РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ Від 17 травня 2018 року № 57 Про результати санітарної очистки селищ на території селищної ради.

УКРАЇНА

НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ  ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

ВИКОНАВЧОГО  КОМІТЕТУ

 

Від  17 травня  2018 року                                          № 57

 

Про результати санітарної очистки селищ

на території селищної ради.

 

         Заслухавши заступника селищного голови Паньківа О.Б., щодо результатів  проведення весняної толоки з озеленення та благоустрою селищної ради, з метою наведення належного санітарно-екологічного стану, збереження та охорони навколишнього середовища та керуючись пп..7 п.а ст. 30  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про благоустрій населених пунктів ”,з метою поліпшення стану довкілля, збереження та охорони навколишнього середовища, виконком Новогуйвинської селищної ради

 

В И Р І Ш И В:

1.Проводити і в подальшому місячники по санітарній очистці населених пунктів.

2.Кожний останній четвер місяця вважати “санітарним днем”. Роботу в цей день планувати для упорядкування закріпленої території, вулиць, загального прибирання та вивозу сміття з громадських територій та ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ.

3.Завідувачу  сектором ЖКГ, благоустрою, інфраструктури та охорони навколишнього середовища Новогуйвинської селищної ради  Ловинюку О.Г. розробити план-схему прибирання місць загального користування, населених пунктів, погодити її з керівниками  організацій і підприємств та подати на затвердження виконкому.

4.Адміністраціям  Новогуйвинського ВЖРЕКП,  БУ№3 смт Озерне організувати роботу по виявленню порушників санітарного стану  селищ з поданням інформації для розгляду на засіданні адміністративної комісії при виконкомі селищної ради.

5.Виконавчому комітету звернутись до органів виконавчої служби про направлення правопорушників для виконання громадських робіт по упорядкуванню території населених пунктів селищної ради.

6.Виконкому селищної ради здійснювати постійний контроль за належним санітарно-екологічним станом населених пунктів Гуйва, Новогуйвинське, Озерне.

7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Паньківа О.Б. та завідувача  сектором ЖКГ, благоустрою, інфраструктури та охорони навколишнього середовища Новогуйвинської селищної ради  Ловинюка О.Г.

 

Селищний голова                                              З.Г.Гончаренко