РІШЕННЯ №330 Про надання дозволу ТзОВ „Глобус” на виготовлення технічної документації із землеустрою для подальшої реєстрації договору оренди

НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
МИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №330

18-та сесія селищної ради     шостого скликання
від 04 липня 2012 року

Про надання дозволу ТзОВ „Глобус” на
виготовлення технічної документації із
землеустрою для подальшої
реєстрації договору оренди

Розглянувши заяву ТзОВ "Глобус" про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для подальшої реєстрації договору оренди, враховуючи рекомендації постійної земельної комісії, обговоривши дане питання та керуючись п. 34, ст. 36 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про землеустрій" , ст. 12, 35, 40,116, 118, 121 Земельного Кодексу України, Новогуйвинська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на виготовлення технічної документації із землеустрою для подальшої реєстрації договору оренди:
- ТзОВ "Глобус", що знаходиться в м. Надвірна Івано-Франківської області, вул. Вокзальна, 8 на земельну ділянку площею 5,137 га, яка знаходиться в смт. Озерне, Житомирського району.
2. Виготовлення технічної документації із землеустрою для подальшої реєстрації договору оренди на земельну ділянку є комерційним ризиком замовника.
3. Рекомендувати заявнику замовити виготовлення технічної документації із землеустрою для подальшої реєстрації договору оренди на земельну ділянку в землевпорядній організації, яка має ліцензію  на проведення землевпорядних та землеоцінюючих робіт.
4. Виготовлену технічну документацію замовнику подати на затвердження їх на сесії селищної ради та подальшого оформлення права орендиі на земельну ділянку.
5. Встановити термін дії даного дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для подальшої реєстрації договору оренди на земельну ділянку, на період 1 (одного) року з дня прийняття рішення.

     Селищний голова         В.О.Гарбуз