Кодекс регулює відносини, що виникають у процесі встановлення та скасування податків та зборів в Україні, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства. Цей Кодекс набирав чинності 01.01.2011 року.
Відповідно до підпункту 170.1.2 пункту 170.1 статті 170 Податкового кодексу України до компетенції органів місцевого самоврядування відноситься встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомості фізичних осіб.
Відповідно до методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 № 1253 «Про затвердження методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб», орендарі під час нарахування доходу від надання в оренду (суборенду), житлового найму (піднайму) нерухомого майна, крім земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю), майнового паю, земельної ділянки, на якій розміщується нерухоме майно, присадибної ділянки, визначають мінімальну суму орендного платежу за повний чи неповний місяць оренди такого майна. Мінімальна сума орендного платежу за нерухоме майно визначається, виходячи з мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна, відповідно до цієї Методики. У свою чергу, мінімальна вартість місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна встановлюється відповідною селищною радою.
Відповідно до п. 6 Постанови КМУ «Про затвердження методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб» якщо орган місцевого самоврядування не визначив мінімальну вартість місячної оренди одного квадратного метру загальної площі нерухомого майна чи не оприлюднив її у спосіб найбільш доступний для жителів територіальної громади, до початку звітного податкового року, об'єкт обкладення податком з доходів фізичних осіб визначається орендарем (крім орендарів – фізичних осіб, які не є суб'єктами підприємницької діяльності) виходячи з передбаченого в договорі оренди розміру орендної плати.
Затвердження селищною радою зазначеного показника забезпечить надходження до бюджету селища додаткових коштів – податку з доходів фізичних осіб від надання нерухомості в оренду (суборенду).
Суб'єктами, на яких неврегульованість зазначеної проблеми справлятиме негативний вплив, є:
- фізичні особи, які надають в оренду (суборенду) нерухоме майно, що знаходиться на території селищної ради ;
- ДПІ у Житомирському районі, на яку покладені функції зі справляння податку на доходи фізичних осіб;
- Новогуйвинська селищна рада, яка повинна забезпечити надходження до бюджету селищ .
Таким чином, вказана проблема потребує розв'язання шляхом прийняття рішення Мангушської селищної ради «Про визначення мінімальної вартості місячної орендної плати за 1 кв.м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, що знаходиться на території Новогуйвинської селищної ради ».
2. Цілі (мета) регулювання.
Метою прийняття рішення «Про визначення мінімальної вартості місячної орендної плати за 1 кв.м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, що знаходиться на території Новогуйвинської селищної ради» є:
- безумовне виконання норм чинного законодавства;
- забезпечення надходжень до бюджету .
3. Визначення та оцінка усіх прийнятних альтернативних способів досягнення встановлених цілей.
У ході пошуку альтернативних способів досягнення встановлених цілей доцільно розглянути такі можливості:
- пропозиція відмови від введення в дію запропонованого акту;
- здійснення регулювання нормативним актом іншого органу;
- введення в дію запропонованого акту.
Відмова від введення в дію запропонованого регуляторного акту та залишення даного питання в незмінному стані. Перевагою даного способу є те, що не зміняться витрати громадян, пов'язані зі сплатою податкових платежів від надання в оренду нерухомого майна, але недоліком є те, що будуть втрати сілищного бюджету від недоотримання податку з доходів фізичних осіб; неврахування реальної ситуації, що склалася на ринку нерухомості, та зростання вартості реальної орендної плати за майно.
Здійснення регулювання нормативним актом іншого органу не є можливим у зв'язку з тим, що право самостійно встановлювати мінімальний розміру місячної орендної плати за один квадратний метр загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території Новогуйвинської селищної ради відповідно до чинного законодавства належить Новогуйвинській селищній раді шляхом прийняття відповідного рішення.
Третя альтернатива введення в дію запропонованого акту є єдиним шляхом досягнення встановлених цілей. Прийняття рішення Новогуйвинської селищної ради «Про визначення мінімальної вартості місячної орендної плати за 1 кв.м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, що знаходиться на території Новогуйвинської селищної ради» має наступні переваги: приведення діяльності з надання в оренду майна до реалій ринку нерухомості та чинних нормативних документів; поповнення доходної частини сільського бюджету, недоліком є те, що збільшаться витрати мешканців, пов'язані зі сплатою податкових платежів від надання в оренду нерухомого майна
Безумовність обраного виду правового регулювання ґрунтується на імперативності (загальнообов'язковості) рішень Новогуйвинської селищної ради для виконання на території селищної ради , що передбачено ст.144 Конституції України, ст.73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
4. Опис механізмів та заходів, що пропонується для вирішення проблеми.
Вирішення проблеми розв'язується шляхом прийняття пропонованого проекту рішення селищної ради, який враховує діючу величину опосередкованої вартості одного квадратного метра житла в області та коефіцієнти функціонального використання об'єкта нерухомості, що передається в оренду.
5. Обґрунтування можливостей досягнення мети у разі прийняття рішення.
В разі прийняття регуляторного акту Новогуйвинською селищною радою будуть реалізовані повноваження надані їм відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Податкового кодексу України та постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 № 1253 «Про затвердження методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб».
6. Очікувані результати прийняття рішення.
В результаті прийняття регуляторного акту очікується отримання таких позитивних факторів:
- розвиток здорової конкуренції;
- приведення відносин в сфері надання майна в оренду в правове поле;
- збільшення надходжень до бюджетів.
Таблиця вигод та витрат
Сфера впливу Вигоди Витрати
Інтереси органу місцевого самоврядування - збільшення надходжень від оформлення права оренди;
- врахування реальної ситуації, що склалася на ринку нерухомості та чинних нормативних документів. відсутні
Інтереси органів державної податкової служби - застосовуватимуть у роботі акти законодавства Новогуйвинської селищної ради з питань оподаткування, які відповідатимуть вимогам чинного законодавства. відсутні
Інтереси суб'єктів підприємницької діяльності - нормативно-правове врегулювання цього питання - витрати пов'язані зі сплатою податку з доходів фізичних осіб
Населення - задоволення потреб мешканців селищної ради за рахунок збільшення надходжень до селищного бюджету відсутні
7.Термін дії регуляторного акту.
Термін дії пропонується встановити до видачі нової Постанови «Про затвердження методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб»
8. Визначення показників результативності рішення.
Відстеження результативності регуляторного акту буде проводитися шляхом аналізу інформації щодо надходжень до бюджету від сплати податків, кількості взятих на облік договорів оренди тощо.
9. Заходи щодо відстеження результативності рішення.
Базове відстеження результативності даного регуляторного акту буде проведено до набрання чинності регуляторного акту.
З метою оцінки ступеня досягнення цим актом визначених цілей повторне відстеження результативності буде здійснено не пізніше як через рік після набрання чинності актом.
Спеціаліст-юрист В.М.Приведьон
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
21 -га сесія селищної ради шостого скликання
від ______________ 2012 року
Про розгляд заяви директора
КС «Оберіг» В.Г.Іваненка
Розглянувши лист директора КС «Оберіг» В.Г.Іваненка який повідомляє, що в орендованому приміщенні було виконано ремонтних робіт на суму 875грн. та просить зарахувати дану суму в рахунок орендної плати, так як приміщення було затоплено дощовою водою із-за зношеної покрівлі.
Обговоривши дане питання та керуючись п.23 ст.26, п.2 ст.64 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
1. Надати дозвіл КС «Оберіг» на зарахування 875грн. (вісімсот сімдесят п'ять)грн. в рахунок орендної плати.
2. Завідуючій відділом бухгалтерського обліку та звітності Тарасюк Т.В. провести відповідні розрахунки
Селищний голова В.О. Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я №
21 -ша сесія селищної ради шостого скликання
від ______________ 2012 року
Про виділення коштів Новогуйвинському
ВЖРЕКП на капітальний ремонт даху
будинків в смт.Новогуйвинське
Розглянувши лист №259 від 20.08.2012р начальника Новогуйвинського ВЖРЕКП Г.М. Міненка, який повідомляє про незадовільний стан даху будинків №8 по вул.9-ї П'ятирічки та 18 по вул.Комуністичній в см.Новогуйвинське та просить профінансувати капітальний ремонт даху даних будинків
Обговоривши дане питання та керуючись п.23 ст.26, п.2 ст.64 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сесія Новогуйвинської селищної ради
В И Р І Ш И Л А:
1. Лист №259 від 20.08.2012р начальника Новогуйвинського ВЖРЕКП Г.М. Міненка - прийняти до відому.
2. Завідуючій відділом бухгалтерського обліку та звітності Тарасюк Т.В. та депутатській комісії з питань планування, бюджету та фінансів врахувати дану пропозицію при понадплановому надходженні коштів до бюджету селищної ради.
Селищний голова В.О. Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
21-ша сесія ради шостого скликання
від ______________ року
Про розгляд заяв щодо надання
громадянам земельних ділянок
в оренду
Розглянувши заяви громадян_______________________________ щодо надання в оренду земельних ділянок на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, обговоривши питання, керуючись п.34, ч.1 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та ст.12, 33, 118, 121, 151, Земельного "Кодексу України", сесія Новогуйвинської селищної ради
ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл громадянам (список згідно додатку) дозволу на виготовлення технічної документації щодо укладання договору оренди на земельну ділянку під садівництво.
2. Громадянам (список згідно додатку) звернутися в землевпорядну організацію для виготовлення технічної документації.
3. Рішення дійсне на протязі одного року.
Селищний голова В.О. Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ПРОЕКТ
Р І Ш Е Н Н Я
21-ша сесія селищної ради шостого скликання
від ___________ року
Про надання дозволу на розробку проекту
відведення земельної ділянки у
власність громадянам
Заслухавши заяви громадян про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, враховуючи рекомендації постійної земельної комісії, обговоривши дані питання та керуючись п. 34 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про землеустрій", ст. 12, 33, 118, 121, 151 Земельного Кодексу України, Новогуйвинська селищна рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Надати дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам згідно додатку (додаток додається).
2. Виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та документації із землеустрою є комерційним ризиком замовника.
3.Розроблені проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність замовникам подати комісії з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації із землеустрою.
4. Замовникам надати до селищної ради погоджені проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для затвердження їх на сесії селищної ради та подальшого оформлення права власності на земельні ділянки.
5.Встановити термін дії даного дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, на період 1(одного) року з дня прийняття рішення.
Селищний голова В.О.Гарбуз
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
МИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
Проект
РІШЕННЯ
21-ша сесія селищної ради шостого скликання
від ___________ 2012 року
Про надання дозволу на виготовлення технічної
документації із землеустрою щодо складання
документів, що посвідчують право власності
на земельні ділянки
Розглянувши заяви громадян про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки, враховуючи рекомендації постійної земельної комісії, обговоривши дане питання та керуючись п. 34, ст. 36 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про землеустрій" , ст. 12, 35, 40,116, 118, 121 Земельного Кодексу України, Новогуйвинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати згоду на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки громадянам згідно додатку (додаток додається).
2. Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки є комерційним ризиком замовника.
3. Рекомендувати заявникам замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки в землевпорядній організації, яка має ліцензію на проведення землевпорядних та землеоцінюючих робіт.
4. Виготовлені технічні документації замовникам подати на затвердження їх на сесії селищної ради та подальшого оформлення права власності на земельні ділянки.
5. Встановити термін дії даного дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки, на період 1 (одного) року з дня прийняття рішення.
Селищний голова В.О.Гарбуз
ДОПОВНЕНО 03.10.2012 р.
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Проект РІШЕННЯ
- та сесія ради шостого скликання
від __________ 2012 року
Про розгляд заяви Погрібної О.В.
Розглянувши заяву ФОП Погрібної О.В. в якій вона просить надати дозвіл на використання частини пайового внеску на розвиток соціальної інфраструктури, який передбачений договором від 13.04.2012р., в розмірі 20420 грн., на капітальний ремонт вуличного освітлення по вулиці Авіаційній від буд. 50 до ринку, обговоривши дане питання, та керуючись п.23,42,43, ст.26, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні, селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати ФОП Погрібній О.В. дозвіл на використання частини пайового внеску на розвиток соціальної інфраструктури, який передбачений договором від 13.04.2012р., в розмірі 20420 грн., на капітальний ремонт вуличного освітлення по вулиці Авіаційній від буд. 50 до ринку.
2. Селищному голові укласти з ФОП Погрібною О.В. додаткову угоду до договору "Про пайову участь в розвитку соціальної інфраструктури" від 13.04.2012р.
3. Контроль за виконання покласти на І-го заступника селищного голови Даниленко В.О.
Селищний голова В.О. Гарбуз.
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ, ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Проект
РІШЕННЯ №
21 сесія селищної ради шостого скликання
від __________ 2012 року
Про затвердження технічної документації
із землеустрою щодо складання документів,
що посвідчують право власності на земельну
ділянку
Розглянувши заяви громадян та технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку, враховуючи рекомендації постійної земельної комісії, обговоривши дане питання та керуючись п. 34 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про землеустрій", ст. 12, 35, 40, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, сесія Новогуйвинської селищної ради
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки громадянам згідно додатку (додаток додається)
2. Передати безкоштовно у власність земельні ділянки громадянам згідно додатку (додаток додається)
3. Управлінню Держкомзему у Житомирському районі скласти державні акти на право власності на земельні ділянки та вчинити запис у книзі реєстрації державних актів на право власності на земельні ділянки.
4. Спеціалісту-землевпоряднику Новогуйвинської селищної ради внести відповідні зміни в земельно-облікові документи та планово - картографічні матеріали.
Селищний голова В.О.Гарбуз
< Попередня | Наступна > |
---|